„Sekso ir miesto“ žvaigždės bėdos nesibaigia: prabilo dar viena jį prievartavimu kaltinanti auka
Data: 2021.12.22 22:05
Tema: Kita informacija


„Sekso ir miesto“ aktoriui Chrisui Nothui kaltinimus seksualine prievarta pateikė jau trys moterys. Taip pat skelbiama, kad bendradarbiavimą su į nemalonumus patekusiu garsiu vyru jau nutraukė su juo iki tol dirbusi aktorių agentūra, rašo people.com.

„Daily Beast“ pasirodžiusioje publikacijoje moteris, kuri panoro išlikti anonime, tad prisidengė Avos pseudonimu, teigia, kad 67 metų aktorius prieš ją, 2010 metais dirbusią viename Niujorko restoranų, panaudojo seksualinę prievartą. Merginai tuo metu tebuvo aštuoniolika metų.

„Pirmiausia supratau, kad tą mano „ne“ girdžiu tik aš viena visame pasaulyje, jam tai buvo nė motais“, – prisiminė nukentėjusioji. Ji sakė, kad aktorius ją užgulė pervertęs ant stalo, aršiai bučiavo ir galiausiai įsiskverbė pirštais.

Praeitą savaitę į pareigūnus su kaltinimais aktoriui Ch. Nothui dėl seksualinės prievartos kreipėsi dar dvi moterys. Vienas incidentas, kaip teigiama, įvyko 2004 metais Los Andžele, o kitas Niujorke 2015 metais. Pirmoji moteris, pasivadinusi Zoe pseudonimu, papasakojo, kad pamačiusi, kaip 67 metų aktorius vėl pasirodo filmo „Seksas ir miestas“ tęsinyje, jai sukilo nemalonūs prisiminimai. Ji teigė, jog pagaliau atėjo laikas parodyti tikrąjį žvaigždės veidą.

Daugiau Delfi.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=14363