Pirmasis atviras gėjus, Kroatijos parlamento narys, pasidalino bučinio nuotrauka
Data: 2021.12.21 12:20
Tema: Pramogos, bulvaras


„Noriu padėkoti už jūsų palaikymą ir žinutes, kurių yra daug, tiek iš pažįstamų, tiek iš visiškai nepažįstamų žmonių“, – rašė parlamento nario antroji pusė Matija Stainer. - „Tiems, kurie siunčia įžeidimus, rašo piktus ir neapykantos kupinus komentarus. Žinau, kad tu atiduotum viską, kad būtum mano vietoje... Taigi linkiu tau sėkmės“.

Kaip rašo PinkNews, 2020 m. birželį socialdemokratas parlamentaras Domagoj Hajdukovic viešai pareiškė esantis gėjus po to, kai pranešė, kad jį užpuolė partijos narys Tomislav Mikulin. Su juo parlamento narys palaikė santykius.

„Dabar, kai „išėjau iš spintos“, nors tai tikrai atsitiko ne taip, kaip norėjau, tikiu, kad padėsiu sugriauti išankstinius nusistatymus apie LGBTIQ žmones, o gal ir padėsiu kažkam kitam, kas nuspręs nebesislėpti“, – tuomet sakė jis.

Šalyje tos pačios lyties santykiai oficialiai pripažįstami nuo 2003 m., o tos pačios lyties poros taip pat gali kreiptis dėl įvaikinimo ir globos. Tačiau 2013 m. referendumas lėmė, kad Kroatijos Konstitucija apibrėžė santuoką kaip tik vyro ir moters sąjungą.Daugiau PinkNews.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=14356