Kviečiame dalyvauti apklausoje!
Data: 2021.11.21 13:01
Tema: Kita informacija


Šiandien skelbiame apie Lietuvoje ir visame pasaulyje pradedamą novatorišką tyrimą, pavadintą „International Sex Survey“. Jame dalyvauti kviečiame 18-os m. ir vyresnius mūsų šalies gyventojus: Tarptautinis seksualinio elgesio tyrimas (SET) (qualtrics.com).

Tyrimo tikslas – gauti naujų mokslo žinių apie seksualinį elgesį ir su seksualiniu gyvenimu susijusias temas. Ateityje tai padės spręsti klausimus, kurie svarbūs kalbant apie asmens seksualinę sveikatą. Tyrime dalyvauja 45 šalys, klausimynas pateikiamas 24-iomis kalbomis, planuojama, kad tyrime iš viso sudalyvaus per 80 000 žmonių.

Kviečiame Jus atsakyti į tyrimo klausimus, užtruksite nuo 25 iki 40 min. bei pasidalinti šia informacija su savo partneriais, kolegomis, nariais, drąsiai skelbkite svetainėse ir socialiniuose tinkluose.

Atsakydami į klausimus tyrimo dalyviai turės galimybę išsamiau susipažinti su įvairiais seksualumo ir seksualinio gyvenimo aspektais, o kai kuriuos žmones ši anketa galbūt paskatins geriau suprasti savo seksualinius poreikius ir aptarti tai su partneriu.

Informacija apie tyrimą dalinasi LRT ir LSMU, apie jį kalbėjome ir LRT „Labo ryto“ eteryje bei radijo laidoje „10-12“.


Atsakyti į apklausos klausimus galite čia: Tarptautinis seksualinio elgesio tyrimas (SET) (qualtrics.com).

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=14228