Kadaise Britney Spears seksualiniu priekabiavimu kaltinęs asmens sargybinis paviešino nuslėptų faktų iš praeities
Data: 2021.08.11 15:41
Tema: Kita informacija


Žiniasklaidos dėmesio centre išlieka atsinaujinęs teismo procesas dėl Britney Spears globos, rašo Delfi. Šokiruojančios detalės, kuriomis pati dainininkė pasidalijo teisme, nepaliko abejingų ir, panašu, paskatino prabilti ir kai kuriuos kitus su šia situacija susidūrusius asmenis.

40-metis Fernando Floresas, buvęs policininkas, 2010 metais (tuo metu ėjo jau antri B. Spears paskirtos tėvo Jamie Spearso globos metai) kelis mėnesius dirbęs dainininkės asmens sargybiniu, davė interviu „The Sun“.

Besikalbėdamas su žurnalistais, jis pasidalijo savo prisiminimais apie šį laikotarpį. F. Floresas papasakojo, kad kiekvieną penktadienį pas B. Spears ateidavo moteris, duodavusi jai vaistų, tarp kurių buvo ir stipraus poveikio preparatų. „Paaiškinsiu, kas tai buvo: trijų rūšių neuroleptikai ir kontraceptinės tabletės“, – sakė F. Floresas.

Žvaigždės asmens sargybinis taip pat papasakojo, kad būdavo tikrinami visų, atėjusių pas Britney, krepšiai ir rankinės, taip pat jos telefonas, o B. Spears tėvas jai skambindavo po tris ar keturis kartus per dieną, norėdamas kontroliuoti situaciją.

„Jeigu B. Spears ko nors užsinorėdavo, turėdavo pirmiausia prašyti leidimo. Kai būdavo nusiminusi, ji verkdavo klausydama Jameso Browno dainos „It's A Man's World“. Dienas ji daugiausia leisdavo sportuodama ir žiūrėdama televizijos laidas“, – prisiminimais dalijosi F. Floresas.

Daugiau Delfi.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=13774