Leiskim homoseksualams įsivaikinti – paaiškinsiu, kodėl tai būtų puikus pasirinkimas
Data: 2021.06.10 22:16
Tema: Komentarai, nuomonės


"Jiems svarbu, kad jais rūpintųsi ir aprūpintų, ir juos mylėtų. Būtent toks ir yra tikslas žmonių, norinčių įsivaikinti vaikus iš vaikų globos namų. Tai būtų puikus pasirinkimas mums", - sako Delfi skaitytoja.

Tačiau du vyrai negali net sėdėti vienas šalia kito, kad tik neprisiliestų ir neišsiduotų, kas jie. Kas čia per diskriminacija? Nejau negalime tiek lesbiečių, tiek gėjų vertinti vienodai, kaip heteroseksualių porų? Nei kas į jas žiūri, kai pasibučiuoja ar apsikabina, nei nusisuka pasibaisėję. Tai yra įprasta ir tai yra normalu, tad kodėl negali su visais taip būti?

Antras dalykas, kas per karas čia su tais tuneliais perėjomis ir suoliukais. Heteroseksualai, kreipiuosi į Jus visus. Kame šaknys? Ar jums gaila vieno suoliuko? Vienos pėsčiųjų perėjos? Kelių metrų apšniurkšto požeminės perėjos metrų tai vaivorykštei? Ar jums tikrai trukdo? Jaučiu, kad kai lyja ir šviečia saulė jūs irgi bėgat su granatsvaidžiais, kad neduok dieve nesimatytų vaivorykštės, net ir pusės jos!

Ir paskutinis, pats ne populiariausias ir baisiausias pareiškimas. Leiskim homoseksualioms poroms būti šeima. Leiskim įsivaikinti. Būtent – įsivaikinti. Nieks nelįs prie jūsų asmeninių vaikų, supermamytės ir super-girti tėveliai baliuje, kreipiuosi į jus. Nieks jų nelies. Bet vaikai, kurių jūs nenorit, kurie gyvena vaikų namuose, su mielu noru eitų į šeimą, ir nesvarbu, kokią, homoseksulią ar heteroseksualią.

Daugiau Delfi.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=13480