Skiepus nuo COVID-19 „genocidu“ vadinantis homofobiškas pamokslininkas atsidūrė ligoninėje
Data: 2021.06.09 12:25
Tema: Homofobija


Lrytas.lt informuoja, kad kraštutinių dešiniųjų pažiūrų pamokslininkas, pasakęs ne vieną nesąmonę COVID-19 bei skiepų nuo šios ligos tema buvo paguldytas į ligoninę. Atspėjote, jis susirgo COVID-19. Nuo pat pandemijos pradžios radijo laidų vedėjas pamokslininkas Rickas Wilesas pagarsėjo keistomis kalbomis apie koronavirusą. Pradžioje jis ligą vadino „išlaisvintu mirties angelu“ ir tvirtino, kad tai yra paties Dievo pasiųsta bausmė, skirta išvalyti pasaulį nuo nuodėmių, praneša „Right Wing Watch“.

Savo laidoje „TruNews“ pamokslininkas naudojasi virusu pagrįsdamas savo antisemitinius ir homofobiškus teiginius – jo nuomone, Dievas išplatino virusą tarp žydų, nes šie „atmetė jo sūnų Jėzų Kristų. Todėl šis maras plinta sinagogose“.

Savo ruožtu jis paaiškino vienos Niujorko LGBT organizacijos vadovo mirtį tuo, kad tai buvo Dievo bausmė. Vėliau pamokslininkas kiek pakeitė kursą. Jis pradėjo tvirtinti, kad infekcinių ligų specialistas dr. Anthony Fauci turėtų būti „uždarytas Gvantanamo įlankos kalėjime ir kankinamas“ tol, kol prisipažins, kad padėjo Kinijai sukurti koronavirusą iš šikšnosparnių.

„TruNews“ žinutėje buvo pranešta, kad jis yra nugabentas į reanimaciją, jam tiekiamas deguonis, gydytojai spėja, kad papildomo deguonies reikės bent kelias dienas.

Daugiau Lrytas.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=13472