Šeimos gynimo maršo politiniams siekiams įgyvendinti įsteigta „Tautos ir teisingumo sąjunga“
Data: 2021.06.08 12:30
Tema: Lietuvos įvykiai


Jau yra organizacija. Akivaizdu, kad maršo organizatoriai įgyvendina tai, ką prognozavo apžvalgininkai. Kol kas kuriama politinių siekių turinti organizacija, tačiau GayLine.LT redakcija neabejoja, kad artėjant Seimo rinkimams atsiras ir partija. Alkas.lt rašo, kad birželio 5 d. Vilniaus, Vingio parke, vykusiame Centro partijos – Tautininkų (CP-T) suvažiavime bendram veikimui susijungė trys politinės organizacijos: CP-T, Petro Gražulio judėjimas „Už Lietuvą – vyrai!” ir Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjunga (LTR-S).

Šis politinių jėgų susivienijimas buvo pavadintas – Tautos ir teisingumo sąjunga, jos pirmininku išrinktas Seimo narys P. Gražulis. Tautos ir teisingumo sąjunga politinėmis priemonėmis sieks, kad būtų įgyvendinti visi „Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021“ politiniai reikalavimai.

„Šiandien susirinkome simbolinėje vietoje – Vilniaus Vingio parke, kur prasidėjo Sąjūdis, kur Lietuvos žmonės pakilo į „Didįjį šeimos gynimo maršą”. Vienijamės bendram veikimui. Atstovaujame Tautos interesus ir giname teisingumą. Vykdome Tautos valią. Palaikome visus „Didžiajame šeimos gynimo marše” dalyvavusių Lietuvos žmonių paskelbtus reikalavimus ir priversime valdžią juos įvykdyti, nes to reikalauja Tauta, to reikalauja teisingumas. Visomis išgalėmis ginsime tradicinę šeimą, tautines vertybes, lietuvių kalbą, istoriją, papročius, Konstituciją.

Ant „vaivorykštinio“ LGBT suoliuko į suvažiavimą šiandien susirinkusi „Laisvės” partija pirmininke vėl išrinko Aušrinę Armonaitę, jie toliau Lietuvai kiša tą savo Partnerystės įstatymą, jie toliau siekia įteisinti Stambulo konvenciją, žada legalizuoti prostituciją, liberalizuoti narkotikus, vėl užlieti Lietuvą alkoholio upėmis.

Neleisime, kad taip atsitiktų. Atstovaujame, saugome ir giname svarbiausias Lietuvos vertybes – tautą, teisingumą, šeimą ir Konstituciją. Šita valdančioji dauguma galutinai susikompromitavo ir nusisuko nuo žmonių, todėl turime telktis ir organizuoti dar didesnius mitingus. Ne tauta turi bijoti valdžios, o valdžia turi bijoti tautos ir jai atstovauti.” – sakė TTS pirmininku išrinktas P. Gražulis.

Daugiau Alkas.lt.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=13467