Skaiva Jasevičiūtė: ko jūs labiausiai bijote?
Data: 2021.06.06 19:30
Tema: Komentarai, nuomonės


"Dar žmonės dažnai bijo to, ko nesupranta ar nepažįsta. Paskutinių metu internete per kraštus besiliejanti homofobija greičiausiai yra to pasekmė. Nes kaip kitaip paaiškinti tą keistą neapykantą žmonėms, kurie visiškai su jumis nesusiję?", - sako Skaiva 15 min. paskelbtoje nuomonėje.

Žmonės bijo spalvotų suoliukų ar spalvotai nudažytos perėjos. Jiems atrodo, kad gėjai ateis ir atims jų vaikus. Komentaruose jie didžiosiomis raidėmis rašo, kad homoseksualumas yra liga, kurią reikia gydyti. Deja, tiesa kiek kitokia, homoseksualumas jau seniai nebelaikomas liga, o va fobijos – tikrai laikomos. Būtent fobijas reikia gydyti ir su jomis kovoti.

Arba reikia daryti kaip man su vorais – kuo dažniau pasėdėti ant spalvoto suoliuko arba pereiti gatvę nudažyta spalvota perėja. Keliskart tai padarę pamatysite, kad nieko, visai nieko nenutiks.

Galite net prieiti prie gėjaus su savo vaiku ir pamatysite, jog jis jo neatims. Skirtingai nei vorai, naktį gėjai neišlįs iš tamsaus kampo ir nelips į jūsų lovą. Ir tada gal suprasite, kad visai nėra ko bijoti ir nekęsti. Nes gyventi turint fobiją tikrai sunkiau, nei jos neturint.

Daugiau 15min.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=13459