BMW ir „Mercedes“ palaikymą LGBT vairuotojai vertina skirtingai
Data: 2021.06.04 08:45
Tema: Įdomybės, pikantiškos naujienos


Kiekvienais metais birželio mėnesį minimas „Pride Month“ arba kitaip – LGBT lygiateisiškumo mėnuo. LRT rašo, kad įvairios įmonės ir fiziniai asmenys norėdami parodyti savo solidarumą ir palaikymą socialiniuose tinkluose ir viešose erdvėse naudoja vaivorykštės spalvų vėliavas ar paveikslėlius. Prie tokio judėjimo prisijungia ir kai kurie automobilių gamintojai, kurie dėl tokio sprendimo jau ne pirmus metus sulaukia ir vairuotojų pasipiktinimų.

Reaguodami į kilusią priešpriešą BMW atstovai nusprendė atsakyti į internautams kylančius klausimus ir informavo, kad toks sprendimas buvo priimtas siekiant pabrėžti, kad ir įmonės viduje yra nemažai įvairovės, tačiau yra laikomasi nuostatų, kad nieks negali būti nuskriaustas, pamėgtas ar užguitas dėl etninės kilmės, odos spalvos, tautybės, lyties, religijos, negalios ar amžiaus.

„Mes visi esame žmonės, kuriuos sieja malonumas vairuoti. Nei mūsų įmonėje, nei mūsų socialinės žiniasklaidos kanaluose nėra vietos neapykantai ar nepagarbai. Tolerancija ir pagarba yra mūsų veikimo matas. „BMW Group“ pasisako už vienodą džiaugsmą ir vairavimo malonumą visiems, nepaisant odos spalvos, tautybės, religinių įsitikinimų ir seksualinės orientacijos. Atsiprašome, jei su mumis nesutinkate“, – rašė BMW atstovai.

Tiesa, tokį palaikymą LGBT bendruomenei išreiškė ne tik BMW, bet ir „Mercedes-Benz“ automobilių gamintojas, kurio atstovai jau birželio 1 d. vaivorykštės spalvomis išmargino ne tik logotipą, tačiau ir socialinio tinklo viršelio nuotrauką.

Daugiau LRT.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=13446