Homoseksualus kūrėjas N. Bierancas – apie sunkią vaikystę, vidines kovas, vaikus ir nekaltybę
Data: 2019.01.08 08:25
Tema: Kita informacija


„Blogiausia yra tai, kad nežinai, kas tau darosi“, – taip šokėjas, fotografas ir socialinių tinklų įžymybė Naglis Bierancas (31 m.) pasakojo apie laiką, kai suprato, kad yra netradicinės lytinės orientacijos.

Ilgus metus fotografu dirbęs vyras šiandien dažniausiai stovi priešais fotoobjektyvą – jo veidas puošia žurnalų puslapius, reklaminius stendus, parduotuvių vitrinas. Trumpa žinutė N.Bieranco paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“ prekių ženklams kainuoja šimtus, o kartais net tūkstančius eurų.

Tokiu būdu vien iš reklamos socialinėje erdvėje Naglis per mėnesį užsidirba daugiau kaip 6 tūkst. eurų. Daugiau nei 197 tūkst. gerbėjų instagrame stebi linksmus Naglio nuotykius, tačiau daugelis tikriausiai nė neįsivaizduoja, kokia skaudi jo praeitis.

Savo gyvenimo istoriją N.Bierancas papasakojo LNK laidoje „Bus visko“.

<...>

Prieš kelerius metus Naglis viešai prisipažino esąs homoseksualus, o pirmuosius lytinius santykius turėjęs būdamas penkiolikos. Tiesa, nekaltybę prarado su mergina. Būdamas 18 metų N.Bierancas rimtai draugavo su kita mergina, bet jau tada suprato, kad priešingos lyties atstovės jo netraukia.

Sunkiausia Nagliui buvo susitaikyti su savimi. „Blogiausia, kad nežinai, kas tau darosi. Atrodo, kad taip negali būti, kad tai nenatūralu, mokykloje aiškino ne taip. Graužiesi ir galvoji, kad tai yra tragedija. Vyksta vidinė kova.

Gerai, kad vėliau internete susipažinau su tokiais pat žmonėmis, supratau, kad esu ne vienas. Nežinau, kas yra depresija, bet būdavo, kad verkdavau“, – kalbėjo N.Bierancas.

Motina yra geriausia Naglio draugė, tačiau net ir jai pasakyti apie savo lytinę orientaciją buvo sunku. Būdamas 20 metų vieną vakarą grįžo namo apsvaigęs ir suprato, kad daugiau drąsos tikriausiai niekada neturės. Išgirdusi naujieną mama pirmiausia pasakė: „Aš vis tiek tave myliu.“

Daugiau: LRytas.lt.

Šis straipsnis yra Visuomeninė Lietuvos
LGBT+ svetainė
https://www.gayline.lt

Šio straipsnio URL:
https://www.gayline.lt/article.php?sid=11952