Šiuo metu yra prisijungę 17 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 232, komentarų: 2

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė predator, sekmadienį, 2009.05.31 13:06. Perskaityta 23181 kartas

Meilė homoseksualiam vaikui turi būti tokia pati kaip meilė heteroseksualiam vaikui. Jums galbūt reiks išanalizuoti ir įveikti savo baimes, kad savo vaikui suteiktumėte meilę ir pagarbą, kurią jie užsitarnauja iš prigimties, rašo associatedcontent.com.

1 žingsnis.

Mylėkite vaikus besąlygiškai! Jei mūsų meilė yra sąlyginė, ji yra sumišusi su baime. Nebandykite vaiko pakeisti. Vietoj to jūs turite susitelkti ir pakeisti save. Dėl religinių įsitikinimų daugelis žmonių bijo, kad Dievas atmes jų vaiką, todėl jie atmeta savo vaiką dėl Dievo. Neužimkite teisėjo vietos, kuris teisia homoseksualų vaiką. Kiekvienas vaikas yra vertas meilės ir pritarimo nepriklausomai nuo jų seksualinės orientacijos.

Homoseksualus vaikasHomoseksualus vaikas

2 žingsnis.

Pabandykite save įsivaizduoti savo vaiko vietoje. Šis pasaulis gali būti itin žiaurus jūsų homoseksualiam vaikui. Kai kuriose šalyse vaikai yra ypač smerkiami dėl jų seksualinės orientacijos. Homoseksualus paauglys susiduria su pajuoka, kol neišmoksta kovoti su netolerancija. Liūdna, tačiau dauguma gėjų ir lesbiečių paauglystėje pasirenka savižudybę, užuot gyvenę su šeimos ir draugų smerkimu.

3 žingsnis.

Sutikite, kad vaiko seksualinė orientacija yra natūrali šio pasaulio dalis. Šis pasaulis yra pilnas priešingybių. Viskas šiame pasaulyje turi savo priešingybes: juoda/balta, viršus/apačia, karštas/šaltas ir heteroseksualumas/homoseksualumas. Tai yra dvilypė gamtos prigimtis. Kaip kažkas žinotų „viršų“, jei nebūtų poliarinės priešingybės „apačia“?

4 žingsnis.

Elkitės su juo ar ja taip pat pagarbiai kaip elgtumėtės su heteroseksualiu vaiku. Jei jūs heteroseksualaus vaiko nepaklaustumėte apie jo ar jos seksualinę orientaciją, tai kodėl kišate nosį į homoseksualaus vaiko pasirinkimą? Gaila, kad šitie vaikai jaučia būtinumą aiškintis pasauliui dėl savo seksualinės orientacijos.

5 žingsnis.

Pažinkite žmones negalvodami apie jų seksualinę orientaciją. Jūs tiesiog turite suprasti, kad homoseksualūs žmonės yra vieni atviriausių ir kūrybiškiausių. Jei jūs tiktai galvojate apie jų seksualinę orientaciją, jūs nematote asmenybės visumos. Mes visi esame sujungti to paties gyvenimo siūlo, todėl turime mylėti ir priimti vieną kitą besąlygiškai.

Šaltinis: 15min.lt

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

lapinuxas00

2009-05-31 18:26:20

Visom keturiom už!

dovidiela

2009-05-31 21:50:16

Suskirstymas į heteroseksualius, homoseksualius ar
biseksualius asmenis priklauso nuo jų partnerių biologinės lyties. Kol kas nėra mokslinių
įrodymų, kad lytinė orientacija būtų apspręsta genetiškai. Yra daug teorijų aiškinančių
lytinės orientacijos priežastis, bet dauguma teigia, kad lemiamą vaidmenį turi
psichologiniai ir socialiniai faktoriai.

6 zingsnis

paziurekite, kokie tie faktoriai jusu vaiko gyvenime..

Oxious

2009-05-31 22:09:40

Netiesa, kad dauguma taip teigia. Tačiau faktas yra, kad žmogus negali valingai pasirinkti ar pasikeisti savo lytinės orientacijos.
Štai APA pozicija šiuo klausimu:

What Causes a Person To Have a Particular Sexual Orientation?

There are numerous theories about the origins of a person''s sexual orientation. Most scientists today agree that sexual orientation is most likely the result of a complex interaction of environmental, cognitive and biological factors. In most people, sexual orientation is shaped at an early age. There is also considerable recent evidence to suggest that biology, including genetic or inborn hormonal factors, play a significant role in a person''s sexuality.
It''s important to recognize that there are probably many reasons for a person''s sexual orientation, and the reasons may be different for different people.

Is Sexual Orientation a Choice?

No, human beings cannot choose to be either gay or straight. For most people, sexual orientation emerges in early adolescence without any prior sexual experience. Although we can choose whether to act on our feelings, psychologists do not consider sexual orientation to be a conscious choice that can be voluntarily changed.


Esminė klaida, kurią darome: priimame homoseksualumą kaip negerovę. Juk dėl religijos nepuolame aiškintis ar polinkis į tikėjimą yra genetinis ar socialinis. Ir kaip susitaikyti, kad jūsų vaikas yra tikintis :)

dovidiela

2009-05-31 22:14:32

Isitikinimas, kad “ siela skiriasi nuo kūno” yra sąlygotas psichologinių priežasčių ir yra
paremtas klaidinga dualistine asmens samprata. Pagal šią sampratą žmogaus kūnas yra
tik gėris asmeniui, kaip instrumentas, o asmuo yra sutapatinamas su sąmoningumu,
sugebėjimu bendraut.

O homoseksualumo "geno" kol kas niekas nerado... kokie biologiniai faktoriai privercia mergaite isimyleti mergaite?

Oxious

2009-05-31 22:28:11

Palikime siela teologams ir tikintiesiems, čia ne religinė diskusija.

Nereikia suprimityvinti homoseksualumo ir šnekėti apie kažkokį konkretų geną. Ar galima nurodyti konkretų geną dėl kurio žmogus gabesnis į tiksliesiems arba humanitariniams mokslas?

Yra tyrimų, kurie rodo, kad tarp homoseksualumo ir jo prigimties egzistuoja koreliacija. Tiek žymusis homozigotinių dvynių tyrimas (kuomet jei vienas dvynys homoseksualus, daug didesnė tikimybė, kad ir kitas yra taip pat hoseksualus, nei tarp heterozigotinių dvynių ar šiaip brolių).


Tiek smegenų sandaros tyrimai, aptinkantys homoseksualių vyrų smegenyse daugiau panašumų į moterų smegenų struktūrą, nei tarp hetero vyrų ir moterų.

dovidiela

2009-05-31 22:38:45

tai zinoma, o taksistu tam tikros smegenu dalys (lemencios oreantacija) taip pat labiau issivysciusios - tavo mastymo kryptis is dalies lemia ir tavo smegenu issivystyma...

Yra tyrimų, kurie rodo, kad tarp homoseksualumo ir jo prigimties egzistuoja koreliacija. Tiek žymusis homozigotinių dvynių tyrimas (kuomet jei vienas dvynys homoseksualus, daug didesnė tikimybė, kad ir kitas yra taip pat hoseksualus, nei tarp heterozigotinių dvynių ar šiaip brolių).

tai zinoma, nes juos veikiantys psicho-socialiniai yra tokie patys, tad ir priemimas ju gali toks pat buti... Be to, ir prisirisimas, bei susitapatinimas daro savo...

Oxious

2009-05-31 22:54:17

Monozigotinių dvynių atveju veikiantys veiksniai tokie patys, todėl jei vienas homoseksualus tai didelė tikimybė, kad ir kitas bus homoseksualus. O dizigonių dvynių atveju staiga veiksniai tampa skirtingi? :)

Kitas momentas reakcija į feromonus. Bandymo metu buvo fiksuojama trijų grupių (vyrai heteroseksualai, moterys heteroseksualės, vyrai homoseksualai) reakcija į feromonus. Rezultatai parodė, kad į feromoną, (iš testosterono išvesta medžiaga, kuri randama vyrų prakaite) ir moterys, ir homoseksualai reagavo vienodai. Labiausiai suaktyvėjo ta smegenų sritis, kuri susijusi su lytiniu elgesiu.

Tyrimo metu pasirodė, kad heteroseksualūs vyrai geriausiai orientuojasi žemėlapiuose. Homovyrai orientavosi prasčiau, kaip ir moterys. Ar čia būtų irgi nuolatinio daarbo pagal profesiją įtaka? :)

dovidiela

2009-05-31 23:02:13

Monozigotinių dvynių atveju veikiantys veiksniai tokie patys, todėl jei vienas homoseksualus tai didelė tikimybė, kad ir kitas bus homoseksualus. O dizigonių dvynių atveju staiga veiksniai tampa skirtingi? :) ----- sakiau, kad ir susitapatinimas, bei vieno identiteto priemimas turi tam tikros itakos...

Kitas momentas reakcija į feromonus. Bandymo metu buvo fiksuojama trijų grupių (vyrai heteroseksualai, moterys heteroseksualės, vyrai homoseksualai) reakcija į feromonus. Rezultatai parodė, kad į feromoną, (iš testosterono išvesta medžiaga, kuri randama vyrų prakaite) ir moterys, ir homoseksualai reagavo vienodai. Labiausiai suaktyvėjo ta smegenų sritis, kuri susijusi su lytiniu elgesiu. ---------- irgi ismokimas... mes ta feromona suvokiam pasamoningai - tai vyrai homoseksualai pasamoningai galejo suvokti - kvapas reiskia lytini pasitenkinima (cia as aisku nezinau, bendau speti apie tai ka pasamone mano, taciau, kad kvapas prakaito suvokiamas pasamoningai - zianu tiksliai - is to ir yra ta "aistra is pirmo zvilgsnio")

del paskutinio tyrimo taip greit kontr atsakymo nezinau :), bet manau, tai galetu buti susije su "tiriamojo noru atsakyti teisingai", ta prasme, jog galbut "homovyrai" (labai beje patiko sitas zodis, kazkaip nusisypsot priverte :), pamate zemelapi, itare, del ko bus tiriami, ir tycia (arba taip pat pasamoningai) sabotavo... as nei uz ka nesutikciau, kad gejus vyras vairuoja prasciau nei heteroseksualas... cia tokia mano nuomone....

Oxious

2009-05-31 23:13:51

O jei dvynių atveju tiriamieji yra vaikystėje išskirti ir auga atskirtia? Žinoma irgi galima sugalvoti kontrargumentą. Kaip ir feromonų ar žemėlapio atveju. Bet reikėtų pasinaudoti Okamo skustuvu ir pasirinkti paprastesnį sperndimą, su mažiau prielaidų. :)

P.S. Muselių atveju jau buvo rasta genų kombinacija, kuri pakeisdavų jų lytinę orientaciją. Taip pat homoseksualūs santykiai aptinkami vos ne tarp visų žinduolių.

dovidiela

2009-05-31 23:19:30

Taip pat homoseksualūs santykiai aptinkami vos ne tarp visų žinduolių. - sutinku, taciau tai dazniausiai buna ten, kur truksta priesingos lyties atstovu ir tai visada yra eko-anomalija...

matai, del okamo skustuvo - beda tame, kad visi tyrimai ir prielaidos yra daromi - pro-homo, nes jeigu vyksta pries yra netgi toks terminas "seksistinis mokslas" - cia panasiai yra ir rasistinis - kai buvo uzdrausti tyrimai yrode juodaodziu vidutini intelekta esant zemesni uz baltaodzio ir zymiai zemesni uz aziato... tai vietoj tyrimu tenka naudoti kontrargumentus... :) kas beje yra liudnoka, nes manau, kad mokslas turi buti visapusiskas...

Oxious

2009-05-31 23:33:16

Dėl homoseksualių santykių tarp žinduolių - netiesa, kad tai vyksta dažniausiai ten, kru trūksta priešingos lyties atstovų. Rekomenduoju šių metų gegužės mėn „Iliustruotąjį mokslą“, straipsnis: „homoseksualumas būdingas 1500 gyvūnų rūšių“.

Tik keletas sakinių iš straipsnio: „ir nelaisvėje, ir natūralioje aplinkoje afalinų patinai daug laiko praleidžia lytiškai suartėdami“, „tarp kanopinių gyvūnų ... taip pat gana dažnai pasitaiko atvejų, kai patinai mieliau bando užlipti ant kitų patinų ir leidžiasi, kad liptų ant jų... Dalis patinų aiškią pirmenybę teikia lytiniam bendravimui su tos pačios lyties gyvūnais.“

dovidiela

2009-05-31 23:47:11

tiesa pasakius skaiciau sita. :) man tiesiog susidare tokia nuomone perskaicius...

na anyway - reikia saut pamiegot - ryt egzaminas... dali mokslo laiko "nusukinejau" diskutuodamas cia... :) maziau miegui liks.. :D

Oxious

2009-05-31 23:53:21

sėkmės moksluose :)

GG

2009-06-01 15:03:11

Neitiketinai geros mintys...
Net nuostaba kelia, kad jos lietuviskame leidinyje...

SenSatioN

2010-04-11 19:29:24

Kad mano tevai sitaip.... :(

arbus

2013-07-12 17:54:48

Kiek homofobam ar nacistam beaiškinsi, tiek jie vis tiek į svastiką ar kryžių bežiūrės.

Garfildukas

2013-11-08 12:40:58

visom letenom už :D