Šiuo metu yra prisijungę 21 svečias ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 162, komentarų: 2

ReklamaAutorius GayLine.LT, trečiadienį, 2014.10.01 15:09. Perskaityta 13311 kartų

Daug kas kalba apie meilę, ją dievina, kiti smerkia, o likę tiesiog šaiposi viską suvesdami tik į seksą. Mano gyvenime buvo vienas žmogus, kurį supratau, kad myliu. Maža to, tai buvo jausmai ir aistra žmogui, su kuriuo taip ir neteko turėti nieko bendro.

Mano gyvenimo istorija - Spalio 11 d. Atsiskleidimo dienaMano gyvenimo istorija - Spalio 11 d. Atsiskleidimo diena

Viskas prasidėjo tuomet, kai patekau į naują mokyklą persikrausčiusi į naują gyvenamąją vietą. Šis žmogus iš pradžių buvo niekuo neišsiskiriantis iš kitų, bet tuo pačiu jis žavėjo savo kalba, draugiškumu, žvilgsniu ir kvapu.

Kitais žodžiais tariant, jis man buvo tobulas. Laikui bėgant, teko jį pažinti geriau, pradėjome sveikintis, karts nuo karto tardavome vienas kitam kelis žodžius. Darėsi baugu, nes supratau, kad daug ir labai daug pradedu galvoti tik apie jį. Mintys, vaizdai, svajonės tik apie vienintelį...

Kas su manimi darosi? Kodėl taip man? Kas jame tokio ypatingo? Šie klausimai nuolat bandė užgožti jausmus, tačiau pamačius jį, kūnas nutirpdavo, o akys prilipdavo prie jo. Valdytis darėsi vis sunkiau, norėjosi prieiti, apkabinti ir tiesiog niekur nepaleisti, bet didžiausias ir baugiausias dalykas buvo tai, kad jis – taip pat vaikinas.

Daugiau: Delfi.lt


Spalio 11 d. minėsime atsiskleidimo dieną (Coming-out Day). Šiemet ir vėl kviečiame GayLine lankytojus papasakoti savo gyvenimo istoriją.

Nacionalinė atsiskleidimo diena – tarptautiniu mastu vykstanti pilietinio sąmoningumo diena, skirta atsiskleidimui ir diskusijoms apie lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualų (LGBT) problemas. Šią dieną dalyviai raginami pasipuošti homoseksualų išdidumo simboliais, tokiais kaip rožiniai trikampiai (gėjai), juodi trikampiai (lesbietės), vaivorykštėmis papuošaluose ar tiesiog prie drabužių. Ši diena paskelbta 1988 metais, minint antrąsias maršo už gėjų ir lesbiečių teises, kuriame dalyvavo 500 000 žygiuotojų, Vašingtone metines. Šios dienos renginiai yra skirti LGBT bendruomenės sąmoningumui kelti, o taip pat supažindinti visuomenę su LGBT teisių judėjimais. Nepaisant pavadinimo, Nacionalinės atsiskleidimo dienos minėjimas yra švenčiamas daugelyje šalių.Tai jau tampa mūsų tradicija! Prieš šešerius metus GayLine lankytojai pirmą kartą pasidalino savo gyvenimo istorijomis: „Mano gyvenimo istorija“.

Šiemet GayLine vėl kviečia Jus papasakoti savo istoriją. Esame labai skirtingi ir kiekvienas mūsų atvejis – individualus. Atsiskleidėte artimiausiai draugei ar draugui ir pajutote, kad tarsi akmuo nuo krūtinės nukrito? Papasakokite, kas įkvėpė šiam žingsniui. Ilgai dvejojote, kol prisipažinote sau ir pasaulis tapo šviesesniu? O gal tėvai, sužinoję apie jūsų lytinę orientaciją, daugiau nebebendrauja? Nedrįstate niekam atsiskleisti? Pasidalinkite savo patirtimi, nuogąstavimais, rūpesčiais ir džiugesiu.

Atsiųskite savo istoriją elektroniniu paštu info@gayline.lt arba kaip tinklapio naujieną. GayLine užtikrina Jūsų konfidencialumą ir neviešins nei vardų, nei slapyvardžių. O Jūsų pasakojimą paskelbsime artimiausiu metu.


Šią dieną mes nekviečiame ir nesiūlome atsiskleisti. Tai Jūsų asmeninis sprendimas. Atsiskleiskite, kai esate pasiruošę! Štai keletas patarimų Jums.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

UTF16

2014-09-30 14:42:53

prisipažinau sau ir pasijaučiau visiškai nenormalus

Taip, nes mes gyvename visuomenėje, kurioje mylėti tos pačios lyties žmogų yra nenormalu, o mušti – garbė.

Useric

2014-10-01 01:17:34

Kaip suprantu, tai galima iš kiškio plėšrūną padaryti, jeigu sąžiningai stengtis privedant prie kraštutinumų.

toltec

2014-10-01 21:37:32

Turbūt labiausiai patikusi "coming out" istorija - https://www.youtube.com/watch?v=6Ae_URR3x3U.