Šiuo metu yra prisijungę 13 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
LGBT paramos grupė

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 162, komentarų: 2

ReklamaAutorius GayLine.LT, ketvirtadienį, 2013.10.10 08:30. Perskaityta 11827 kartus

Nuo pat vaikystės jaučiau, kad kažkas negerai. Traukė sijonai ir kitokie mergaitiški dalykai. Kai sulaukiau dvylikos pastebėjau, kad mane traukia berniukai. Man buvo įskiepytos visai kitokios vertybės, gėjai tai kažkokie mutantai, velnio apsėsti žmonės. Dar buvo sakoma, kad jie 'rupūžės' geriau prasimuša gyvenime. Na galvojau, bent jau prasimušiu... Kad ir būdamas pabaisa.

Mano gyvenimo istorija - Spalio 11 d.Mano gyvenimo istorija - Spalio 11 d.

Kai supratau, kad esu gėjus, nusprendziau, kad taip negali būti su manim. Ryžtingai nusprendžiau save perauklėti, tvirtai buvau įsitikinęs, kad turėsiu gražią žmoną ir du vaikus. Bet mano ryžtas gretai garavo, vistiek traukė suknelės ir visa kita. Galų gale į galvą pradėjo lysti mintys, kad aš net ne gėjus o transeksualas... Mano manieros, švelnūs bruožai kuo toliau, tuo labiau išduodavo kas ištikrūjų esu. Man tai buvo sunki tema, jeigu išgirsdavau žodį 'gėjus' išsigasdavau ir nukreipdavau kalbą kita linkme. Bet ilgainiui ir tai nepadėjo, tai tapo vieša paslaptis... Kenčiau patyčias... buvo ir fizinio smurto. Dėl ko? Nes gimiau homoseksualus?

Metai bėgo, bet man negerėjo, tik blogėjo. Nekenčiau saves, nes negalėjau nieko su savim padaryt. Niekam negalėjau išsipasakot, nes tikrų draugų neturėjau, kurie suprastų mane ir palaikytų. Šeimoj taip pat apie savo sunkumus, niekada nepasakojau. Viską laikiau savyje, kas buvo didelė klaida. Man buvo tik blogiau, galų gale, nugrimsdau į visišką apatiją, man buvo viskas visvien, nejaučiau nei liūdesio, nei laimės. Vieną diena skaičiau knygą balkone, padvelkė vėjas pro langą ir nusprendžiau, noriu skristi, noriu jaust tą vėja... Man per sunku, aš taip gyvent nebegaliu nenoriu ir negyvensiu. Užsilipau ramiai ant
rėmo, jaučiau vėją, žiūrėjau žemyn. Staiga suskambo telefonas, tai buvo žinutė...pranešimas kad mano sesei gimė sūnus, po prieš tai buvusių trijų persileidimų. Aš tada saves paklausiau, tai ką, tu to žmogučio net nepamatysi? Ir tuo metu kažkas pasikeitė manyje, aš lyg iš lėto pradėjau busti iš to sunkaus, gniuždančio miego... Laikui bėgant susiatikiau su savimi, reikėjo daug laiko kol sugebėjau dar ir save pamilti, suprasti, kad ne mano seksualinė oreantacija yra svarbu yra gerokai svarbesnių dalykų gyvenime.

Turėjau begalo mylinčią šeimą. Nebuvau tikras, kad būsiu ir toliau toks mylimas, kai pasakysiu kad mano antra pusė bus vaikinas. Bet pasakiau, Mama verkė... Ir klausė, kodėl po galais aš nieko jai nepasakojau anksčiau... Juk ji būtų galėjus padėti.... Ne visi šeimos nariai šią žinią priėmė taip pat supratingai. Bet laikas daro savo, net ir tie kurie to nesuprato, nenorėjo to girdėt...Su tuo susitaikė.

Galėčiau sakyt, kad man labai gaila praleistų paauglystės metų tokioj tamsoj, bet meluočiau. Tai padėjo tapti tokiu žmogumi, koks esu dabar. Galbūt tai padėjo įvertinti gyvenimą anksčiau, nei tai sugeba padaryti kiti jauni žmonės.

Gyvenu normalaus žmogaus gyvenimą, esu laimingas. Vertinu tai ką turiu, net jei neturiu visko, ko norėčiau turėti. Aš turiu gyvenimą, visą kitą aš dar turėsiu.

Mano didžiausias noras, kad jauni žmonės patekę į panašias situacijas neleistų savęs gniuždyti, nenuvertintų savęs ar dar blogiau, neatimtų iš savęs šanso būt laimingu, gyventi.

Gayline narys SigitasJau penktuosius metus GayLine lankytojai pasidalino savo gyvenimo istorijomis: „Mano gyvenimo istorija“.

Šiemet GayLine vėl kviečia Jus papasakoti savo istoriją. Esame labai skirtingi ir kiekvienas mūsų atvejis – individualus. Atsiskleidėte artimiausiai draugei ar draugui ir pajutote, kad tarsi akmuo nuo krūtinės nukrito? Papasakokite, kas įkvėpė šiam žingsniui. Ilgai dvejojote, kol prisipažinote sau ir pasaulis tapo šviesesniu? O gal tėvai, sužinoję apie jūsų lytinę orientaciją, daugiau nebebendrauja? Nedrįstate niekam atsiskleisti? Pasidalinkite savo patirtimi, nuogąstavimais, rūpesčiais ir džiugesiu.


Atsiųskite savo istoriją elektroniniu paštu info@gayline.lt arba kaip tinklapio naujieną. GayLine užtikrina Jūsų konfidencialumą ir neviešins nei vardų, nei slapyvardžių. O Jūsų pasakojimą paskelbsime artimiausiu metu.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

Crazzyme

2013-10-10 18:44:57

labai gražiai atskleista istorija, šaunuolis, Sigitai ;)

Artifex

2013-10-10 19:40:26

Talentas nebūti savimi... Labai gerai, kad nenusižudei. Kaip kažkas sakė - jei Jūs mirėte, tai netekote labai svarbios savo gyvenimo dalies. :-)

mr.johnny

2013-10-10 23:59:48

jei jūs mirėte, netekote aa... TIESIOG VISKO??


sėkmės,Sigitai, įdomi istorija :)

joseph

2013-10-12 19:48:27

"Traukė sijonai ir kitokie mergaitiški dalykai. "
"Nes gimiau homoseksualus?"

Ir kur cia rysys?