Šiuo metu yra prisijungę 27 svečiai ir 3 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Prevencijos Centras

Apklausa

Ar pritariate, kad gerbiant įvairių kultūrų žmones, šis laikotarpis būtų vadinamas „šventiniu“?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 153, komentarų: 0

ReklamaAtsiuntė Aivmed, tomux78, sekmadienį, 2013.09.08 10:48. Perskaityta 18916 kartų

Ši istorija sujaudins net tuos, kurie trenkia neapykantą kitokiems žmonėms. Visuomenėje, kurioje homofobija vis dar yra toleruojama ir laikoma norma, jaunas vaikinas išdrįso viešai pripažinti, kad yra gėjus. Populiariame portale „YouTube“ jis papasakoti apie sudėtingą savo gyvenimą. Nuo suvokimo, kad pasaulį jaučia kitaip, iki bandymo pasitraukti iš gyvenimo. Klaipėdietis Edgaras Rušinskas tapo įkvepiančiu pavyzdžiu ne tik Lietuvos gėjų bendruomenei. Jis įkvėpė ir tuos, kurie nenori taikytis su kitų žmonių tamsybe.

Edgaras Rušinskas Edgaras Rušinskas

Sulaukęs 12 metų Edgaras suprato – jis ne toks kaip visi. „Tėvai sakė, kad tai blogai. Draugai sakė, kad tai blogai. Religija sakė, kad tai blogai. Tai ir aš maniau, kad tai yra blogai“, - sėdėdamas prieš vaizdo kamerą pasakojo jaunuolis.

Vaikinas galvojo, kad viskas išsispręs savaime. Tačiau niekas nesikeitė. Po dviejų metų jis pripažino sau, kad yra biseksualus. Tai atrodė lyg išeitis.

„Galvojau, kad galėsiu turėti šeimą. Jei norėsiu, galėsiu gyventi su vyru. Ir viskas bus gerai“, - pasakęs pastaruosius žodžius jaunuolis ironiškai šyptelėjo. Problema tuo neišsisprendė.

Edgaras bandė susirasti merginą. Tačiau nesisekė. Teko sau pripažinti, kad būti ar nebūti gėjumi – nėra pasirinkimas. Tai duotybė, su kuria reikia gyventi.

„Kas renkasi tai, kad iš jo būti tyčiojamasi? Kas renkasi tai, kad niekada negalėtų turėti vaikų? Niekada nenori neturėti normalios šeimos. Niekada nenori nepateisinti savo tėvų, senelių lūkesčių (ištaręs pastaruosius žodžius vaikinas susigraudino. - Red.) Aš tik noriu pasakyti, kad mes to nesirenkame“, - emocingai kalbėjo Edgaras.

Daugiau: LRytas.lt.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Pranešimas apie klaidą

Jūsų vardas:

Komentaras: