Šiuo metu yra prisijungę 20 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
patyčių prevencija

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 162, komentarų: 2

ReklamaAutorius GayLine lankytojas, ketvirtadienį, 2012.10.11 18:32. Perskaityta 12941 kartas

Niekuo neišsiskiriantis vaikinas, gimęs neišsiskiriančiais 1995 metais, kažkodėl yra „kitoks“. Kodėl būtent aš turėjau gimti „kitoks“? Kėliau daug teorijų- nuo tokių kvailų, kaip „galbūt sėdėdamas motinos pilve girdėjau daugiau minčių apie gražius, išvaizdžius vaikinus“ iki tokių, mokslo patvirtintų, jog tai yra įgimta. Galiausiai teko susitaikyti- aš toks esu ir savęs nepakeisiu.

Mano gyvenimo istorija - Spalio 11 d.Mano gyvenimo istorija - Spalio 11 d.

Dažnai galvoje sukasi mintys apie biseksualumą. Galbūt net nėra tokio termino? Tikriausiai žmogus išgalvojo šį terminą tam, kad lengviau būtų pasakyti tėvams. Visgi globėjams paliekama viltis , jog jų biseksualus vaikas gyvens ne su tos pačios, bet su priešingos lyties partneriu. Tačiau kaip sau prisipažinti, jog esi biseksualus? Atsakymo neradau. Vis dar gyvenu su ta Dievo suteikta dovana- netradicine orientacija. Palauk! Galbūt be reikalo mąstau apie savo seksualumą? Galbūt reiktų džiaugtis, jog esu „kitoks”? Žmogaus individualumas, išskirtinumas jį išskiria iš pilkos masės heteroseksualių žmonių, o juk tai nuostabu!

Iš tiesų aš net nepagalvodavau apie draugystę su vaikinu, kol vieną dieną gavau pasiūlymą draugauti. Deja, nepatikėjau- negalvojau, kad jis gali būti toks pats kaip aš. Pamaniau, jog jis tyčiojasi iš manęs. Planavom susitikti mūsų mieste labai populiariam parkely. Susitikom. Viskas, absoliučiai viskas, buvo malonu: malonumas buvo girdėti jo balsą, malonumas buvo girdėti, kaip jis įtikinėja, jog nori būti daugiau nei draugai ir galiausiai, viską apsvarstęs, priėmiau jo pasiūlymą. Plaštakos susilieja į vieną stiprų kumštį, kurio, rodos, niekas neišskirs, lūpos susiliečia ir, pagaliau, suprantu kam jos yra skirtos. Su juo pajaučiau ką reiškia tikra meilė: negrįžimas naktimis namo, svajojimas vien tik apie jį, jo nuotrauka mano telefone ir žibančios iš laimės akys. Rodos, niekada neturėjau akių, kuriose žibėtų milijonai žvaigždučių. Nors atrodo gražiai, tačiau vieną dieną likimas stipriai pasijuokia iš manęs ir mes išsiskiriam. Kodėl? Priežasties nepamenu ir net nenoriu prisiminti. Vien tik žinojimas, kad mylėjai, o jis tau galbūt nieko nejautė, priverčia nubraukti skruostu bėgančią ašarą. Atsiminimai ryškus, tačiau kartu ir skaudūs, o pamiršti ne taip ir lengva.
Galbūt šioj istorijoj viskas skamba gan banaliai, bet tie banalūs, pirmi pojūčiai yra neišbraukiami iš atminties. Mano smegenys dažnai atgamina tuos vaizdus. Juos matant užmerktomis akimis pasidaro gera- veidas nušvinta šypsena, kuri pasirodo retai.

O ko gi reikia iki pilnos laimės? Negi tik vaikino? Ne! Man reikia šeimos, draugų pripažinimo. Šeima nežino apie mano orientaciją, o draugai.. Žino tik keletas merginų, geriausių draugių. Deja, ne visos reagavo taip gerai, kaip tikėjausi. Suprantu, kad toks tiesmukas smūgis į širdį joms yra skaudus. Stengiausi viską sušvelninti, kaip tik galėjau. Teko nubraukti ne vieną ašarą, teko nekalbėti keletą dienų, kol apsipras su ta mintim, teko daug nervų paaukoti, tačiau viskas baigėsi gerai. Žinoma, kažkiek bendravimas pasikeitė, nes jos dabar gali kalbėti apie vaikinus ir ne tik, tačiau atsirado abipusis pasitikėjimas, pagalba, palaikymas. Biseksualumas, kaip ir homoseksualumas, ne liga. Neigimas šio nusistačiusio stereotipo padarys mus tik stipresnius, užsigrūdinusius. Drąsa, meilė, tikėjimas- vertybės, kurias prisiminkit visada. Gyvenimas mums suteikė šią išskirtinę dovaną, kuria reikia džiaugtis. Laikas, kurį praleidžiame su partneriais, yra kitoks- jis kupinas jausmų. Kitokių jausmų. Išskirtinių jausmų. Didžiuokitės, kad gimėt, dėkokit gimdytojai, jog jus išnešiojo ir paleido į šį pasaulį, tačiau neklausykit kitų- gyvenkit savo nuostabų gyvenimą, nes esat išskirtinė persona šiam pasauly!

Gayline skaitytojasJau ketvirtuosius metus GayLine lankytojai pirmą kartą pasidalino savo gyvenimo istorijomis: „Mano gyvenimo istorija“.

Šiemet GayLine vėl kviečia Jus papasakoti savo istoriją. Esame labai skirtingi ir kiekvienas mūsų atvejis – individualus. Atsiskleidėte artimiausiai draugei ar draugui ir pajutote, kad tarsi akmuo nuo krūtinės nukrito? Papasakokite, kas įkvėpė šiam žingsniui. Ilgai dvejojote, kol prisipažinote sau ir pasaulis tapo šviesesniu? O gal tėvai, sužinoję apie jūsų lytinę orientaciją, daugiau nebebendrauja? Nedrįstate niekam atsiskleisti? Pasidalinkite savo patirtimi, nuogąstavimais, rūpesčiais ir džiugesiu.


Atsiųskite savo istoriją elektroniniu paštu info@gayline.lt arba kaip tinklapio naujieną. GayLine užtikrina Jūsų konfidencialumą ir neviešins nei vardų, nei slapyvardžių. O Jūsų pasakojimą paskelbsime artimiausiu metu.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

SunChild

2012-10-11 18:34:40

Įkvėpianti istorija...

emanuele

2012-10-12 23:10:02

Be proto...Jau geriau visai nespausdintų nei tokį šlamštą