Šiuo metu yra prisijungę 14 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk!

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 168, komentarų: 2

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAutorius GayLine.LT, sekmadienį, 2010.08.29 15:49. Perskaityta 20476 kartus

Prieš keletą dienų buvusio JAV Prezidento Dž. Bušo homofobiškos politikos architektas, jo rinkimų kampanijos vadovas Kenas Mehlmanas prisipažino esąs gėjus. Šis politikas buvo smaigalyje visų pastangų, kuriomis buvo siekiama uždrausti homoseksualų sąjungas atskirose valstijose. Ar tai išimtis? Ne, deja, tai dėsningumas. Moksliniai tyrimai rodo, kad homofobams būdingas latentinis homoseksualumas. JAV tai jau tradicija, kuomet ir vėl paaiškėja, kad aršus kovotojas už „vertybes ir tradicijas“, eilinį sykį slapta tiesiog slepia savo homoseksualumą. Savo skaitytojams siūlome dešimtuką didžiųjų tradicijų ir vertybių „gynėjų“:

KaukėKaukė


1. James West

Spokane meras James West sunkiai dirbo, kad apribotų gėjų teises bendruomenėje. Jis pritarė įstatymo projektui, kuris uždraustų gėjams ir lesbietėms dirbti mokyklose, dienos priežiūros centruose, kai kuriose valstijos agentūrose, o taip pat įstatymo projektui, kuris neleistų valstijai skelbti bukletų su informacija kaip apsisaugoti nuo ŽIV/AIDS.

Jis siūlė, kad „bet koks prisilietimas prie lytinių ar intymių vietų“ tarp paauglių būtų laikomas baudžiamuoju nusikaltimu.

Tačiau net 25 metus West turėjo lytinius santykius su berniukais ir jaunais vaikinais savo bendruomenėje, ir prieš pagaunant buvo dažnas svečias gay.com svetainėje. Jis net siūlė berniukams, su kuriais susidraugavo, darbą mieste mainais į lytinius santykius.


2. Richard Curtis

Šis Vašingtono valstijos atstovų rūmų narys balsavo prieš homoseksualias partnerystes, prieštaravo įstatymo projektui, kuris numatė atsakomybė už diskriminaciją dėl lytinės orientacijos.

Tačiau pats atstovų rūmų narys atsistatydino dėl pranešimų apie jo seksualinius nuotykius su vyru už pinigus, kurie netyčia iškilo į viešumą.

Žinomas prostitutas, Cody Castagna, su kuriuo politikas smaginosi, sakė policijai, kad Curtis pasiūlė jam 1000 dolerių už lytinius santykius. Catagna išsaugojo politiko nuotraukas, kuriose jis dėvi raudoną peniuarą. Nuotraukas jis padarė kerštaudamas, kuomet pamatė, kad politikas piniginėje teturėjo 200 dolerių.


3. Bruce Barclay

Bruce Barclay, respublikonų komisaras Pensilvanijoje yra praktiškai politikos porno žvaigždė. Gavusi 20-mečio vaikino Marshall McCurdy pareiškimą dėl išprievartavimo, policija apsilankė Barclay namuose su kratos orderiu.

Prievartavimo įrodymų policininkams nepavyko rasti.

Tačiau jie rado šimtus lytinių santykių su vyrais įrašų, kuriuos Barclay nufilmavo aukštos kokybės stebėjimo kameromis. Buvo akivaizdu, kad lytiniai santykiai tarp Barclay ir McCurdy vyko abiejų sutikimu.

Taip pat akivaizdu, kad jo asmeninė pozicija ne tokia jau ir tradicinė, kokią jis pateikinėjo viešumoje kitiems.


4. Roy Ashburn

Kovo 3-ąją šiam konservatyviam Kalifornijos valstijos senatoriui, kuris visuomet balsavo prieš bet kokius homoseksualų teises remiančius įstatymų projektus, reikėjo pasilikti namie. Tačiau, jei jis būtų pasilikęs, jis nebūtų taip įspūdingai išsidavęs.

Istorija mums pasakoja, kad palikęs gėjų barą su nežinomu vyriškiu, Roy Ashburn buvo areštuotas, nes vairavo išgėręs. Esminis momentas: jis išvyko iš gėjų baro su nežinomu vyriškiu.

Konservatyvių pažiūrų respublikonas R.Ashburnas pripažino radijo laidoje, kad yra gėjus. Politikas per 14 darbo Senate metų nuosekliai balsuodavęs prieš gėjų judėjimo šalininkų siūlymus, pareiškė, kad jo pozicija valstijos asamblėjoje atspindėjo rinkėjų lūkesčius, bet ne jo paties „vidinį konfliktą“.


5. Larry Craig

Buvęs Idaho valstijos respublikonas Larry Craig JAV senate prabuvo 18 metų. Jis balsavo už federalinį įstatymą, kuris uždraudė santuokos teises tos pačios lyties poroms. HRC jam skyrė 0 balų už balsus dėl homoseksualų teisių.

2007 metais jis buvo areštuotas tarptautiniame Mineapolio oro uoste dėl nepadoraus elgesio. Nes tualete ieškojo lytinių partnerių ir pasiūlė seksą policininkui, dirbančiam po priedanga. Craig gynėsi, kad tiesiog buvo plačiai išsižergęs, kad pakeltų popierių nuo grindų…


6. Ed Schrock

Ed Schrock įnirtingai prieštaravo gėjų teisėms abiejų savo kadencijų Kongrese metu. Pradedant tos pačios lyties santuokomis, baigiant homoseksualais armijoje – jis buvo 100% prieš bet ką homoseksualaus.

Tačiau 2004 metais Ed Schrock pasitraukė iš kovos dėl trečiosios kadencijos Kongrese po to, kai buvo sučiuptas su įkalčiais. Video juostoje jis buvo nufilmuotas santykiaujantis su vaikinu už pinigus.


7. Robert Allen

Tiesa ir vėl paaiškėja viešajame tualete. Floridos valstijos atstovą Robert Allen areštavo po to, kai jis pasiūlė 20 dolerių, kad atliktų oralinį policininkui, dirbančiam po priedanga vyrų tualete parke.

Politikas gynėsi sakydamas, kad jis pasiūlė oralinį policininkui tik todėl, kad bijo juodaodžių ir „nenorėjo būti statiškas“… Taip, tai mums skamba tiek pat prasmingai, kaip ir jums.

Statistika sako, kad Allen, kuris yra vedęs ir turi vaikų, visuomet balsavo prieš homoseksualų teises užtikrinančius įstatymus. Jo balsavimas 90% sutampa su Krikščionių Koalicija, lobistų grupe teikiančia įstatymus nukreiptus prieš homoseksualus.


8. Ted Haggard

Savo Naujojo Gyvenimo Bažnyčios Kolorade kongregacijai žinomas, kaip pastorius Tedas. Kartą per savaitę Tedas šnekėdavosi su JAV prezidentu G. Bušu, dalinosi patarimais dvasiniais ir moralės klausimais. Ted Haggard‘ą paviešino vaikinas už pinigus, profesionalus masažistas, Mike Jones, kuriam pastorius mokėjo paskutiniuosius trejus metus. Už lytinius santykius. Jones paviešino politiką, nes šis pasisakė už homoseksualių santuokų draudimą valstijoje.

Jis taip pat pirkdavo kristalinį metamfetaminą, kurį vartodavo kartu su savo sekso partneriu.

Haggard rėmė Colorado Konstitucijos 43-ąją pataisą, kuri draudžia homoseksualias santuokas valstijoje. O jo žodžiais tariant – jis tik „heteroseksualas, turintis problemų“


9. Mark Foley

Buvęs Kongreso narys respublikonas. Šis žmogus vadovavo Nacionaliniam dingusių ir išnaudojamų vaikų centrui (įstaiga saugojanti amerikiečius nuo seksualinių grobuonių). Taip pat jis parengė įstatymo projektą dėl kovos su interneto pedofilinėmis svetainėmis.

Ir kokia ironija, šis politikas buvo sugautas siunčiant nepadorias žinutes nepilnamečiams. Vienoje žinutėje M.Foley kviečia jaunuolį užeiti pas jį į svečius ir išgerti kokių nors svaigiųjų gėrimų. Paauglys džiugiai priima kvietimą, o kai politikas sako jam, kad nepilnamečiams alkoholis draudžiamas, jaunuolis atsako, kad turi suklastotą asmens pažymėjimą. Taip pat yra užfiksuota, kaip M.Foley ir vienas nepilnametis pripažįsta, kad jie patiria "kiberseksualinius orgazmus". M.Foley elektroniniu paštu susirašinėjo su nepilnamečiu praktikantu ir kitais jaunuoliais. Vėliau keletas praktikantu sakė, kad jie turėjo lytinių santykių su politiku, kai jiems sukako 18 ir 21 metai.

Politiko advokatas viešai patvirtino, kad jo klientas yra gėjus, ir teigė, kad į skandalą įsivėlusį politiką, kai jis buvo paauglys, iš gero kelio išvedęs dvasininkas. Pasitraukęs iš politikos pradėjo susitikinėti su plastikos chirurgu. Dabar veda savo radijo laidą.


10. Ken Mehlman

Vienas žymiausiųjų respublikonų Ken Mehlman, buvęs JAV Respublikonų Nacionalinio Komiteto pirmininkas bei George W. Bušo 2004 metų rinkimų kampanijos vadovas, prisipažino „The Atlantic“ žurnalui esąs gėjus.

44 metų Mehlman vadovavo Bušo perrinkimo kampanijai. Kampanija naudojo agresyvią prieš gėjus nukreiptą taktiką, platino skrajutes, kuriose rašė, kad liberalai leis gėjų santuoką ir uždraus Bibliją. Yra manančių, kad Bušo parama priemonėms prieš gėjų santuoką lėmė jo pergalę, ypač Ohajo valstijoje.

Prezidento rinkimų kampanijos metu bene tuzine valstijų vyko referendumai, kuriais siekta konstitucijose uždrausti homoseksualias santuokas.

Ne veltui šis politikas vadinamas G. W. Bušo homofobiškos politikos architektu. Šis asmuo buvo smaigalyje visų veiksmų nukreiptų prieš homoseksualų lygiateisiškumą.Net neabejoju, kad panašios „kregždutės“ išskris ir iš Lietuvos Respublikos Seimo. Aršių kovotojų už amžinas vertybes ir tradicijas Seime gausu, tad visa tai tik laiko klausimas.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

Tonis

2010-08-29 16:53:42

Idomu kada kas kur grazuli demaskuos :D

Džerodas

2010-08-29 16:57:36

Gražulis bus demaskuotas tada, kai Seimo WC bus pastatytos slaptos kameros. :D

janusas

2010-08-29 18:49:21

Na,kad demaskuoti Gražulį visų pirma su juo kas nors turėtų užsiimt seksu. Nemanau,kad Lietuvoj atsirastų nors vienas save gerbiantis vaikinas ar vyras (net ir saves negerbiantis neatsiras :-) ) ,kuris sutiktų tuom užsiimt su ponu "Gražuoliu".

Eros

2010-08-30 01:48:27

Atsirastų.

catondaroof

2011-09-03 00:34:17

Jei šalia bus kamera - mielai.

holding

2010-08-29 17:38:28

Ne vienos moters...

Džerodas

2010-08-29 21:01:25

Sunku patikėti, kad visi šie ponai respublikonai-konservatoriai-krikščionys dideli mėgėjai pačiulpti. Įdomu kiek tokių dešiniųjų Lietuvoje? :) (Pagal tikimybių teoriją turėtų būti ne mažiau 10 %. O LR Seime (iš konservatorių-krikščionių) ne mažiau 10 Seimo narių-gėjų-mėgėjų-konservatorių. :)

Vajezus

2010-08-29 21:47:39

Kad konservatoriai-krikdemai yra dideli čiulpimo mėgėjai, manau, niekam ne paslaptis. Ypač didelę čiulpimo aistrą jiems sukelia kunigai, vyskupai ir kardinolai. Vis dėl to tai nėra žaidimas į vienus vartus - šventakupriai moka atsilyginti nuostabiomis priešrinkiminėmis glamonėmis.

green2world

2010-08-29 21:57:55

Bet tai jie visi baisus kaip karas... nesistebiu kad realizuoja save politikoj :d

Vienisas_Vilkas

2010-08-29 23:32:52

As kai pamatau tuos senus isgamas (atsiprasau uz stipru zodi) senius, kurie naudojasi savo padetimi ir pinigais ir santykiauja su dar nelabai suprantanciais kas vyksta jaunais berniukas arba vaikinas, tai man kraujas uzverda gyslose.... Tokius tremti reikia.....

GG

2010-08-30 13:43:25

Puikus straipsnis! Aciu kas ji parenge!
Butu naudinga, ji permaketuoti i koki pdf dokumenta ir nusiusti seimo "grazuliams"...
O kad tas ponas turejes bibijiniu "artimojo meiles" santykiu su dvasininkijos luomo atstovais (juk buvo klapciukas) tiesiog parasyta ant jo kaktos:))
Tai vadinamas Stockholmo sindromas: auka nekencia viesai savo skriaudeju, bet slapta juos myli ir ju geidzia...

beje, bet vienoje gayline diskusijoje vienas vaikinas be uzuolanku parase, kiek kunigu sugulovu yra turejes...
Zinau ir as tokiu....
(susirasite...)

Mobili

2010-08-31 13:52:50

Juokinga -^^-