Šiuo metu yra prisijungę 4 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 315, komentarų: 3

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Oxious, sekmadienį, 2010.02.28 13:32. Perskaityta 25852 kartus

Jubiliejiniai − 5-ieji „Gėjų pupulio“ ir „Lesbiečių braškytės“ rinkimai kandidatams siūlys suartėti su šio išskirtinio konkurso ikona tapusiu Petru Gražuliu.

Gražuliai 2010Gražuliai 2010

Ištisus penkerius metus − kiek buvo rengta rinkimų − vienas Seimo juokdarių niekada neapleisdavo aukštų pozicijų gėjų pupulio ir lesbiečių braškytės rinkimuose.

Todėl, norėdami pagerbti šį ypatingą artumą ir prieraišumą, šiais metais nusprendėme mesti šiaudą kitiems kandidatams ir leisti pabandyti šiek tiek labiau priartėti prie etatinio konkurso nominanto pasiektų aukštumų bei pasimaudyti negęstančios Petro Gražulio šlovės spinduliuose. Taigi, šių metų rinkimams suteikėme laikinus ir naujus titulų pavadinimus:

„Lesbiečių braškytę“ vadinsime „Lesbiečių gražule“, o
„Gėjų pupulį“ vadinsime „Gėjų gražuliu“.

Norime pastebėti, kad Lietuvių kalbos žodyne „gražulis“, „gražulė“ yra bendrinės kalbos žodžiai, nors šių titulų įkvėpimo šaltinis yra, be abejo, pats Petras Gražulis.

Petrai mes Tave mylime, o ir visi kandidatai, siekdami Tavo įkvėpto titulo, įrodys esantys verti tik Tavęs, tik Tavo vardo.

Rinkimų rezultatų paskelbimo diena mistiškai sutapo su kovo 1-ąja − diena, kurią įsigalios Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos viešosios informacijos poveikio įstatymas. Ir jeigu Petras tik nepasididžiuos, kovo 1-osios d. proga galės pats įteikti apdovanojimus − kilimėlius kojoms valytis su užrašu „Žmogaus teisės“ ir diplomus konkurso nugalėtojams. Ir, žinoma, konkurso laureatai galės ištisus metus murkdytis Petro šlovės spinduliuose.

Tad pirmyn balsuoti! Štai ir konkurso nominantai:

Lesbiečių gražulės 2010

1. Rimantė Šalaševičiūtė


„Už abejingumą (prievartaujamoms) mergaitėms“
Vaiko teisių kontrolierė, Europos vaiko teisių kontrolierių prezidentė, žmogaus teisių šauklė – 20091, aktyvi Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo rėmėja ir propaguotoja. Užuot gynusi prievartaujamas mergaites, R. Šalaševičiūtė mieliau užsiima filmų ir televizijos cenzūra. Jos teigimu, vien tik homoseksualų rodymas TV ekrane jau daro žalą vaikams ir skatina nepilnamečius berniukus užuot prievartavus mergaites (ir, neslėpkime, brandžias moteris) prievartauti berniukus2. Todėl Rimantė neriasi iš kailio, kad joks gėjus gink Dieve, net nešmėsteltų TV ekranuose. Deja, Rimante, net jei apskritai uždraustumėte homoseksualius santykius, joks berniukas jūsų vis tiek neprievartaus. Verčiau domėkitės „Kamasutrą“ išstudijavusiais savo meiliais patarėjais3. Balsuokite už ją!


2. Dalia Teišerskytė


„Už veidmainystę“
Lietuvos nacionalinė vertybė4, moteris truputį iš miško5, Seimo narė. Nuolat pabrėžia savo toleranciją ir supratingumą, tačiau nė nemirktelėdama balsuoja už įstatymus, kuriais siekiama kaip galima daugiau suvaržyti homoseksualių žmonių teises. Buvo viena iš dviejų Seimo narių parėmusių homoseksualių santykių sąvokos grąžinimą į Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymą Švietimo ir mokslo komitete. Nuolat propaguoja vadinamąjį „Gėjų manifestą“ 6. Dalios nuomone didžiausią žalą homoseksualams daro tie, kurie apie juos kalba7. Balsuokite už ją!


3. Irena Degutienė


„Už diskriminacijos paskelbimą tautine vertybe“
Seimo pirmininkė, Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo ideologė ir aktyvi jo gynėja. Susitikime su Lietuvoje reziduojančiais užsienio šalių ambasadoriais ji teigė, kad Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymas nėra homofobiškas8, kadangi, jos manymu, homoseksualams nėra reikalo demonstruotis, o jų demonstracijos, Irenos teigimu, nesuderinamos su konservatorių propaguojamomis šeimos vertybėmis ir jomis siekiama pritraukti naujų žmonių į gėjų gretas9. Anot Irenos, Lietuva neturi pasiduoti Europos Sąjungos diktatui ir išsaugoti „tradicines vertybes“ (t. y. neapykantą). „Dažnai būna nepopuliaru eiti prieš Europos Sąjungoje ypač stiprią kultūrinio ir vertybinio libertarizmo srovę. Tačiau esu įsitikinusi, kad atsispirdami kartais pernelyg primygtinai peršamai pozicijai atsisakyti principų ir vertybių, kuriais vadovaudamiesi gyveno daugelis visuomenės kartų, mes laimėsime daug daugiau“ 10, − ignoruodama realybę, teigia ji. Tarsi gėjai mūsų valstybėje apskritai neegzistuotų. Irenai laikas suvokti, kad vien jos ir bendraminčių dėka Lietuva negali ir negalės tapti pavyzdžiu kitoms Europos šalims. Vadovaudamiesi tokiomis „vertybėmis“ pelnyti galime nebent tik Europos patvorio vardą. Europa nelaukia Jūsų sprendimų, Irena, ji jais baisisi. Balsuokite už ją!


4. Jolanta Ramonienė


„Už šeimyninės rangos projektus“
Socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėja, buvusi šios ministerijos viceministrė, Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos narė, vieno iš jos steigėjų žmona. Vyro asociacijai sukėlus „Gender Loops“ skandalą ji operatyviai ėmė jį „tirti“, skelbdama griausmingus pranešimus ir taip prisidėdama prie isterijos kurstymo. Galiausiai poniai Jolantai teko užsičiaupti: skandalas subliūško11. Paaiškėjo, kad pasakų sekimas tėra blefas, sukurtas „Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos“. Viceministrė galiausiai buvo pripažinta supainiojusi viešuosius ir privačius interesus13. Šiuo metu Jolanta bylinėjasi su Vyriausiąja tarnybinės etikos komisija ir teigia, kad, kurpdama dirbtinį skandalą, ji tik gynė viešąjį interesą14, todėl naujų „ančių“ iš jos pusės teks palūkėti. Balsuokite už ją!


5. Kazimira Danutė „Šatrija“ Prunskienė


„Už išsigimusią politiką ir išsigimusį populizmą“
„Visiems laikams“ politikė ir etatinė naujų partijų kūrėja, niekaip neprarandanti vilties gyvenimo saulėlydį sutikti valdžios olimpe. Šiandien nesėkmingai kandidatei į Seimą, Prezidentus, valstiečių partijos vadovus, nepavyksta įteisinti ir atvirai Rusijai atstovaujančios Liaudies sąjungos, kurios lyderė ji esanti. Ponia Prunskienė norėtų, kad Lietuvoje būtų kaip Rusijoje. Eilinį kartą kandidatuodama į prezidentus, „Vakaro žinių“ paklausta, ką mano apie „Gender Loops“ projektą, Kazimira pareiškė, kad pasaka apie du princus yra „moralinė, psichologinė ar net seksualinė diversija, kadangi išauklėjus vaiką su nuomone, kad gali būti vienos lyties šeimos, tai reiškia pasmerkti mūsų visuomenę išsigimti ir išnykti“ 15. Vargu, kunigaikštiene Prunskiene, nes jau pusė pasaulio būtų seniai išsigimę. Bet jei toleruosime „prunskienes“ politikoje, tai Lietuvos politika tikrai išsigims. Balsuokite už ją!


6. Mečislovas Zasčiurinskas


„Už sėkmingą politinę reinkarnaciją“
Jei manėte, kad, į Seimą nepatekus „Lesbiečių braškytei − 2008“ Ramunei Visockytei, „darbiečiai“ liko be „homoseksualumo ekspertų“, labai smarkiai klystate. Braškytės-2008 pažiūros atgimė Seimo nario Mečislovo Zasčiurinsko asmenyje ir omenyje. Šis Seimo narys pasižymi nepaprastu atkaklumu ir bene 10 kartų taisė „propagavimo“ sąvoką Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos viešosios informacijos poveikio įstatyme. Mečislovas mėgsta pabrėžti, kad jis lankosi kaime, o ten visi palaiko jo siūlymus, nukreiptus prieš gėjus. Jis sąžiningai prisipažįsta laikantis save Don Kichotu ir kovojančiu su vėjo malūnais16. Balsuokite už jį!


7. Radvilė Morkūnaitė


„Už vištakumą“
Europos Parlamento narė, jaunoji konservatorė ir viena iš Konservatorių- krikščionių demokratų partijos „perliukų“. „Manau, kad tos pačios lyties sąjungos ar santuokos yra ėjimas prieš gamtą,“ – teigia kultūros vadybos specialistė. Pasak dar gana šviežiai iškeptos jaunutės europarlamentaitės, gėjų negalima diskriminuoti – tik kol jie nesiafišuoja (t.y. vaidina heteroseksualus). Mat, tradicinės pakraipos žmonės savo intymių santykių, Radvilės įsitikinimu, neviešina. Radvilė netiki, kad gėjai patiria diskriminaciją Lietuvoje, mat ji pažįsta gėjų, kurie apsimeta heteroseksualais ir jokios diskriminacijos nepatiria17. Siūlome Radvilei praregėti: pasiskelbti lesbiete, o po to pasiskaityti komentarus apie save, na, bent jau "Delfyje". Radvile, pamatysi, diskriminacija yra ir dar kokia! Tikrai ne pyragai. Balsuokite už ją!


Gėjų gražuliai 2010

1. Mantas Varaška


„Už biseksualumo ir poligamijos baimę“
Seimo narys, „krikščionis“, kurio visi nemėgsta: nemėgo Teisingumo ministerijoje18, nemėgsta Kazlų Rūdos meras. MRU studentai laikraščio „L.T.“ korespondentui Mantą vadino keistu ir dar stipriau, o jo atstovaujamos Tautos prisikėlimo partijos pirmininkas net viešai paskelbė jį parazitu19. Pats Mantas, pasirodo, nemėgsta sekso, t.y., lytinių santykių (štai iš kur tas jo keistumas!), ir ragina drausti juos propaguoti. Labiausiai jis bijo biseksualių ir poligaminių santykių (su viena, ar vienu – dar kaip nors), ir būtent jo iniciatyva20 šie santykiai buvo įtraukti į Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymą21. Nuoširdus broliškas patarimas Mantui: išdrįsk pabandyti lytinius santykius (nebūtinai biseksualius ar poligaminius) − ne tokie jie ir baisūs. Balsuokite už jį!
2. Algimantas Dumbrava


„Už krikščioniškųjų vertybių puoselėjimą“
„Tvarkietis“, Seimo narys, krikščioniškųjų vertybių gynėjas, vienas iš Baudžiamojo kodekso pataisų, numatančių baudžiamąją atsakomybę už homoseksualius santykius, teikėjų. Siūlė grąžinti homoseksualių santykių propagavimo draudimą į Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos viešosios informacijos poveikio įstatymą. Ponas teigia, kad pasaka apie princą ir princą žemina nepilnamečius. „Manau, kad vaikščiojimas arba ankščiau bandymas vaikščioti į darželius ir skatinti tuos homoseksualius santykius, sakyti, kaip gera gyventi princui su princu, yra dorovinis ir dvasinis mūsų nepilnamečio asmens smukdymas ir visoks žeminimas,“ 22 − sako jis. Savo siūlymus persekioti homoseksualus Algimantas grindžia krikščioniškomis vertybėmis. „Todėl aš manau, kad mes, būdami krikščionys ir katalikai, ne tik turime deklaruoti, kad mes tokie esame, bet ir liudyti tai kasdieniame savo gyvenime.“ 23 Matyt, kaip tikrasis „krikščionis ir katalikas“, p. Algimantas mestų akmenį ir į Mariją Magdalietę. Balsuokite už jį!


3. Mantas Adomėnas


„Už viską!“
Seimo narys, konservatorius, Kembridžo universiteto absolventas, įvairių prieš gėjus nukreiptų iniciatyvų autorius. Ypač aktyviai veikti Mantas pradėjo tada, kai Vatikane ambasadoriumi tapo jo draugas Vytautas Ališauskas, su kuriuo, anot gandų, jį siejo bendras butas ir neaiškūs santykiai24,25. Pavyzdžiui, neretai tarp žmonių buvo galima išgirsti, kaip Mantas, turbūt neatsitiktinai, buvo vadinamas Ališauskiene. Pats Seimo narys teigia, kad ambasadorius yra jo krikštatėvis26. Nežinia kaip ten kas ką krikštijo, bet gėjų Mantas dabar labai nemėgsta – siūlo rezoliucijas, smerkiančias Europos Parlamentą27, rašo laiškus, reikalaujančius atšaukti LGBT eiseną, saugant „tradicines vertybes“ 28, postringauja, apie „lygių galimybių mafijas“ 29. Jo iniciatyvas keistomis laiko netgi partijos kolegos30. Bet reikia juk kaip nors išlieti tulžį. Mes siūlome Mantui atidžiau rinktis draugus bei "krikštatėvius" ir nekompromituoti Kembridžo vardo savo pykčio priepuoliais. Balsuokite už jį!


4. Egidijus Vareikis


„Už laimėjimus „bio“chemijoje“
Seimo narys, konservatorius, Lietuvos atstovas Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, pagal išsilavinimą − sovietinis chemikas, nors prisistato esąs BIOchemiku. Egidijus turi liguistą polinkį meluoti. Be to, jis moka esmėkaitos triukų: melą transsubstancijuoja į tiesą. ETPA nariams jis skiedė, kad homoseksualai Lietuvoje nepatiria diskriminacijos, jie turi teisę tuoktis (žinoma, su priešingos lyties atstovais) ir net įsivaikinti! 31 Kaip mokslininkas jis teigia, kad „yra kažkoks noras įrodyti, kad jeigu žmogus pasijunta homoseksualas, tai jis niekaip negali išgyventi neidamas į viešąją erdvę ir rodydamas savo genitalijas“ 32. Kaip mokslininkas (pseudo?) E. Vareikis aiškina, kad homoseksualumas neva prieštarauja gamtai33. Akivaizdu, kad Egidijus nemėgsta gėjų, o štai ruonius – myli!34. Siūlome Egidijui įgyti biochemijos diplomą, atidžiau stebėti gamtą, o Lietuvai - paskirti į ETPA nemeluojantį atstovą. Balsuokite už jį!


5. Gintaras Songaila


„Už diskriminacijos ideologijos propagavimą“
Europos Sąjungos priešininkas, Seimo narys, jaunoji tautininkų-konservatorių karta, besimėgaujantis prabangiu automobiliu, perkamu lizingu iš parlamentaro veiklai skiriamų pinigų, ir buvęs Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos pirmininkas, ir sovietinis (!) psichiatras. Siūlė grąžinti draudimą propaguoti homoseksualius, biseksualius ir poligaminius santykius į Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymą. Gintaras teigia, kad homoseksualus reikia diskriminuoti ir gydyti. „Taip, jie bus diskriminuojami, jų laisvos saviraiškos čia teisės bus apribotos, bet tai yra pozityvi diskriminacija, − teigia Gintaras. − Valstybės tikrasis interesas – ne skatinti homoseksualumo plitimą, o jeigu kalbame apie jau suaugusius asmenis, kuriems nuo mažens susiformavo lytinės tapatybės sutrikimas, tai valstybė turi pasirūpinti psichologine ir medicinine pagalba tokiems asmenims, kuri, be abejo, pasaulyje yra praktikuojama, o dar labiau susirūpinti psichoterapine pagalba šeimoms, kuriose vaikams galimai formuojasi tokios problemos.“ 35 Gintaras propaguoja teisinį nihilizmą ir siūlo nepaisyti Europos teismų sprendimų: kol jie bus priimti, praeis 10 metų, o nekeisti įstatymo bus galima dar tiek pat laiko, todėl, jo manymu, galima laisvai pažeidinėti žmogaus teises36. Siūlome Gintarui pasidomėti pasauline psichiatrijos praktika ir naujausiais moksliniais tyrimais, prieš reiškiant nuomonę kaip psichiatrui ir atsiminti, kad gyvename nebe sovietiniais laikais, kai psichiatrija tarnavo ideologijai. Balsuokite už jį!


6. Alfonsas Svarinskas


„Už inkvizicijos propagandą“
Kunigas, sąšaukos „Už dorą ir tautą“ a.k.a. „Gėjams-Ne“ narys. Sovietiniais laikais, sekdamas Afganistano modžahedų pavyzdžiu, kovojo už Lietuvos Talibano įkūrimą. Labai nepatenkintas, kad Lietuva tapo demokratine valstybe. „Ne tokios Lietuvos mes tikėjomės,“ – 2010 m. sausio 12 d. iš Seimo tribūnos rėžė palaiminimą monsinjoras37. Lietuva, už kurią jis kovojo, turėtų naikinti Svarinskui nepatinkančius paveikslus, o jų autoriai (jei čia būtų talibanas) netektų galvos. Kita grupė, kurios Lietuvoje nesitikėjo monsinjoras, žinoma, yra gėjai. „Vietoj to, kad keltų tautos dorą, įsteigė Lietuvoj lygių lyčių galimybę. Turi sąmatą 6 mln. litų, dirbs 30 žmonių, per televizorių parodė ir Pavilonienę, ir Burneikienę. Taigi, suprantama, kad per šitą organizaciją veiks gėjai, kurie žudys Lietuvą. Gėjai eina su manifestu „mes ardysim jūsų šeimas ir išnaudosim jūsų vaikus“, mes trukdysim kelią“ 38, − grūmojo jis. Jo Ekscelencija Alfonsas dėkingas buvusiam Vilniaus merui J. Imbrasui už uždraustus lygių galimybių renginius ir piktinasi, kad Vilniuje veikia net du „gėjų viešnamiai“ 39 (mes tokių nežinome, bet, matyt, monsinjoras labiau patyręs viešnamių reikaluose). Mažiau galvokite apie viešnamius, monsinjore. Nedera kunigui. Verčiau skirkite gyvenimą atgailai, nes už inkvizicijos siūlymą teks pačiam degti. Kaip kunigas žinote kur! Balsuokite už jį!


7. Stanislovas Buškevičius


„Už sąmokslo atskleidimą“
Kauno vicemeras, jaunalietuvis. Stanislovas, regis, nelabai orientuojasi pasaulyje ir sugeba pasiklysti oro uoste, bet užtat iš karto įžvelgia nedorus kėslus tvirkinti jaunimą nepadoriais piešiniais. Ne kartą pagarsėjęs savo homofobiniais pasisakymais, 2009 m. birželį Stanislovas operatyviai reagavo į kaunietės pasipiktinimą dėl dviejų ant pastato sienos nupieštų besibučiuojančių personažų, kurie jiems atrodė panašūs į gėjus. Stanislovo teigimu, tokius piešinius ant sienų piešia ne vandalai, o slaptų tikslų turintys žmonės. Ir nors personažai ant sienos atrodo pilnamečiai, vicemero nuomone, tai − pedofilijos propagavimas. Būdamas geras seklys, vicemeras išsiaiškino, kad tokių piešinių yra visame Kaune, kad jie nupiešti, reaguojant į Seimo priimtą Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymą, o jų tikslas − propaguoti homoseksualizmą ir pedofiliją. 40 „Homoseksualumas yra įgyjamas, todėl jaunimui bandoma daryti įtaką įvairiais būdais,“ 41 – paaiškino žurnalistams seklys Stanislovas ir patikino, kad Kaune homoseksualumo propaganda nebus toleruojama. 42 Įdomu, kiek ilgai kauniečiai toleruos vicemerą iš X failų, ieškantį piešinių, užuot rūpinusis miestu? Vicemerui Stanislovui rekomenduojame apžiūrėti Kauno viešuosius tualetus. Ten yra pornografinių lytinių organų atvaizdų! Bus ką veikti. Balsuokite už jį!


8. Rimantas Jonas „Bambalys“ Dagys


„Už cenzūrą“
Buvęs Socialinės apsaugos ir darbo ministras, atstatydintas dėl nekompetencijos; Seimo narys, iš atsidavusių socialdemokratų netikėtai „atsivertęs“ į konservatorius. Aktyvus vadinamųjų „šeimos vertybių“ gynėjas ir propaguotojas. Už atsiliepimus apie nesusituokusias šeimas liaudyje meiliai vadinamas „Bambaliu“ 43. Rimantas mėgsta pirkti sau tualetinį popierių už mokesčių mokėtojų pinigus44. Pasižymėjo savo paties sukeltos „Gender Loops“ isterijos metu. Pradžioje pavedęs išsiaiškinti, kas sekė pasakas apie du princus vaikų darželiuose, skandalui žlugus, užsipuolė psichologus, kurie teigė, kad pasakos apie du princus vaikams žalos nedaro. Chemiko išsilavinimą turintis, anot V. Laučiaus, „Respublikos“ dienraščio numylėtinis R. J. Dagys, kuriam vaidenasi, kad du princai žiūri į kiekvieną Lietuvos žmogų (kaip tikslą) ir sako jam: „Būsi trečias“, yra kvalifikuotesnis už bet kokius psichologus45. Pranešime spaudai apie „vieną šalies psichologų, viešai sakiusį, kad pasakos apie įsimylėjusius princus negali padaryti žalos vaikų psichikai“, Rimantas teigė, kad per pasakas formuojama vaikų pasaulėžiūra. „Tad jeigu tam psichologui tai nėra aišku, tai aš abejoju tokio psichologo kvalifikacija“, − teigė buvęs ministras-chemikas ir pagrasino, kad tokie psichologai valstybinėse įstaigose paslaugų neteiks. 46 Netekęs ministro posto R. J. Dagys pritilo. Siūlome Rimantui ir toliau kuo ilgiau tylėti. Kai tylite, atrodote protingesnis. Balsuokite už jį!Kandidatų buvo ir daugiau, tačiau visų juk neapdovanosi. Kas nepakliuvo - nenusiminkite, stenkitės ir kitais metais galbūt būsite pastebėti.


Apie rinkimus rašo: Delfi.lt, LRytas.lt

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

kurtis

2010-02-14 19:11:01

super kandidatai

atsegtukas

2010-02-14 19:48:48

:D

UTF16

2010-02-14 20:57:37

O aš jau išsigandau, kad šiais metais rinkimų nebus! Gi visada baigdavosi, o ne prasidėdavo per Valentino dieną...

Wincik

2010-02-14 21:04:05

Kovo 1-oji yra proga paskelbti rezultatus :)

Vajezus

2010-02-14 21:05:18

Geriau tiktų kovo 8-oji - Tarptautinė moterų solidarumo diena :)

Lighthatfire

2010-02-14 23:12:07

KAIP BALSUOTI??

Oxious

2010-02-14 23:28:22

Balsavimas svetainės apklausose (pagrindinis puslapis, dešinėje)

Lighthatfire

2010-02-14 23:14:53

GAILA, KAD ROKUCIO NERA.... UZ UZSIMERKIMA HOMOFOBIJAI !!!!

Anonimas

2010-02-14 23:43:56

rokui turetu buti spec prizas :))

Lighthatfire

2010-02-15 01:07:56

jei pasiskelbi, kad esi gejus ir sakai, kad Lietuvoje homofobijos nera... tada esi blogiau nei tapke...

maxi

2010-02-14 23:50:08

na jums neitiksi jis galima sakyti padare coming-out ,bet matai nesoka pagal jusu dudele...

Vienisas_Vilkas

2010-02-15 00:48:32

Pala, pala.... Vyrai, moterys... WTF??? O kur Petras? Kas cia dabar pasidare? Kodel Petro nera? Gal Jums visai negera?!!! Kur visu geju ir lesbijieciu tramdytojas, doroves sargas #1, "normaliu" seimu nuo homoseksualu mafijos gynejas didz. gerb. Grazulis? Reikalauju paaiskinimo!!!!

Vajezus

2010-02-15 01:05:36

Gerasis Vienišas_Vilke,
įleisti Petrą Gražulį į šių garbingų ponų ir ponių kompaniją būtų tas pats, kaip kad įleisti vilką į avinėlių bandą - esu tikras, kad Gražulis savo šlovės spinduliais kaipmat išžudys visus likusius kandidatus. Todėl šįkart padaryta kitaip - Petras Gražulis stovi viršum visų kandidatų nelyginant laimės žiburys, kurį po ilgos rinkiminės kovos pasieks tik uoliausias politikas.

Lighthatfire

2010-02-15 01:08:46

jei pasiskelbi, kad esi gejus ir sakai, kad Lietuvoje homofobijos nera... tada esi blogiau nei tapke...

maxi

2010-02-15 09:23:00

o kai pasisikelbi ir rekji,kad homofobija ,tai kas tada .tada jau geras esi?

Lighthatfire

2010-02-17 00:48:50

Gerumas tame, jog nesitaikai su tau primestu neteisingumu...

Sejanus

2010-02-18 10:22:03

Taip

Grejus

2010-02-15 11:02:31

Siūlau patobulinti šį konkursą ir rinkti poromis,- dvi gražules ir du gražulius. Labai gražiai žiūrėtųsi. Jais turėtų tapti po du daugiausiai surinkusius balsų homofobus.
Kaip braškyčių ir pupulių rinkimai atkeliavo iš kitų šalių kaip gera patirtis kovojant už lygias teises, taip mūsų patirtis gali būti, jog bus postūmis, efektyvesnė praktika kitoms šalims.
Kodėl po du? Todėl, jog niekas nieko po vieną nedaro. O dvi lesbiečių gražulės, arba du gėjų gražuliai laba gražiai atrodytų ne tik mums, bet ir jiems patiems, tikiuosi. Be to, nemanau, jog yra įstatymas, draudžiantis kartu minėti pirmą ir antrąją vietą užėmusius. Todėl teisiškai viskas turėtų būti sklandžiai.

Liquido

2010-02-15 13:03:04

Imho tokie straipsniai tik dar labiau vercia visuomene nekest geju.

Maria

2010-02-15 13:58:43

Pernai išsirinkti man buvo lengviau.

Wincik

2010-02-17 01:39:20

O kodėl šiais metais sunkiau? :)

Sejanus

2010-02-18 10:20:46

Kad labai daug nusipelniųsių kandidatų :) Man irgi sunku apsispręsti...

Psichiatrologas

2010-02-15 14:14:49

Aš už Rimantę Šalaševičiūtę ir jos nepilnamečių apsaugą nuo visko. Būtų gerai, kad visa ta nepilnamečių persekiojimo ir ribojimo institucija išnyktų iš mūsų šalies.

jadze

2010-02-15 17:43:57

Kur išnašų šaltiniai?

Oxious

2010-02-15 18:13:34

paspaudus ant isnasos nuorodos - atsidarys saltinis

EmpireOfEvil

2010-02-16 07:32:20

Kas tekstus rashe, superinai kaip ir preitais metais

urejus

2010-02-16 20:17:34

as imbraso pasigedau, jis ir toks uolus krikscioniskuju vertybiu gynejas :D

mariukas0213

2010-02-19 16:55:08

Man tik idomu kaip Mečislovas Zasčiurinskas pakliuvo tarp lesbieciu grazuliu :D :D :D

Wincik

2010-02-21 00:55:30

Čia tik jis gali atsakyti kip jm taip pavyko "reinkarnuotis" į Ramunę Visockytę... :D

aigo

2010-02-21 21:31:27

uz kunigeli! :D

magas2

2010-02-22 23:00:58

noreciau atkreipti demesi, kad isrinkus politika(e) grazuliu-grazule, placiuosiuose sluoksniuose (runkeliu-homofobu vandenyse) konkretus asmuo bus ivertintas kaip "savas kovotojas uz tradicines katalykines vertybes" ir jo reitingai galu gale tik padides.
Todel siulyciau nerinkti tokiu viesumoje zinomu asmenu kaip Degutine ar Prunckiene, kurios nuo to gaus tik daugiau politiniu dividendu.
Del pupuliu-grazuliu, manau nera jokio skirtumu, nes neokonas Adomenas yra nei populiarus placioje visuomeneje nei toks bus artimiausiu metu...

giacarangi

2010-02-24 00:34:12

Sveiki, facebook''e yra sukurtas puslapis "as esu uz geju parada vilniuje 2010 geguze". Nueikite i:

http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/AS-ESU-UZ-GEJU-PARADA-VILNIUJE-2010-GEGUZE-I-AM-FOR-GAY-PRIDE-VILNIUS-2010/324916264083

ir tapkite sio puslapio fanais. Tikekimes, kad surinksime virs 17000 fanu ir sitaip pralenksime pristaraujanti homofobu puslapi, kuris pasisako, pries geju parada!!!:)

Vajezus

2010-02-25 11:12:34

Visų pirma - pavadinimas klaidinantis, nes rengiamas toli gražu ne "paradas", ir ne vien gėjų.

Antra - facebooke jau yra grupė "Aš esu už LGBT ir juos palaikančiųjų eitynes 2010-ųjų gegužę!"

kasim

2010-02-25 11:21:17

ir oi kaip jai dar toli iki 17 000... :/

erase

2010-02-25 21:58:12

test

Vienisas_Vilkas

2010-02-28 00:27:06

Ot, abyda.... Vyriausias Lietuvos inkvizitorius jo eminencija gale kazkur velkasi senukas... ;(