Šiuo metu yra prisijungę 49 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Sauna

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 310, komentarų: 3

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Oxious, trečiadienį, 2008.06.04 12:17. Perskaityta 10981 kartas

7. Lietuvoje – demografinė krizė ir tolesnis homoseksualizmo siautėjimas lems tai, kad išmirsime kaip dinozaurai.

Tik pirmoji dalis šiame tvirtinime yra teisinga. Pasaulinė statistika rodo, kad homoseksualų skaičius gyventojų tarpe išlieka pastovus – 3-5% ribose. Tokia menka gyventojų dalis negali reikšmingai įtakoti demografijos. Galiausiai, šalyse, kur įteisintos tos pačios lyties partnerystės, nepastebimas gimstamumo mažėjimas dėl „homoseksualizmo siautėjimo“ (pvz. Nyderlandai, kur homoseksualios santuokos įteisintos nuo 2001 metų, ar Danija, kur homoseksualų sąjungos įteisintos nuo 1989 metų).

Lietuvos statistika rodo tikrąsias blogėjančios demografinės padėties priežastis:

Be to, gamtoje globaliai veikia visiškai objektyvūs ir nuo žmogaus valios nepriklausantys biologiniai žmonių skaitlingumo reguliavimo procesai.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

Oxious

2008-06-04 12:26:23

Tarp kita ko, labai vaizdi Lenkijos gimstamumo statistika ten uzdraudus abortus 1995 metais. Ji sumazejo 22proc.

Aquel

2008-06-04 19:03:26

Na shi dalis neatlaiko kritikos. Pirmiausia, kaip ne karta minejau homoseksualiu gyventoju skaiciaus nustatyti neimanoma, todel teiginiai apie 3 - 5% nepagristi. Tas skaicius yra mitologinis. Kaip jis nustatomas? Kas yra homoseksualas (jei tai nustatoma tik pagal self-reference tai visiskai nepatikima)? Kodel nera itraukti biseksualai?

Taip pat kuo susije skyrybos ir demografine padetis? Ir is viso, kodel demografiniai rodikliai aiskinami ne per ekonomines-socialines-kulturines salygas, o per kazkokias seimynines institucijas? Gi ne skyrybos, abortai ir nevaisingumas yra pirmines gimstamumo mazejimo priezastys. Tai tik padariniai.

Mitai yra geras ir reikalingas sumanymas, bet si dalis pati grindziama gryna mitologija.

Oxious

2008-06-04 19:52:06

Butu idomu isgirsti alternatyvu paaiskinima, kodel del homoseksualu paplitimo neismirs zmonija :)

Aquel

2008-06-04 20:33:48

Gryni homoseksualai niekaip neitakoja demografines situacijos, kadangi bet kokiu atveju, jie neturi lytiniu santykiu su moterimis.

Didejant tolerancijai didesne dalis biseksualu taip pat gali neslopinti savo potraukiu ir uzmegzti santykius su abiejomis lytimis. Taciau tai nereiskia, kad jie netures vaiku, todel homoseksualiu santykiu kiekis neturi jokios itakos demografinei situacijai.

Gimstamumo mazejima lemia pasikeitusi ekonomine ir kulturine situacija - urbanizacija (nereikia papildomos darbo jegos), pensiju sistema, didejantis issilavinimas (suvokiama, kad vaikams turi buti suteikiamos tinkamos gyvenimo salygos), kontracepcija, leidzianti planuoti vaiku skaiciu, o taip pat ekonomine situacija, neispletota karjeros ir vaiku auginimo derinimo sistema, bustu trukumas ir kiti veiksniai. Demografine situacija niekaip nesusijusi su homoseksualiu santykiu paplitimu.

Kregus

2008-06-05 14:18:46

http://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_sexual_orientation

Remdamiesi ten pateiktomis apklausomis, kur beveik negalėjo patekti biseksualai - galime sakyti, kad homoseksualų procentas skirtinguose visuomenėse per paskutinius 1/ 2 dešimtmečius išlieka nuo 1 iki 6.

Ten kur galėjo patekti daugiau biseksualų - bendras homoseksualių potraukių turinčių asmenų skaičius apie 10 procentų ir daugiau.

Taigi, remtis turime kuo. Klausimai apie homoseksualumą ir homoseksualų potraukį. Skirtumas yra. Deja, biseksualų demografijos pagal tai sunkiai nustatysi. Jų apie 9 - 4 procentų.