Šiuo metu yra prisijungę 20 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
COX

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 162, komentarų: 2

ReklamaAutorius GayLine.LT, antradienį, 2008.02.12 23:50. Perskaityta 30079 kartus

Rikimai baigėsi!
Ar girdėjote, kad artėja meilės diena? Ir kaipgi ji ateitų be tradicija tapusių „Gėjų pupulio“ ir „Lesbiečių braškytės“ rinkimų?! Tad iniciatyvinė grupė „Mylėkime politikus“ ir viena populiariausių Lietuvoje homoseksualiems žmonėms skirta svetainė Gayline.lt jau ruošiasi meilės antplūdžio šventei.

Šiemet homoseksualūs žmonės pasirengę skirti savo išrinktiesiems tiek meilės, kiek nebuvo iki šiol nei vienais metais. Lygių galimybių metai visiems padėjo atskleisti tikruosius kai kurių veikėjų veidus. Praėję metai mums buvo itin vaisingi – padėjo suprasti, kad Lietuvoje iš bet ko galima daryti politiką, smurtinius paistalais paremtus bulvarus, bet ką sutrypti ir paniekinti, paskelbti ligoniais ar net „nužmoginti“.

Pupuliai 2008Pupuliai 2008

Tad mes pasimokę atverčiame jums kultūringą ir faktais paremtą, bulvariai orientuotą konkurso balsavimo biuletenį.

BŪKIME PILIETIŠKI!

Tikslas: Pupulių-braškyčių rinkimai yra puiki proga mūsų mylimus politikus, visuomenės veikėjus, verslininkus ir kt. asmenis sugėdinti ir priminti jų nuopelnus už nepagarbą žmonėms. O taip pat padėti išgarsėti ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų – Europos Parlamente, Jungtinių Tautų žmogaus teisių komitete, tarptautinėse žmogaus teisių organizacijose.

Balsuoti gali: tik homoseksualūs ir biseksualūs bei jiems prijaučiantys asmenys.

Balsavimo laikas: vasario 1-14 d. Laimėtojai bus skelbiami vasario 14 d.

Naujovė: Sumuojant balsus prie gayline.lt svetainės rezultatų pridėsim ir vasario 9 d., specialiai šiems rinkimams skirtos, MTV laidos „Vaivorykštė“ metu surinktus balsus.

Taigi skelbiame nominacijas, kandidatus ir kviečiame aktyviai balsuoti!


Lesbiečių braškytė 2008
1. Ramunė Visockytė

Seimo narė, darbietė, Seimo Narkomanijos prevencijos komisijos pirmininkė
„Už viską“


Su narkomanija kovoti nenori ir nemoka, todėl kovoja su homoseksualumu. Pagarsėjusi konferencijų apie homoseksualumą, kuriose dalyvauja tokio lygio „ekspertai“, kaip Scott Lively1, 2, 3 ar Daniel Ange4 rengėja. 2007 m. spalį pripažino savo poreikius ir bandė išsigydyti nuo homoseksualumo mišiomis. Apie gydymo sėkmę p. Visockytė visuomenės neinformavo. Tikriausiai nepadėjo. Mėgsta vadinimą vištgaidžiu. „O man žodis vištgaidis patinka“, – cituoja buvusią „Respublikos“ žurnalistę „Vakaro žinios“5. Ramunė mėgsta siuntinėti triušiukų nuotraukas6 ir gydytis nuo homoseksualumo, nemėgsta – prezervatyvų7 ir kovoti su narkomanija. Balsuokite už ją!
2. Etela Karpickienė

Seimo narė, darbietė, Ramunės Visockytės draugė
„Už Europos Sąjungos demaskavimą“


Gegužės mėnesį kartu su savo drauge Ramune surengė spaudos konferenciją su Scott Lively8. Aktyviai talkina R. Baškienei ir I. Degutienei rengiant diskriminacinius įstatymus. Kreipėsi į Lygių galimybių kontrolierę teigdama, kad homofobijos draudimas diskriminuoja heteroseksualistus9. Dėl homoseksualumo plitimo Etela kaltina, taip taip, Europos Sąjungą. „Esame nauja ES šalis, buvusi posovietinė respublika ir, ko gero, ES valdininkai bando mums įpiršti nuomonę, kad „tai“ galbūt neblogai“, – teigia darbietė10. Etela mėgsta rašinėti kreipimusis dėl heteroseksualistų diskriminacijos ir kurti sąmokslo teorijas, nemėgsta Europos Sąjungos. Balsuokite už ją!
3. Rima Baškienė

Seimo narė, valstietė, Seimo Šeimos ir vaiko reikalų komisijos pirmininkė
„Už nemeilę 2V“


Pasiūlymo, uždrausti teigiamą homoseksualių santykių vaizdavimą, autorė11, įvairių darbo grupių, rengusių homofobiškus įstatymus narė. „Už pasakymą „vyras ir vyras yra gerai“ turi būti taikomos sankcijos“ - sakė ji „Atgimimui“12. Parengė įstatymus įteisinančius vienišų mamų diskriminaciją. Rima mėgsta Ireną Degutienę ir vyskupus, nemėgsta – vienišų mamų ir jų vaikų. Jie Rimos požiūriu nusipelno vien skurdo. Balsuokite už ją!
4. Rimantė Šalaševičiūtė

Vaiko teisių apsaugos kontrolierė
„Už pornografijos studijavimą darbo metu“


Vaiko teisių ginti nenori ir nemoka, todėl kovoja prieš homoseksualumą. Kritikavo Lygių galimybių kontrolierę dėl sprendimo apie parodą Juodkrantėje13, kreipėsi net į policijos generalinį komisarą dėl kažkieno numestų lankstinukų prie darželio14. Aktyvi visų homofobiškus įstatymus rengusių darbo grupių dalyvė ir stūmėja15. Kad pasiektų savo tikslus Rimantė nevengia pasinaudoti ir vaikų naivumu - surinktus vaikų parašus po peticija „Prieš smurtą televizijoje“ ji panaudos kaip argumentą savo rengtų įstatymų priėmimui, nors vaikai pasirašydami apie tą įstatymą nieko negirdėjo16. Rimantė mėgsta studijuoti Kamasutros paveiksliukus ant stiklinių17 darbo metu ir rengti prieš homoseksualius žmones nukreiptus įstatymus, nemėgsta - rūpintis vaikų teisėmis. Balsuokite už ją!
5. Liucija Borusevičienė

Vilniaus 3-iojo policijos komisariato vadovė
„Už supaprastintą nusikaltimų tyrimą“


Nusikaltimus tiria novatoriškai ir bando kaltę versti nukentėjusiems. Po dūminių užtaisų įmetimo į klubą, kuriame buvo susirinkę Tarptautinės ILGA konferencijos dalyviai, Liucija pareiškė, kad užtaisus įsimetė jie patys18. Policija įmetusiųjų iki šiol neranda, nors vienam laikraščiui tam pakako trijų dienų19. Nesėkmingai baigėsi ir Tolerantiško jaunimo asociacijos inicijuotas tyrimas dėl neapykantą homoseksualiems žmonėms kurstančių plakatų ir skrajučių platinimo Vilniuje gegužės mėnesį, kurį atliko jos vadovaujamas komisariatas. Ar reikia stebėtis, kad vadovaujant tokioms liucijoms žmonės nepasitiki policija? Liucija mėgsta kurti sąmokslo teorijas, nemėgsta kovoti su nusikalstamumu. Balsuokite už ją!
6. Irena Eglė Laumenskaitė

Teologė, Vilniaus šv. Juozapo kunigų seminarijos sociologijos dėstytoja, pagarsėjusi konferencijų nukreiptų prieš homoseksualumą dalyvė
„Už skirtumų tarp homonimų atradimą“


Bendradarbiauja su homofobų organizacijomis, tokiomis kaip aktyviai prieš homoseksualų santuokų pripažinimą kovojančia „Nacionaline šeimų ir tėvų asociacija“, dalyvauja prieš homoseksualus nukreiptus įstatymus kuriančių darbo grupių veikloje. Prisidengdama mokslu bando pagrįsti homofobijos racionalumą, teigia, kad žmonės į gėjų organizacijas stoja bijodami būti išviešinti. „Į homoseksualinę praktiką įtraukti žmonės, bijodami negeidaujamo viešumo, patenka ir į socialinę priklausomybę: jie neretai tampa homoseksualizmą propaguojančių gėjų organizacijų nariais. Jų raiška sukelia visuomenėje neigiamą reakciją, kas tampa akstinu visuomenę kaltinti homofobija,“ - teigė Eglė savo pranešime20. Bando skaldyti homoseksualią bendruomenę skirstydama homoseksualius žmones į geruosius nesiviešinančius homoseksualus ir bloguosius gėjus21. Eglė mėgsta atlikinėti „mokslinius" tyrimus pagal Nacionalinės tėvų ir šeimų asociacijos užsakymus, nemėgsta - objektyvumo. Balsuokite už ją!
7. Vilija Aleknaitė-Abramikienė

Seimo narė, konservatorė, artima Irenos Degutienės bendražygė, pagarsėjusi priešinimusi Europos lyčių lygybės instituto steigimui Lietuvoje
„Už ryžtą atsispirti Briuselio diktatui“


Vilija teigia, kad toks institutas yra skirtas sugriauti katalikiškas Lietuvos vertybes ir skatinti vienpusišką ir agresyvią seksualinių mažumų invaziją į visuomenę. „Galiu pasakyti, kad Lietuvoje tas taip lengvai neišdegs. Jei sugebėjome kažkada atsispirti Maskvai, tai prieš Briuselio diktatą kaip nors atsilaikysime. Lietuvos nepavyks taip lengvai įmurdyti į tuos beprasmius dalykus, kaip kokius nors švedus“, - aiškina konservatorė22. Vilija mėgsta nelygybę ir apsimesti tolerantiška, nemėgsta, kaip ir visos jos draugės, Europos Sąjungos, švedų ir lygybės. Balsuokite už ją!
8. Audrė Kudabienė

LNK žurnalistė, laidos „Srovės“ vedėja
„Už objektyvumą“


2007-05-21 parengė tendencingą ir neapykantą kurstantį reportažą apie homoseksualus, kuriame dalyvavo tokie „ekspertai“ kaip Stanislovas Buškevičius, Petras Gražulis, Aušrys Kriščiūnas-Tynta. Jo metu gėjai buvo prilyginami pedofilams, užsipulta M. A. Pavilionienė už jos paramą homoseksualams. Žiūrovams susidarė įspūdis, kad laida yra užsakyta23. Kiek gavo – Audrė neatskleidžia. Audrė mėgsta kalbėti grėsmingu tonu, nemėgsta objektyvumo. Balsuokite už ją!
„Gėjų pupulis 2008“
1. Juozas Imbrasas

Vilniaus miesto meras, Tvarkos ir teisingumo partijos narys (liberaldemokratai)
„Už geranoriškumą“


Ne kartą uždraudė kelti vaivorykštės vėliavą ir pasiūlė daryti gėjų eitynes uždarose patalpose (gal mero kabinete?). „Uždarose patalpose gėjų eitynės galimos,“ - sako Juozas24. Žinoma ir tai, kad atsakydamas į televizijos žurnalisto klausimą asmens seksualinę orientaciją Vilniaus meras pavadino „hobiu“. Pagarsėjęs tėvystės atostogų priešininkas. Susirūpinęs, kad jį palieka jauni, gražūs, energingi vyrai25. Meras mėgsta vyšnias, jaunus vyrus , kurie neina tėvystės atostogų ir eitynes uždarose patalpose, nemėgsta - tėvystės atostogų ir sunkvežimių 26. Balsuokite už jį!
2. Vytautas Čepas

Seimo narys, psichologas, liberalcentristas - liberalas - socialdemokratas
„Už nenugalimą potraukį tapti pupuliu“


Jaučia didelį kompleksą, kad iki šiol nesugebėjo laimėti „Gėjų pupulio“ rinkimų, todėl nuolat primena apie save homofobiškais pareiškimais27, 28, 29. Neliūdėkite, Vytautai, mes jus matome ir be straipsnių! Kaip psichologai teigia, kad tie kas nekenčia gėjų, patys yra latentiniai homoseksualai. Pats deklaruoja jų nekenčiantis. Spėjame, kad Vytautas slapta mėgsta gėjus ir nemėgsta nesulaukti jų dėmesio. Balsuokite už jį!
3. Edmundas Naujokaitis

Kunigas, vyrų kunigų šv. Pijaus X brolijos narys, dalyvauja grupės „Gėjams - ne“ veikloje
„Už gulimąsi prieš gėjų tankus“


Pasipiktino Arūno Peškaičio atvirumu, kad kunigai yra pedofilijos rizikos grupė. Pats jis niekada savo poreikių nepripažintų. Edmundas, remdamasis Scott Lively, teigia, kad egzistuoja pasaulinis gėjų sąmokslas. Buvo vienas iš kontraversiškų skelbimų Vilniaus mieste iniciatorių. „Kaip ir 1991-ųjų sausio 13-ąją suremkim pečius šįkart ne prieš tankus, bet prieš sodomijos agresiją. Padėk Lietuvai išsivaduoti iš gėjų diktatūros!“ – kviečia nuo Katalikų bažnyčios atskirtos Šv.Pijaus X kunigų brolijos kunigas Edmundas Naujokaitis30. Edmundas mėgsta rašyti straipsnius apie gėjų sąmokslą ir kurstyti neapykantą, nemėgsta - mirties bausmės panaikinimo31. Balsuokite už jį!
4. Kęstutis Darulis

Mykolo Riomerio universiteto, Kauno policijos fakulteto dėstytojas
„Už mokslinio nacizmo dėstymą“


Rėmė neapykantos kurstytojo S.Lively paskaitos organizavimą būsimiems policininkams ir pats ruošiasi remtis dėstydamas jo paskaitomis. „Atvirkščiai - buvo kalbama apie toleranciją. Pats konspektavau, ką galėčiau pasakyti studentams, nes pareigūnai savo darbe susiduria su homoseksualiais žmonėmis,“ - sakė jis apie paskaitą32. Taip ir atsiranda naujos liucijos policijoje. Kęstutis mėgsta dėstyti mokslinį nacizmą, nemėgsta – trukdymų skleisti neapykantą. Balsuokite už jį!
5. Virginijus Domarkas

Seimo narys, Švietimo ir kultūros komiteto pirmininkas, valstietis
„Už ištikimybę Degutienei“


Nieko naudingo švietimui taip ir nepasiūlė, tačiau vadovavo darbo grupei, kuri parengė R.Baškienės, I.Degutienės, V.Aleknaitės-Abramikienės inicijuoto projekto uždrausti teigiamą homoseksualumo vaizdavimą naują variantą. Inicijavo „Men's Factory“ lankstinukų apsvarstymą Seime, siekia mokyklose įdiegti mokymo priemonę, kuri kursto neapykantą homoseksualiems žmonėms. „Visuomenėje turi būti agituojama ir pasisakoma už tradicinę šeimą, turinčią gilias tradicijas. Manome, kad kitokių santykių propagavimas yra netinkamas ir daro neigiamą poveikį nepilnamečių vystymuisi,“ – pristatydamas savąjį įstatymo projektą teigė Virginijus33. Virginijui patinka Irena Degutienė ir pažeidinėti žmogaus teises, nepatinka užsiimti švietimo ir kultūros reikalais. Balsuokite už jį!
6. Mantas Adomėnas

Demokratinės politikos instituto prezidentas, vienas pagrindinių konservatorių ideologų ir politikos formuotojų
„Už kovą su lygių galimybių mafija“


Teigia, kad Lietuvoje egzistuoja „lygių galimybių mafija“, kuri organizuoja tradicinių vertybių naikinimą. Mantui labiausiai patiktų jei mažumos neturėtų jokių teisių, tik ta nelemta... Atspėjote - Europos Sąjunga. „Jeigu Briuselis lieps sulyginti visas visų mažumų teises ir galimybes, tai ir lyginsime, nepaisydami nei didžiosios tautos dalies vertybių, nei sveiko proto?“ - klausia jis34. Demokratinės politikos instituto prezidentui patinka klerikalinė diktatūra, nepatinka - lygios galimybės ir demokratija. Balsuokite už jį!
7. Ignas Vėgėlė

Krikščionis demokratas, Mykolo Riomerio universiteto docentas
„Už viziją“


Aktyviai pasisako prieš homoseksualius žmones įvairiose diskusijose. „Jei įteisinsim lyties keitimo operaciją, kas garantuos, kad homoseksualai nepradės jos darytis tam, kad galetų įsivaikinti vaikus?“ – klausia Ignas35. Ignai, nebijokite. Mūsų mintys apie lyties keitimo operaciją neaplanko. O jums gali padėti kolegė Irena Degutienė36, 37. Balsuokite už jį!
8. Gintautas Vaitoška

Teologas, psichiatras. Nuolatinis konferencijų nukreiptų į neapykantos kurstymą homoseksualiems žmonėms dalyvis, darbo grupių, kūrusių įstatymus nukreiptus prieš homoseksualius žmones, narys
„Už demagogiją“


Manipuliuoja psichologija siekdamas įtvirtinti homofobiją. Teigia, kad homoseksualumas yra nenatūralus. Jo teigimu, 46 proc. homoseksualių moterų ir 80 proc. homoseksualių vyrų tėvai turėjo rimtų psichikos problemų38. Gintautas mėgsta mulkinti žmones pateikdamas pseudopsichologinius teiginius, nemėgsta – mokslinio sąžiningumo ir objektyvumo. Balsuokite už jį!Kontaktai
LAIKAS BALSUOTI: pupulių ir braškyčių rinkimai!

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

balamutas

2008-02-01 00:16:30

L.T. ryt turetu but straipsnelis apie siuo rinkimus, nes ant virselio jau yra :)

http://www.lt24.lt

echo

2008-02-01 00:22:11

Superiniai aprasymai! :)

qsl

2008-02-01 00:23:25

Fantastiški kandidatai! Puikūs apibūdinimai! Tikiuosi, sulauks atgarsio ir padarys bent kažkiek teigiamos įtakos :)

brashkyce

2008-02-01 00:41:55

Tai bent aprašymai :) einu skaityti ir balsuoti :D

Oxious

2008-02-01 00:45:06

Nepamirskite ir uz paneles prabalsuoti :) Galima iskart.

Kregus

2008-02-01 01:43:51

Čia dar daug yra kurie nesupranta, kad yra lygiai tokie patys žmonės kaip heteroseksualai, daug tokių kurie savę žemina galvodami, kad yra netvarkingi, ar nuodemingi. Heteroseksualai turi privilegijas teisėje, visuomenėje, mes turime slėptis, neturime su jais lygių teisių. Atsibuskite iš savo opiumo liaudžiai sapno ir negalvokite, kad tokia "dievo valia ir taip turi būti"... Mes esame tokie patys, mūsų neturi diskriminuoti dėl seksualinės orientacijos, elgtis su mumis paniekinančiai. Dėl heteroseksualumo taip niekas nesielgia, tai ir su mumis taip neturi būti. Nežeminkite savęs ir supraskite tai. Jūsų neišgelbės melas - prietarai, jūs išgelbės tiesa, mokslas ir humanizmas. Žmogus yra didžiausia vertybė, ne religinė demagogija ir pasakos. Mes juk ir esame niekuo blogesni už paprastą heteroseksualą žmonės.

Murrchikaz

2008-02-01 09:21:37

Ką gi... Šiuo metu pupulių tarpe neabejotinas lyderis yra p. Imbrasas. Jį papupinti norėtų daugiau nei 60% balsavusiųjų. Jis neabejotinas lyderis. O štai braškyčių rinkimai klostosi kur kas įdomiau. Regis Visockytei su Kudabiene teks gerokai pasipešti, nes rezultatas lygus...

Staple

2008-02-01 09:34:07

Aha tu teisus dėl vyrų. O dėl moterų tikriausiai klostosi todėl, kad nemažai žmonių žiūrėjo Kudabienės laidą, nors Visockytė ir labiau dirbo, kad gautų šį titulą. O žiniasklaidai užteko vienos laidos... Kokie tamsūs žmonės, kaip ją pasitiki...

Staple

2008-02-01 14:29:43

Kažkaip pasigedau dar poros kandidatų, o kur Degutienė? kas čia dar galėtų būti?..

Kregus

2008-02-01 14:32:32

Marius Kundrotas, už darbą vardan "doros ir tautos".

brashkyce

2008-02-01 14:33:55

Jo Saulius Stoma dar galėjo būti. Peškaitis, kuris pripažino, kad kunigai yra pedofilijos rizikos grupė.

Staple

2008-02-01 14:36:14

Nemanai, kad Kundrotui ten būtų per didelė garbė? Juk jis beviltiškas šiuo klausimu apskritai... Va dėl Stomos ir Peškaičio, tai dar pagalvočiau. Beje, o kur rasti tą vietą kur Peškaitis pripažino, kad kunigai rizikos grupė?

Oxious

2008-02-01 14:38:58

Siaip ta pripazinima maciau per televizija, berods LTV. Jei neklystu, lyg ir Ekstra rase.

GG

2008-02-01 14:38:00

Sanus mus kandidatai! O ypac geros jus chara-chiri-kteristikos! :D
Yra ir naujoju, ir uzkietejusiu veteranu!:)
Svabru, kad butu kartu kaita ir ideju perimamumas:)

Gaila, kad "rasinetojas" kriminalini teistuma turintis S.Stoma pavelavo i traukini: jam tikrai suteikciau nominacija: Uz saliamoniskas izvalgas apie Europos zlugima ir lietuviu nesavanaudiska misija ja isgelbeti! :)

Taip pat p. Navickui: Uz viso gyvenimo pastangas kovojant su homoseksualu samokslu ir mafija!

Gal ir gerai, kad nera Degutienes, juk negali ponia vis laimeti ir laimeti, reikia leisti ir kitiems! :)

sauni iniciatyva!
O koks prizas? Priz v zale?:)

Kregus

2008-02-01 14:38:32

Kunigas Vyšniauskas, už "sąmokslų atskleidimus". Parlamentaras Kupčinskas, už "mokslines žinias, kad seksualinė orientacija neegzistuoja", "mąstymą, kad niekas nežino savo seksualinės orientacijos ir reikės ją pasirinkti" jei įstatymuose ji bus įvardinta.

Oxious

2008-02-01 14:40:16

Kandidatu kiek zinau buvo daugiau: tarp ju ir Stoma, ir Peskaitis ir kiti... Taciau reikejo atrinkti labiausiai reikalaujancius meiles :)

Kregus

2008-02-01 14:40:55

Stomai už pranašystę, kad Europa žlunga dėl homoseksualų įsivaikinimo.

Staple

2008-02-01 14:42:00

Kupčinskas, tai dalyvauja toje sąšaukoje už dorą ir tautą... bet šiaip viešai, tai jo negirdėjau ir nemačiau pasisakant.

Beje įdomu kodėl Kudabienė tokią laidą parengė. Įdomu kas galėjo ją užsakyti?..

Kregus

2008-02-01 14:42:55

Tamkevičiui už slidžią nuokalnę nuo homoseksualų iki pedofilų.

Wincik

2008-02-01 14:44:36

Jo Arkyvyskupas, tai ten pavarė per LNK žinias :D

Kregus

2008-02-01 14:44:41

Gal tai buvo žingsnis politikams pasireklamuoti "kovojant prieš globalinius kataklizmus".

Wincik

2008-02-01 14:46:36

Manau čia Lygių galimybių metai visiems išjudino visą reikalą ir žinoma rinkimai. Neabejoju, kad po rinkimu bus vėl skylė...

Kregus

2008-02-01 14:47:21

Jei jau leidžiama įsivaikinti heteroseksualams, tai kodėl neleisti pedofilams? Juk absoliuti dauguma pedofilų heteroseksualus, apsaugokime savo vaikus nuo jų. (sarkazmas)

Kregus

2008-02-01 14:48:56

Ten bus ne skylė, bet galas žodžio laisvei.

GG

2008-02-01 14:50:20

Tamkeviciui reiktu atskiros nominacijos: uz sugebejima nuslepti savo homoseksualuma (ir savo KKS aukletiniu), puojant homoseksualus!
Nominacija: Uz puikia Latencija!:))

Kregus

2008-02-01 14:50:41

Išsipildys homofobų svajonės užčiaupti kovojančius už lygias teises.

Wincik

2008-02-01 14:52:24

Pala pala GG iš kur tave šie (dėl Tamkevičiaus)FAKTAI pasiekė? Kas dar šitai žino?

Kregus

2008-02-01 14:52:32

Tik homofobai galės propaguoti savo smurto, prietarų ir netolerancijos kultūrą.

Kregus

2008-02-01 14:54:01

Viena tikrai, Tamkevičiui logikos trūksta tikrai su savo slidžiuom nuokalnėm.

Staple

2008-02-01 15:00:43

Mane, tai irgi domina, kaip čia taip su tuo Tamkevičium? Pamenu kaip Lietuvos rytas kadaise rašė kas ten dedasi seminarijoje... Bet pati to nežinojau. Tik atsimenu, kad kai skaičiau, tai buvo rašoma, jog už viso to skandalo stovi patys aukščiausi LKB atstovai.

qsl

2008-02-01 20:10:17

Neseniai teko bendrauti su gėjumi, kuris įsimaišęs į kunigų tarpą. Sakė, ojojo, kas seminarijose dedasi. Ir man tiesiog užsiminė, kad Tamkevičius gėjus.

Man kilo mintis, jei kas nors įšdrįstų paviešinti kunigų homoseksualizmo atvejus su įrodymais, tai smuktų UAB RKB įvaizdis, vat tada jie apsiramintų loti :)))

Lietuva

2008-02-01 23:03:30

Gerbiamieji, Jums raso Ramune Visockyte.
Eilini karta perskaiciusi spaudoje netolerancija trykstanti straipsni, suzinojau apie jusu organizuojamus rinkimus. Kreipiuosi i Jus prasydama siu rinkimu organizatoriaus kontaktu - pasto adreso (ne elektroninio pasto). Noriu Jam ir laikrascio "L.T." vyr redaktorei pastu issiusti prancuzu kunigo Daniel-Ange dvi knygas: "Tavo kunas sukurtas meilei" ir "Tavo kunas sukurtas gyvenimui", kuriomis autorius siekia pagirdyti visus tuos jaunuolius, kurie troksta myleti, bet jiems nesiseka. Autorius siekia isgelbeti si pasauli nuo neapykantos, prievartos, erotikos, ziurincios i kuna kaip i objekta. Manau, rinkimu organizatorius, paskaites sias knygas, suvoks apie ka visada ir as kalbedavau. Suprates isdris viesai skelbti savo kontaktus, kad kita karta galeciau pakviesti i konferencijas (net ir narkomanijos prevencijos tema, nes atrodo, jis apie jas nera net girdejes). Gal organizatorius taps drasesnis ir nebijos ateiti, diskutuoti. Gal taip paskatinsime atviriau diskutuoti ir tuos zmones, kurie budami homoseksualus, nedrista dalyvauti homoseksualu organizaciju veikloje. Arba net nepritaria siu organizaciju veiklai... Taciau, manau,diskusija ir tarp paciu homoseksualu reikalinga. Tad nesislepkite. Pasto adresa prasau pranesti el.pastu raviso@lrs.lt. Tik gavusi kontaktus is karto skubiuoju pastu issiusiu knygas. Pagarbiai, Ramune Visockyte

Kregus

2008-02-01 23:49:09

Per tą konferenciją buvo siūloma mums "gydytis", nereikia čia skleisti pseudomokslinius ex gėjus kliedesius kurie paremti religija. Tai demagoginis blefas, narkomanija su homoseksualumu susijusi tiek kiek su heteroseksualumu. Narkomanija galima ir su heteroseksualumu tapatinti, nes dauguma narkomanų tokie.

Lietuva

2008-02-02 00:01:40

Deja, i heteroseksualu klubus, kur platinami narkotikai, ileidziami visi. Net ir polocininkai. O i kai kuriuos Vilniaus homoseksualu klubus policininkai neileidziami. Ir ne tik del narkotiku. O todel, kad ten ne tik sokama, valgoma, bet ir intymiam bendravimui kambareliai irengti.

Oxious

2008-02-02 00:05:15

Kuriuose renkasi heteroseksualus svingeriai :) Mens factory jau seniai nebe geju klubas. Savininkas gejus, bet klube renkasi ne homoseksuali publika.

Murrchikaz

2008-02-05 16:14:25

Jei policininkai neileidziami, tai tik pademonstruoja policininku bejegiskuma arba teisini nihilizma. Kai geju kluba tikrino ir rado netinkamom banderolem pazymetu gerimu, tai kazkaip tikrintojai pateko, ar ne? reiskia sugeba, kai nori.
Narkotikai yra masine problema, juos platina ir geju, ir ne geju klubuose, ir sakyciau gana sunku pasakyti kur daugiau. Tiesiog, kadangi gejai de-facto yra nekenciama grupe, tai ju (arba ju klubuose) tokie dalykai sukelia dideli aziotaza visuomeneje. Bet sutikite - tai neteisinga.

Del intymiu bendravimu, tai reiketu sakyti kad ir heteroseksualai kuo sekmingiausiai isnaudoja ne tik geju, bet ir ne geju klubu tamsesnes vietas. Teko dirbant viename bare matyti kaip mergina tenkina viena vyriski tiesiog prie staliuko. Be to pasidomekit striptizo barais, kuriuose patikusiai merginai uz kelnaiciu uzkises pinigeliu gali paskui tiketis ir pratesimo....

supraskit teisingai - nesakau kad gejai idealus, bet visa tai, kuo dazniausiai motyvuojama neapykanta gejams ir ju "nepateisinimas" egzistuoja ir heteroseksualu tarpe, ir reikia pasakyti ne ka mazesne apimtimi, taciau visuomenei kazkaip dazniausiai pateikiama, lyg vien gejai tai darytu. neva vien gejai yra narkomanai, alkoholikai ir taip toliau. jei organizuotumete paskaita homoseksualams apie narkomanija, manau niekas nesupyktu del diskriminacijos, nes jos cia nebutu. bet kai su narkotikais turintys kovoti asmenys organizuoja seminarus apie geju isgydyma nuo homoseksualizmo, tai jau persiprasau....

Aquel

2008-02-02 00:04:24

Na jo, "Sasauka uz dora ir tauta" pritaria homoseksualiu zmoniu zudymui, jos padalinys Latvijoje sukele riauses Rygoje 2006 metais ir sumuse zmones, apmete juos fekalijomis, o Visockyte jiems suteikia tribuna Seime. Ir dar teigia, kad cia kvietimas diskusijai... Gal galetumete ponia is pradziu viesai pasmerkti smurtine sasauka ir nuo jos atsiriboti? Ar tai per sunku?

Kregus

2008-02-02 00:12:05

Netolerancija trykšta iš tokių kurie visur mato "homoseksualistų propagandą", nori uždrausti teigiamai atsiliepti apie homoseksualumą. Tai netolerancija žodžio laisvei, kada norima užčiaupti oponentus. Tos knygos yra religinis melas, kad visi homoseksualai nesugeba sukūrti pastovių santykių, nors net šitoje svetainėje turinčių tokius yra daug. Ten bandoma įtikinti žmogų, kad homoseksualumas yra blogis kurio su Jėzaus pagalba galima atsisakyti. Tai smegenų plovimas žmonėms. Nėra jokių įrodymų, kad seksualinę orientaciją galima pakeisti. Tą nustatė APA, kuri pati bandė "gydyti" homoseksualumą seniau. Tai paprasčiausias ideologinis smegenų plovimas ir melas siekiant atversti mus į heteroseksualumą. Tai mūsų tapatybės demonizavimas nesusijusiais su ją dalykais. Tai baisi netolerancija ir laikymas ligoniais žmonių kurie yra sveiki. Prakalbo "tolerantiški" demagogai ir melagiai.

GG

2008-02-02 00:18:39

ponia-panele Visockyte (jei cia jus, o ne koks eilinis provokatorius) pradzioje Jums paciai siulau "pagyti" nuo homofobijos (butu idomi jusu gydymo metodika!) tada ir vyktu dialogas; dabar kada siuloma diskusija ''su ligoniais" joks dialogas neimanomas...
Pradzioje rekomenduoju paskaityti Pasaulines sveikatos organizacijos isvadas apie homoseksualuma (VHO)!
nes diskusija gali vykti tik tarp lygiaverciu pasnekovu.
Beje, VHO priklauso ir Lietuva! Joje apie 170 valstybiu!
Svieskites - nes mokslas tai sviesa!
O literatura mes Jus galime aprupinti, ir ne kokio kunigelio paistalai, o rimtu pasauliniu mokslo istaigu ir organizaciju studijos! uzteks bent desimtmeciui i prieki!
Literaturos sarasha pateiksime! Jei zinoma turi asmenini nora "isgyti"
jei ne, aciu uz demesi!
Rinkimai arteja, ruoskite nauja 111 dienu programa - nauja porcija "opijaus" tautai mulkinti!

GG

2008-02-02 00:23:22

Taciau reikia tureti ir arogancijos susitapatinti su Lietuva!
Nyku.... ir tiek....

liudna

2008-02-02 02:19:19

GG pastabos gana taiklios (įskaitant ir pastabą dėl nick''o pasirinkimo; man pačiam pirma mintis, kuri atėjo galvon, kai pamačiau tą slapyvardį, buvo: „Oho! Moteriškaitė nuo kuklumo stokos tikrai nenusibaigsios*.“).

Na, bet aroganciją ir begalinį norą susižerti politinius dividendus nustūmę į šoną, galime pasvarstyti apie sąlygas dialogui atsirasti. Kažin kodėl naiviai įsivaizduojama, jog perskaitę D. Ange knygiūkštes mes gal net „atsiversime“ ir ateisime nelyginant sūnūs ir dukros paklydėliai į mamytės Ramunės bei tautos glėbį, dar gal net pasmerkdami savo ankstesnį „hobį“ bei visus jį praktikuojančius. Arba bent jau tapsime „geraisiais homoseksualais“, kurie tyliai rūseliuose užsiima seksu, nesiviešina ir net nebando priminti, jog mūsų kaip piliečių ir žmonių teisės yra paminamos.

Šitai nesuveiks.

Nesuveiks** paprasčiausiai todėl, kad mes domimės savo orientacija. Nuo pat paauglystės, vos tik įsisąmoniname esą gėjai ar lesbietės, mes domimės tuo, kas su mumis darosi ir kaip su tuo gyventi. Mes apie tai skaitome įvairią literatūrą: istorinius veikalus, filosofinius traktatus ir, galų gale, peržvelgiame objektyvių mokslinių tyrimų duomenis. Beje, nepasivarginame paskaityti ir ką apie tai sako UAB RKB teoklerkai. Ir žinote ką jie sako? Jie sako, kad mes esą „pašaukti gyventi skaisčiai“ (ir dar daug visokiausių blogų dalykų sako; tų sakomų dalykų spektras gana platus -- nuo visiškai idiotiškų pareiškimų bei piktavališkos dezinformacijos iki kvietimų susidoroti). Ironiška, iš tikro, kad mus dabar bando „šviesti“ R. Visockytė, kuriai pačiai švietimas, matyt, būtų pravertęs.

Geriau pagalvojus, toks kvietimas „dialogui“, kai:
a) esi laikomas psichiniu ligoniu;
(PSO sako kitaip)
b) esi „kaltas“ dėl pačių įvairiausių heteroseksualistų problemų;
(o kuo mes čia dėti?)
c) mūsų nesiklausoma;
d) nėra išankstinės nuostatos siekti kompromiso;
(šiek tiek persikloja su c punktu, tačiau šitas dar implikuoja ir lygiavertį bendravimą)
e) jau ragavom tų jūsų „dialogų“.
(atsiliepimus apie pseudo-konferenciją „Pripažinti poreikius“ pasilaikysiu sau; jie nebūtų labai... gražūs***)
...yra net nebe arogantiška. Tai paprasčiausiai chamiška.

Paguosdamas Ramunę pasakysiu, kad ji, sprendžiant iš dabartinių rezultatų, lesbiečių braškyte gal nebus. A. Kudabienė mūsų mergaitėms, matyt, gražesnė atrodo.

--
* Zogoibi matronos stilium.
** Gal ir nėra visiškai politiškai korektiška kalbėti už visus gėjus ir lesbietes, tačiau pabandžiau nupasakoti kaip atrodo vaizdelis iš mano varpinės.
*** Užteks, jog paminėsiu vieną incidentą: Seimo valgykloje per pietų pertrauką žmogus man girdint buvo išvadintas pederastu (beje, vieno iš pasisakiusiųjų „konferencijos“ metu) ir jam buvo duota suprasti, kad jis, švelniai tariant, apskritai žmogumi nelaikomas.

brashkyce

2008-02-02 16:08:19

Kaip gaila, kad Visockytės nėra - šiandien su draugėm norėtume ją pasikviesti kavos ar alaus. galėtume knygomis apsikeisti :D

dekane

2008-02-02 18:31:26

Man, tai pasirodė, kad visi ir visos nusipelne, tai daviau savo draugės dukrai išrinkti, kurie gražiausi. Įsimintiniausia akimirka, kai rinko kandidatus už kuriuos balsuoti: "aš tai balsuočiau už šitą vyra" - rodydama pirštu į Etelą Karpickienę. :D

Kregus

2008-02-02 19:17:50

Sovietiniais laikais už savo pažiūras (Lietuvos nepriklausomybės siekimas), asmenybę (gėjus, vokietis, kairiarankis...) galėjai būti persekiojamas valstybės, įkištas į psichiatrinę ligoninę, "gydomas", negalėjai siekti karjeros... Manau, kad tokia retorika šiais laikais yra paprasčiausias noras susidoroti su savo oponentais. Prietarų metodas nėra naujiena, jį sėkmingai naudojo inkvizicija. Psichologiniu smurtu ir smegenų plovimų, kankinimais būdavo priverčiama prisipažinti esant tuo ko išvis nėra: apsėstu velniu ir pan. Demagogija yra jų ginklas. "Pripažinkime savo poreikius" užmauti sau kilpą ant kaklo? Aš sakau - NE!

sole

2008-02-07 13:55:03

as uz Audrė Kudabienė

brashkyce

2008-02-07 14:37:32

O as tai kviesciau uz Visockyte jau vien del to, kad ji kiek nuveike. Ir seimo konferencijos ir istatymu projektai ir anti kontraceptine veikla ir veiklu derinimas su smurtine sasauka "Uz dora ir tauta". Ir galu gale jei ji laimes, tai geriau atrodys, nes ji tokia truputi susikompromitavus darbiete. Neretas ja laiko ir psichine ligone. na ir kitas aspektas, kad prie jos pavardes netgi labai dera nominacijos pavadinimas.

Wincik

2008-02-13 12:15:44

Būtų fainai jei dar šiandien pabalsuotų rimtai chebra ir pasiektų rezultatą virš tūkstančio :)

finele

2009-01-09 02:28:16

o man tokie rinkimai nepatinka, kvepia pasaipomis ir neapykantos ar kersto kurstymu, nemanau kad tai idealiausias budas "atvesti" juos i prota, tik dar labiau isiplieks. Reiktu daugiau diplomatijos is abieju pusiu, beje.