Šiuo metu yra prisijungę 9 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 246, komentarų: 2

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Mantvydas, antradienį, 2021.12.21 15:37. Perskaityta 335 kartus

Parlamentaras Tomas Tomilinas pranešė, kad policija po jo pranešimo apie kolegos Valdemaro Valkiūno išpuolį prieš jį, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, skelbia LRT.

V. Valkiunas ir T. Tomilinas V. Valkiunas ir T. Tomilinas

„Policija pradėjo tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo“, – Seime žurnalistams antradienį pranešė T. Tomilinas.

„12.54 val. gautas iškvietimas dėl incidento Seime. [...] Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, tai yra pagal Baudžiamojo kodekso 284 straipsnį“, – sakė J. Samorokovskaja.

Baudžiamojo kodeksto 284 straipsnyje numatyta, kad tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

T. Tomilinas antradienį į Seimą iškvietė policijos pareigūnus, nes, kaip pats tikino, buvo užpultas kolegos V. Valkiūno. Pasak T. Tomilino, V. Valkiūnas jam smogė į pilvą. Kaip pasakojo T. Tomilinas, V. Valkiūnas jam trenkė dėl jo frazės apie kolegą.

„Aš pasakiau, kad man atrodo, kad nėra gerai Seimo įvaizdžiui, kad Petras Gražulis ir V. Valkiūnas kalba daugumos vardu. Tai buvo mano citata. Tada po 45 minučių žmogus atėjo prie manęs ir pradėjo aiškintis kaip chuliganėlis mokykloje, kuris bando parodyti, koks yra kietas“, – dėstė T. Tomilinas.

V. Valkiūnas neigia smurtavęs prieš kolegą.

GayLine.LT redakcija primena, kad Seimo narys Valkiūnas buvo nominuotas į 2020 metų Gėjų Pupulio rinkimus už LGBT prilyginimą nusikalstamai organizacijai bei Seimo darbo palyginimą su „lesbių ir homoseksualų“ koncertu.

Nominacijos vertos Seimo nario sparnuotos frazės:
• 2020 m. lapkričio 17 d. vykusiame viešame rytiniame Seimo posėdyje, kurio metu buvo svarstoma Laisvės frakcijai priklausančio Seimo nario Vytauto Mitalo kandidatūra į Seimo vicepirmininkus: „Gerbiamieji, mano nuomone, ši persona (aut. pastaba – Vytautas Mitalas) priklauso keistai organizacijai. Savo politiką globalistai, LGBT pavadino modernizmu ir ateities vizijomis, kai progresas panaudojamas masinei sąmonei paveikti. Taip mes krentame atgal į primityvizmą, smulkmenėjame, kai žema kultūra – siekiamybė. Ši, mano manymu, persona yra galbūt manipuliacijų auka. Gerbiamieji kolegos, pagal paskutinius tyrimus - LGBT galbūt yra nusikalstama organizacija, Lietuvoje vykdanti veiklą, neatitinkančią mūsų piliečių lūkesčių ir siekių. Todėl mes negalime palaikyti šios organizacijos dalyvių ir rėmėjų. Tai tas pats, kaip įsileisti šešką į vištidę.“

• 2020 m. lapkričio 24 d. vykusiame viešame rytiniame Seimo posėdyje, kurio metu buvo svarstoma Seimo narės Ingridos Šimonytės kandidatūra į Ministrus pirmininkus: „<…> Gebėti išklausyti kitus sugeba. Irgi nepastebėta, kad gebėtų išklausyti. Greitai, greitai, prabėga, chi chi, cha cha ir tuo baigiasi. Žinote, darbas Seime yra ne lesbių šou ir ne homoseksualų pageidavimų koncerto tenkinimas. Racionalumas, einantis kartu su jautrumu. Jautrumo galbūt ir yra, bet racionalumo irgi nepastebėta, daugiau užslėpto pykčio negu racionalumo. <…>“

• 2020 m. lapkričio 26 d. „InfoTV“ duoto interviu metu: „Taip, taip vadinama Laisvės partija, aš pavadinčiau pederalai, nes yra liberalai, o pederalai yra liberalai, kurie su atspalviu <…>“

Daugiau LRT.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis