Šiuo metu yra prisijungę 49 svečiai ir 4 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk!

Apklausa

Ar pandemijos metu sekso Jūsų gyvenime:

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 22, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAutorius Martynas, ketvirtadienį, 2021.10.07 19:40. Perskaityta 262 kartus

Popiežius Pranciškus trečiadienį pareiškė, kad jam „gėda“ dėl Prancūzijos kunigų ir kitų dvasininkų vykdyto nepilnamečių lytinio išnaudojimo, kurį atskleidė šią savaitę paskelbta nepriklausomo tyrimo atskaita, skelbia LRT. Gayline.LT redakcija klausia - kiek bažnyčia dar apsimetinės, kad dramblio kambaryje nėra ir tik jam ištrypus visą kambarį imamasi veiksmų?

Popiežius PranciškusPopiežius Pranciškus

„Noriu išsakyti aukoms savo liūdesį ir sielvartą dėl jų patirtų traumų ir savo gėdą, mūsų gėdą, dėl to, kad Bažnyčia per ilgai nesugebėjo jiems skirti dėmesio“, – kalbėjo pontifikas per bendrąją audienciją. - „Meldžiuosi aš ir mes visi kartu meldžiamės: „Tau, Viešpatie, šlovė, mums gėda“. Tai gėdos akimirka“.

Pranciškus paragino dvasininkus ir toliau dėti visas pastangas, kad panašios tragedijos nepasikartotų, ir pasiūlė savo paramą prancūzų kunigams „šio sunkaus, bet sveiko išbandymo akivaizdoje“. Jis taip pat paragino Prancūzijos katalikus „prisiimti atsakomybę užtikrinti, kad Bažnyčia būtų saugūs namai visiems“.

"Įdomu kiek dar kartų bus kartojami tie patys žodžiai paskelbiant didesnio tyrimo rezultatus vis kitoje šalyje? O po to tai kartojasi vėl ir vėl. Štai ir Lietuvoje bažnyčios noras tirti ir taip retus pranešimus apie vaikų tvirkinimą yra apgailėtinas. Iš tiesų ir toliau bandoma dangstyti nusikaltimus", - sako Gayline.LT redakcijos savanoris M. Noreika.

Pasak jo, bažnyčia turėtų siekti, kad tokiems nusikaltimams visose šalyse nebūtų taikoma senatis ir leisti atlikti tyrimus atsakingų institucijų pareigūnams. Gal tuomet iš tiesų būtų galima patikėti, kad bažnyčios atstovams ne tik gėda, bet jie nori užkirsti pedofilijai kelią.

Daugiau LRT.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis