Šiuo metu yra prisijungę 45 svečiai ir 5 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Patyčių prevencija

Apklausa

Ar pritariat, kad Lietuva privalo užtikrinti migrantų teisių apsaugą?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 73, komentarų: 0

Renginiai

Tarptautinė orgazmo diena 08/08 - 08/08

Sauna Afterparty @ Glamour gay sauna 08/06 22:00 - 08/07 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 08/07 22:00 - 08/08 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Twink party @ Glamour gay sauna 08/13 22:00 - 08/14 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 08/14 22:00 - 08/15 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Sauna Afterparty @ Glamour gay sauna 08/20 22:00 - 08/21 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 08/21 22:00 - 08/22 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Underwear party @ Glamour gay sauna 08/27 22:00 - 08/28 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 08/28 22:00 - 08/29 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, sekmadienį, 2021.06.06 15:35. Perskaityta 583 kartus

Jei tinkamas seksualinis švietimas būtų užtikrintas mokyklose, tuomet tokių istorijų būtų gerokai mažiau. Savęs atradimas yra kelias, bet jis gali prasidėti ankščiau - ne tik santuokoje. „Prieš trejus metus mano santuoka žlugo, kai mano vyras pakėlė į mane akis, sėdėdamas priešais mane prie stalo, ir pasakė, kad yra gėjus“, – atvirai pasakoja straipsnio metro.co.uk autorė, kurį skelbia TV3.

Liūdesys // Autr. Sydney SimsLiūdesys // Autr. Sydney Sims

Anksčiau aš net nežinojau, kas yra „skirtingų orientacijų santuoka“, kol nesupratau, kad joje jau gyvenu. Prieš dvejus metus Maikas man atskleidė, kad pradeda jausti potraukį vyrams. Jis tikino, kad nenori manęs prarasti, kad mane myli ir nori, kad santuoka nesugriūtų.

Tik po keleto mėnesių Maiko jausmai kitiems vyrams sustiprėjo ir jis pagalvojo, kad galbūt yra biseksualus – tada nusprendėme kreiptis į terapeutus. Po keleto bandymų radome puikią terapeutę, kuri galiausiai padarė išvadą, kad mano noro gyventi monogamiškuose santykiuose Maikui išpildyti nepavyks. Man tai atrodė kaip ultimatumas: galėjau arba lydėti jį į jo kelionę, arba su juo išsiskirti. Abu variantai man kėlė siaubą. Negalėjau jo palikti, ir nusprendžiau pasižiūrėti, kur visa tai mus nuves.

Po daugelio mėnesių konsultacijų su terapeute, man teko priimti tai, ko Maikui reikėjo ir ko jis manęs prašė – leisti jam eksperimentuoti su kitu vyru. Būtent tada supratau, kokia lanksti ir prisitaikanti gali būti meilė.

Tomis dienomis, kai jis ruošdavosi pasimatymams, man būdavo skaudu žiūrėti, kaip jis puošiasi ir stengiasi labiau, nei bet kada su manimi. Tada po kiek laiko gaudavau jo žinutę, kad jis jau grįžta namo. Tie keli žodžiai buvo tai, dėl ko aš aukojausi – tai reiškė, kad aš išgyvenau, o jis jau tuoj bus namie. Po dar kelių mėnesių Maiko draugas suprato, kad iš tiesų yra ne biseksualus, o homoseksualus, todėl nusprendė skirtis su žmona. Man užėmė kvapą – nuo pat pradžių labiausiai bijojau, kad taip bus ir Maikui, bet jis sakė, kad jam tai nieko nekeičia ir kad jis yra užtikrintas savo biseksualumu.

Bet emociniai amerikietiški kalneliai vis greitėjo – vieną dieną Maikas grįžo namo apsiašarojęs. Jo draugas su juo išsiskyrė, nes jau buvo įsimylėjęs Maiką. Tai buvo dar vienas pirmas kartas ir dar vienas iššūkis, kurį reikėjo kažkaip išspręsti, bet tada jau viskas atrodė kitaip ir jutau, kad Maikas pasikeitęs – jis buvo atitolęs nuo manęs ir įskaudintas. Pirmą kartą pajutau, kad manęs jam negana, o tos pačios vasaros pabaigoje sulaukiau jo pareiškimo prie pusryčių stalo. Esu tikra, kad jo sprendimas atvirai man tai pasakyti buvo vienas sunkiausių jo gyvenimo sprendimų, bet tai buvo teisingas sprendimas. Tiesiog mums, kaip porai, nebebuvo daugiau jokių šansų, todėl pradėjome po truputį ardyti savo santuoką.

Daugiau TV3.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis