Šiuo metu yra prisijungę 40 svečių ir 6 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar pritariat, kad Lietuva privalo užtikrinti migrantų teisių apsaugą?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 73, komentarų: 0

Renginiai

Tarptautinė orgazmo diena 08/08 - 08/08

Sauna Afterparty @ Glamour gay sauna 08/06 22:00 - 08/07 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 08/07 22:00 - 08/08 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Twink party @ Glamour gay sauna 08/13 22:00 - 08/14 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 08/14 22:00 - 08/15 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Sauna Afterparty @ Glamour gay sauna 08/20 22:00 - 08/21 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 08/21 22:00 - 08/22 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Underwear party @ Glamour gay sauna 08/27 22:00 - 08/28 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

GayNaked party @ Glamour gay sauna 08/28 22:00 - 08/29 07:00, Glamour gay sauna, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Jonatanas2, penktadienį, 2021.06.04 12:20. Perskaityta 337 kartus

TV3.lt primena, kad Vilniaus mieste, Pylimo gatvėje keturi asmenys juodais dažais uždažė LGBTQ+ bendruomenės simboliu laikomą „vaivorykštės perėją“. Žinomi Lietuvos žmonės atviri – tokie veiksmai yra šlykštus ir nesąmoningas bandymas provokuoti.

PerėjaPerėja

Homoseksualumo neslepiantis nuomonės formuotojas Naglis Bierancas tikino, kad tokie įvykiai jo nežeidžia: „Tie, kas nelegaliai apipaišo pastatus ir kitus dalykus, turi už tai atsakyti, jeigu tas buvo padaryta nelegaliai. Aš ne teisininkas ir ne Dievas, kad teisčiau. Man nesvarbu, ten ne mano perėja yra. Jeigu būtų mano butas, mano sienos – tada supykčiau. Kodėl aš turiu reaguoti į kiekvieną nesąmonę? Tegu pastato ten kameras, jei tokie dalykai kartojasi“, – kalba N. Bierancas. Žinomas vyras juokauja – gėjai net neketina grobti tradicinėse šeimose esančių vyrų ir vaikų: „Vis tiek visada kažkam kas nepatiks. Jie nesupranta mūsų ir bijo. Bijo, kad mes sugadinsime tradicines šeimas. Vyrus išskirsime su moterimis, vyrus pagrobsime, vaikus atimsime. Aš nežinau, kodėl jie taip galvoja. Žmogus toks ir yra, ko nesupranta, to bijo ir todėl tam priešinasi.“

Aktorius, šokėjas ir choreografas Gytis Ivanauskas žodžių į vatą nevynioja – jam tokie vandalų veiksmai šlykštūs: „Aš pasakysiu tiesiai šviesiai – tie, kurie užterliojo tą perėją, yra paprasčiausi kiaulės. Aš nežinau, ar jie galvoja, kad čia yra provokacija, ar kas. Ta perėja dvejus metus niekam visiškai netrukdė, o dabar staiga kažkam pradėjo trukdyti. Aš asmeniškai gerbčiau ir visas vėliavas, ir visas spalvas“, – sako G. Ivanauskas. Pasak aktoriaus, šis įvykis rodo, jog Lietuvoje vis dar trūksta susigyvenimo tarp skirtingą nuomonę turinčių pusių: „Man atrodo, kad žmonės tiesiog galėtų gyventi, jei ne draugiškai, tai bent jau draugiškiau. Ta perėja nėra provokacija, kaip minėjau, ji jau kelis metus ten buvo ir netrukdė. Man negražus šis poelgis. Kitam gal vaivorykštė negražu, tai išimkit ją tada iš dangaus.

Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis portalui tv3.lt sakė, kad apie juodais dažais užpurkštą perėją policijai buvo pranešta jau po įvykio. Apie incidentą pareigūnai sulaukė iš viso dviejų pranešimų. Policijos atstovas apie įvykį išsamiau komentuoti negalėjo: „Kol kas vyksta informacijos tikslinimas. Tikslinant aplinkybes išsiaiškinsime, kokia čia situacija.“ R. Matonis žadėjo, kad pareigūnai situaciją nagrinės iš visų pusių. „Viską išsiaiškinsime: ir kas pirminę vaivorykštę nupiešė, kodėl paskui ją uždažė, kas paskui vėl pripaišė. Patikslinsime aplinkybes, išsiaiškinsime, kokie leidimai ir kam buvo išduoti. Tada bus priimti sprendimai“, – apibendrino jis.

Daugiau TV3.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Pranešimas apie klaidą

Jūsų vardas:

Komentaras: