Šiuo metu yra prisijungę 22 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
COX

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 162, komentarų: 2

ReklamaAtsiuntė Oxious, antradienį, 2021.01.19 19:06. Perskaityta 1171 kartas

V. Valkiūnas garsėja savo homofobiškais pasisakymais. "Karštas komentaras" pakalbino seimo narį, kur jis pažėrė dar daugiau "perliukų".

Ačiū, neAčiū, ne

-Seime esate tik pirmas mėnuo, o jau užsitraukėte Laisvės frakcijos rūstybę: „profesionaliu gėjumi“ save pristatantis Tomas Raskevičius dėl jūsų pasisakymų apie LGBT ir Laisvės partiją apskundė jus Seimo Etikos ir procedūrų komisijai.

Jam užkliuvo, kad jūs, Seime svarstant Laisvės frakcijos nario Vytauto Mitalo kandidatūrą į Seimo vicepirmininkus, pasakėte, cituoju: „pagal paskutinius tyrimus, LGBT galbūt yra nusikalstama organizacija, Lietuvoje vykdanti veiklą, neatitinkančią mūsų piliečių lūkesčių ir siekių“.

Taip pat, kad, svarstant Ingridos Šimonytės kandidatūrą į ministrus pirmininkus, pasakėte: „Žinote, darbas Seime yra ne lesbiečių šou ir ne homoseksualų pageidavimų koncerto tenkinimas“.

Ir dar viena citata, dėl kurios jus apskundė, šį kartą žiniasklaidai: „Taip, taip vadinama Laisvės partija, aš pavadinčiau pederalai, nes yra liberalai, o pederalai yra liberalai, kurie su atspalviu…“

Gal galėtume detaliau paaiškinti, ką čia turėjote omenyje? Gal pradėkime nuo tyrimų – kokius tyrimus turėjote omenyje?


-Pirma, tyrimai, kuomet buvo LGBT ir kitų sektantinių organizacijų pradžia 1968 metais. Tada jie su hipiais spaudė, milijardieriai finansavo.

Homoseksualai ir jų siekiai ne iki galo aiškūs. Bet, mano nuomone, jie yra civilizacijos griovėjai. Kodėl jie nori griauti, to reikėtų klausti jų. Ar, kaip sako, kas gali paneigti, jie nori to auksinio-sidabrinio milijardo, o kiti, pasidžiaugę, tegul išmiršta? Kaip sako Laisvės partija, džiaugiamės šiandien, o po mūsų – nors ir tvanas? Taip galima suprasti.

Antra, aš pats, būdamas praktinis psichologas, magistras, tyrinėjau, kodėl ta civilizacija turi sugriūti ar baigtis su mumis. Tyrinėdamas susipažinau su gausybe medžiagos. Jos būna ir Youtube, tačiau ten greitai ištrina, nes ir dideles informacijos priemones valdo, galima suprasti, homoseksualai arba jiems prijaučiantys. Todėl juos reikėtų skirstyti į aktyvius ir pasyvius (tai yra jų fanai, draugai). Bet to neturėtų būti. Norisi, kad žmonės būtų racionalūs.

Taigi, mano dabartinė nuomonė susiformavo iš visų tyrimų: kad yra įgimti (homoseksualai) ir yra įgyti. Įgimti yra kaip visos kitos ligos – yra genų mutacijos, kur, kaip sakoma, nieko negali pasirinkti: Dievo, ar Sukūrėjo, taip sukurta, kad yra kitokie žmonės. Bet yra ir kitaip.

Žiniasklaida neatskiria, prieš ką aš pasiruošęs kovoti ir ką esu pasiruošęs demaskuoti – tai yra tuos, kuriuos perverbuoja, perhipnotizuoja, per NLP. Tai yra neurolingvistinis perprogramavimas, tai yra protinis perprogramavimas, kuris veda į negatyvą, ir tai yra civilizacijos griovimas.

Aš nesuprantu, kodėl niekas jų netardo (jie patys dominuoja ir žiniasklaidoje, ir kitur), kodėl žmonės taip elgiasi? Be abejo, galima „nurašyti“ ant to, kad jie nesupranta. Todėl aš noriu išaiškinti, kad ir jie suprastų, ir žiniasklaida, jog yra perprogramavimas ir kad jie patys, susidedant ar draugaujant, neva draugiškai padedant tiems perprogramuotojams ir sektantams, kenkia valstybei, kenkia žmonijai, demografinei situacijai.

Aš noriu paklausti ir skaitytojų: kuris nori, kad jo vaiką ar anūką padarytų homoseksualiu? Aš manau, kad tokių daug nebus. Tegul atsiliepia žmonės – ar į redakciją laiškus parašo: kuris nori, kad būtų ne įgimtas, bet įgytų – kad ateitų į mokyklą su savo tuo pro-homoseksualiniu švietimu, kad reikia knygų, jog princas įsimyli princą?

Ir aš nesuprantu: vieni sako, kad reikia demografinę situaciją gerinti, kad už vaikus, o kiti griauna civilizaciją. Kaip galima legaliai, įteisintai griauti civilizaciją?

Man taip pat protu nesuvokiama, kaip daromas poveikis per smegenis – hipokampas, tai yra tie pirminiai atsiminimai, kurie negrįžtamai paveikia smegenis (tegul kiekvienas plačiau pasidomi, kas tai yra). Ir jie nori per mokyklas, per draugus tą padaryti.

O tai – kaip narkotikai: „Ai, čia nieko, vieną kartą, tu pabandyk – persirenk mergaite, persirenk berniuku, tu identiteto neturi, dar neapsisprendęs“. Jie nori, kur nesubrendusi asmenybė, 12-14 metų, tą identitetą padaryti homoseksualų. Kad jo asmenybė formavimosi, tautiškai sakant, būtų išliurlinta. Kad jis nei tas, nei tas, kad būtų pasimetęs.

Kaip dabar anketas duoda pildyti, pvz., berniukui duoda: ar tu mergaitė, ar tu berniukas, ar tu trečias kas nors. Tokia psichologija vadinasi „įleisti virusą“. „Įleisti virusą“ – įleisti abejones. Dar galbūt prieis homoseksuali mokytoja ar mokytojas ir sakys: „Bet tu, berniuk, pagalvok, gal tu ne berniukas. Mes tau duodam pusę valandos pagalvoti ir atsakyti“. Ir tas poveikis, mano nuomone, yra nusikaltimas.

-Tai, jūsų nuomone, ne tokie klausimai formuojami? Kalbant apie LGBT bendruomenės problemą – nes, jie sako, jie turi problemą – reikia klausti taip: ar tai įgimta, ar tai įgyta? O ne tai, kad „tu pasirink, kuo nori būti“?

-Jie savo problemą iškelia, kad ir kitiems būtų problema. Čia kaip tie bendrininkai (kaip nusikaltime yra bendrininkai): ir tu susitepk. Kaip banditinės organizacijos sako: „Tu irgi nušauk nors vieną, tada būsi bendrininkas, būsi tikrasis mūsų narys“. Taip ir čia yra bendrininkų, o paskui – kartu gyvenusių problema, kurią buvo galima laimingai spręsti – ir Lietuvoje, ir kitose valstybėse laimingai gyveno tie, kurie įgimti.

Aš ir dabar bendravau su psichiatrais, kurie sakė, kad tų, įgimtų, yra 0,01 proc. O jie skelbiasi, kad „mūsų 5 proc.“. Čia – jų siekiamybė. Vėl meluojama. Manipuliuoja ir didina savo gretas per visus tuos klubus, pažinčių klubus.

Jeigu skaitytojai paskaitytų jų pažinčių svetaines, už galvos susiimtų, ką jie rašo ir kokia jų meilė, kaip jie čia deklaruoja: nei meile, nei santuokomis ten net nekvepia. Ten tokių žodžių, kad net liežuvis neapsiverčia pakartoti.

–Tai kuo ten kvepia? Jūs skaitėte jų portalus? Kaip ten patekote?

-Taip, yra portalai. Dar prieš 10 metų skaičiau. Kaip patekau? Yra informacijos priemonės – kai paskaitęs kokį straipsnį per jame esančią nuorodą gali nueiti į kitus internetinius puslapius. Ir tuos nuorodos specialiai išryškintos. Atrodo, normalus, be klastos tekstas, bet ten nuspaudi, dar nuspaudi ir dar nuspaudi ir išeini į vulgarų jų gyvenimo būdą ir galimai jų teroristinės veiklos požymius.

-Kodėl galimai teroristinė?

-Todėl, kad aš manau, jog čia yra psichologinis teroras, žmonių išprievartavimas, kuris NLP blogais tikslais panaudojamas. Ir aš negaliu kitaip savo nuomonę suformuluoti.

-O kai tame pažinčių portale „naršėte“, kokie ten buvo skelbimai? Įdomu, nes jie labai plačiai kalba apie santuoką, galvoja, kaip čia Konstituciją pakeisti, kad galėtų „ženytis“. Ar ten vyras ieško vyro kaip žmonos, t. y. kaip antros savo gyvenimo pusės?

-Ne, ne, tokių beveik aš net nepastebėjau, jie ieško valandai, dviem… Pagal jų standartus (kaip čia pasakyti, kad nesikeikti), pasivolioti, pasižaisti ar kaip. Patenkinti seksualinius ir emocinius polinkius, jeigu priimtume pagal standartus, kas priimta pas mus, su galimai iškrypusia forma. Daugiau komentaras.lt

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

melynakis

2021-01-20 00:26:07

OMFG.

N

2021-01-20 04:16:46

Jau laukiu kada jį aptiks kokioje saunoje lol

UTF16

2021-01-20 12:45:16

Taip, taip vadinama Laisvės partija, aš pavadinčiau pederalai, nes yra liberalai, o pederalai yra liberalai, kurie su atspalviu…

Žurnalistą už ne vietoj pasakytą nepadorų žodelį gali net iš darbo išmesti. Bet kai politikas ištisai spjaudosi kalėjimo žargonu – Lietuvoj praeina, čia nieko tokio.