Šiuo metu yra prisijungę 15 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 311, komentarų: 3

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Anonimas, antradienį, 2020.12.22 23:55. Perskaityta 1375 kartus

Laisvės frakcijai priklausantis Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius sako, kad vienos lyties asmenų partnerystei Seimas galėtų pritarti dar kitais metais.

Tomas V. RaskevičiusTomas V. Raskevičius

Pasak politiko, jo pagrindinis tikslas – kad minėtas įstatymas nenugultų Seimo narių stalčiuose. Tiesa, T. V. Raskevičius neslepia, kad tam prireiks didelio įdirbio, o nerimo dėl kolegų parlamentarų įtikinimo, pripažįsta politikas, vis tik yra.

„Aš manyčiau, kad pateikimas vienareikšmiškai turi įvykti pavasario sesijoje, o toliau žiūrėsime nuo procesų. Labai norėčiau, kad (partnerystė – aut.p.) būtų priimta kitais metais“, – Delfi sakė T. V. Raskevičius.

Kalbėdamas apie teismų praktiką, parlamentaras priminė, kad Europos Žmogaus Teisių teismas yra priėmęs sprendimus kitų šalių atžvilgiu, kurie ragina sureguliuoti tos pačios lyties asmenų santykius.

„Tie sprendimai galioja ir Lietuvos Respublikai, bet mūsų Konstitucinis Teismas 2019 m. sausio mėnesį yra davęs užuominą, kad būtina tokius santykius sureguliuoti“, – atkreipė dėmesį Laisvės frakcijos narys.

Paklaustas, ar realu jau kitais metais tikėtis, kad Seimas žengtų tokį žingsnį ir partnerystė būtų įteisinta, T.V. Raskevičius teigė, kad šios valdančiosios koalicijos sudarytoje sutartyje yra įtraukti socialiai jautrūs klausimai.

„Iš didžiųjų koalicijos partnerių yra duoti tam tikri neformalūs pažadai apie konkretų balsų skaičių, kurį jie gali surinkti. Mes, matydami ir vertindami galimybes, suprantame, kad šiam įstatymų projektui reikės ieškoti paramos ir tarp opozicinių frakcijų. Tai tikrai to imsimės ir inicijuosime, bet koalicijos partneriai turės išpildyti savo įsipareigojimą prisidėti prie to sprendimo ta apimtimi, kuria jie manys, kad gali padaryti“, – teigė parlamentaras.

Daugiau Delfi.lt.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis