Šiuo metu yra prisijungę 20 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 162, komentarų: 2

ReklamaAutorius boywithsoul, penktadienį, 2019.05.24 13:23. Perskaityta 4079 kartus

Sveiki, noriu pasidalinti homofobiška istorija, kuri nutiko ir nutinka man šiuo metu ir anksčiau.

AtskirtisAtskirtis

Nuo pat vaikystės ir pirmųjų dienų mokykloje jaučiau potraukį ir merginoms ir vaikinams. Bet vaikinams manau labiau. Taip, tai buvo man nesuprantamas dalykas, kažkas keisto, kažkas neįprasto. Augant supratau, kad tai nėra atsitiktinumas, kad iš tikrųjų kažką jaučiu. Žiūrėdavau į man patinkančius berniukus, taipogi ir į paneles, bet panelės mažai kreipė dėmesį į mane kaip ir vaikinai. 8-oje klasėje vis labiau ir labiau neatitraukdavau akių nuo tos pačios lyties atstovų.

Iš manęs daug kas tyčiodavosi, kad esu p*daras, gėjus, žydras ir taip toliau. Jausdavausi tikrai prastai, bet buvau moksliukas, tad nespėdavau reaguoti į patyčias tiek mokykloje, tiek soc. tinkluose.

Po 8-os klasės persikėlus mokytis į Vilnių pradėjau drąsiai bendrauti su vaikinais iš visos Lietuvos ir Vilniaus, dažnai pasimaudavau ant netikrų anketų, kitaip tariant fake akauntų (account angl. - paskyra) ir dėl to stresuodavau, nes nežinodavau, kad taip išvis gali įvykti.

Vėliau tapau šaltesnis, mažiau naivesnis, aišku jaučiu ilgesį, kai parašydavo bet koks vaikinas ir būdavo palaima, kad atseit kažkas paeis su juo, bet vėliau visgi nudegdavau.

Nuo to laiko praėjo du metai ir pasikeičiau kardinaliai. Per tą laiką turėjau vieną vaikiną, tai buvo vaikiška meilė, viskas buvo kaip inkstai taukuose, bet vis dėlto skaudi realybė nugalėjo. Vis labiau pradėjau skleistis soc. tinkluose apie savo orientaciją, homofobus pratrinti iš draugų.

Neseniai gavau žinutę nuo (vilką mini vilkas čia) feiko, kurioje jis norėjo pabendrauti, susipažinti. Bet aš mačiau, kad tai netikra, apsimestinė paskyra, su viena nuotrauka, o nuotraukos personažo vieta buvo net ne Lietuvoje ir ne Vilniuje (kur skelbėsi gyvenantis). Aš jam parašiau, kad juo nepasitikiu, kad aš jį perpratau ir nesileisiu mulkinamas, o jis po gražių žodelių ir smailikų (jaustukų) pavirto į maroziškos (chuliganiškos) subkultūros žodyno vartotoją. Nieko nelaukdamas jo paskyrą užblokavau.

Su tokiais atvejais man yra tekę susidurti daug kartų, iš pradžių buvo baisu, o kas bus, jei išeisiu į gatvę, pagrobs, nužudys ir t.t. Bet suvokiau, kad dauguma yra laido riteriai (asmenys, kurie jaučiasi nevaržomi ir nenugalimi soc. tinkluose) ir jų nereikia bijoti, aišku nesireklamuoti, kur esu, kur gyvenu, kur eisiu ir t.t. Dauguma suprantame tai ir nereikia to priminti.

Noriu pasakyti, kad homofobų Lietuvoje yra ir bus, to nereikia bijoti, reikia juos šviesti, jie nesusipažinę su mūsų orientacija.


Turiu klasės draugę, kuriai atsiskleidžiau, kad esu biseksualus, o ji priėmė tai labai normaliai ir tolerantiškai, susipažindavo taip pat su LGBT+ asmenimis, taip juos pažindama labiau ir pamatė, kad mes nieko blogo nedarome. Ji netgi minėjo, kad LGBT+ bendruomenė yra mielesnė nei dauguma heteroseksualų!
P.s. anksčiau ji irgi nemėgdavo LGBT+ bendruomenės. Taip pat ir su kitais. Aišku, visos Lietuvos nepriversime mūsų mylėti ir gerbti.

Svarbiausia - neprarasti sveiko proto, būti nuoširdžiu kai to reikia ir pasitikėti savimi.

(DALINTIS NELEIDŽIU KITOSE PLATFORMOSE, DĖL SAUGUMO, TAI SKIRTA TIK GAYLINE IR KITIEMS LGBT+ PUSLAPIEMS)

Ačiū visiems už skirtą laiką ir dėmesį,
Lukas L.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

Grande

2021-05-22 16:10:19

Nieko čia nepadarysi yra ne maža dalis asmenų, kurie mėgsta žaisti kitų žmonių jausmais. Tie žmonės nė nesusimąsto, kaip kitas žmogus jausis ar sugebės su visais neigiamsis dalykais susidoroti? Na, o kitas dažniau pasitaikantis dalykas yra tas, kad jiems tiesiog patinka skaudinti kitus .