Šiuo metu yra prisijungę 10 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Patyčių prevencija

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 168, komentarų: 2

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Oxious, šeštadienį, 2018.12.29 10:00. Perskaityta 4724 kartus

Po rimto sumušimo mane slaugė tokia Loreta. Kada motinos atstumtas atvažiavau į Vilnių prieš porą metų, ji buvo pirmas žmogus, ištiesęs man pagalbos ranką. Dabar ji mane uoliai slaugė beveik du mėnesius.

Namas kaimeNamas kaime

Tarp lesbiečių yra daug moterų, kurios nori auginti savo vaiką. Šiais laikais moters apvaisinimą galima suorganizuoti ir be vyro dalyvavimo, bet tada jis buvo reikalingas būtinai. Tarp lesbiečių anais laikais buvo gana populiaru tokios paslaugos prašyti savo draugų gėjų. Kai kurios už tai net paklodavo nemažas sumas.

Kai tik pasirodžiau Vilniuje, aš, kaip naujokas, iš karto gavau kelis panašius prašymus – pasiūlymus. Pirmoji tai padarė Loreta. Aš jai sąžiningai prisipažinau, kad galiu nesugebėti, nes neturėjau jokios seksualinės patirties. O dar svarbiau buvo tai, kad mano vertybės neleido neatsakingai mėtyti vaikų po pasaulį. Tą patį sakiau ir kitoms moterims.

Dabar, kai Loreta mane slaugė, vėl nejučia grįžome prie vaikų temos. Ji buvo labai švelni moteris ir kitu atveju tikrai galėčiau ją pamilti, tačiau aš galvojau apie bendrą gyvenimą su savo draugu. Nežiūrint visko, mes su Loreta susitarėme dėl vaiko. Tik aš iškėliau kelias sąlygas: būsiu oficialus to vaiko tėvas ir nors gyvensime atskirai, bet lygiomis teisėmis su Loreta dalyvausiu vaiko gyvenime bei visuose reikalinguose sprendimuose dėl jo.

Ji pastojo sėkmingai. Ta proga mes su draugu persikėlėme gyventi arčiau jos namų, kad galėtumėm ją dažniau lankyti, o reikalui esant ir prižiūrėti. Viskas vyko gana sklandžiai. Vieno apsilankymo pas gydytoją metu, kada jau tikėjomės išgirsti informaciją apie kūdikio lytį, mes sužinojome tai, kas apvertė mūsų gyvenimus aukštyn kojomis: trynukai!

Tokia žinia buvo visiškai netikėta. Mes nebuvome pasiruošę trims vaikams. Ypač aš. Ši žinia pakeitė viską: staiga tapome savo avantiūros įkaitais. Vietoje buvusio plano, kuris leido mums su Loreta gyventi atskirus gyvenimus, turėjome sugalvoti kažką kitą, kas užtikrintų trijų vaikų ateitį, o man dar nebuvo nė dvidešimties... O dar gėjus!..

Nusprendėme tuoktis. Tik šitaip galėjome užtikrinti stabilią ateitį savo vaikams. Mano draugas neprieštaravo, nes mūsų romantiniam ryšiui vedybos nekėlė grėsmės. Neprieštaravo tam ir Loretos širdies draugė. O aš, netikėtai įklimpęs į vedybas su moterimi, nusprendžiau, kad tai puiki proga pataisyti santykius su savo šeima. Namuose nebuvau daugiau nei metus laiko – nuo tada, kai susimušėme su tėvu. Mama ir seserys slapta nuo tėvo palaikė su manim ryšį, bet tėvas liko kietas: „Jeigu jis toks – tai man ne sūnus“.

Daugiau: Delfi.lt.

Pirmoji dalis: Žiaurus paradoksas: sunkiausią akimirką pirmieji atstūmė tėvai.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

DrugeliuMetas

2018-12-29 13:42:48

Vau, išties pritrenkianti istorija. Gyvenimas pilnas paradoksalių stebuklų. Šiaip ar taip tikiu, kad nieko neatsitinka be reikalo. :)

green2world

2018-12-29 21:17:12

Kazkokia telenovela tik LT kaime bet smagu kad zmones raso :)

Prekybcentris

2019-01-04 00:16:56

Prikolina liaudis:--)