Šiuo metu yra prisijungę 11 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 148, komentarų: 2

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Oxious, trečiadienį, 2018.08.15 10:01. Perskaityta 6486 kartus

Šio teksto autorius pasirinko likti anonimu. Džiaugiamės, kad mūsų puslapyje atsiranda tekstų, skirtų ne tik hetero publikai. Mes esame atviros visiems LGBTQ+ ir labai laukiame jūsų tekstų, siūlymų ir patirčių. Tai labai svarbu ir reikalinga.

DvieseDviese

Įrašas skirtas vyrams, kurie miega/nori miegoti su vyrais.

Lytinio švietimo situacija Lietuvoje baisi. Dar baisiau yra LGBT žmonėms, kurie patikimą informaciją gali rasti tik internete. Bet nebūtinai jos ieško. Arba nebūtinai ją randa.

TAIGI. PAKALBĖKIM APIE SEKSĄ!

1. Seksu užsiimti nebūtina. Gali būti gėjus ir niekada neužsiimti seksu. Arba tau gali patikti tik vienoks seksas, o kitoks visai nepatikti. Kiekvienam savo, ir neleisk, kad kas nors tave įtikinėtų antraip.

2. Seksas yra gražu, faina ir keista. Seksas dažniausiai nepanašus į 20 minučių trunkantį tvarkingą pornografinį klipą. Ir kaip ir bet kurioj srity, sekse tobulėjam darydami kvailas klaidas ir mokydamiesi iš jų.

3. Geriausias seksas yra su mylimu žmogum, su kuriuo pragyvensi visą likusį gyvenimą. Arba atsitiktinis seksas pirmo pasimatymo metu. Kaip kam patinka, iš tiesų. Ir nieko tame bloga nėra – gali patikti vieni dalykai, o gali kiti.

4. Seksas yra geras tik tada, kai yra abipusis sutikimas. Tu arba tavo partneris gali apsigalvoti paskutinę minutę. „Ne“ reiškia „ne“. „Gal“ reiškia „ne“. Tyla irgi reiškia ne. Seksas geras tik tada, jei jo dalyviai savo aiškiais žodžiais arba veiksmais pasako „taip“.

5. Pagal Lietuvos įstatymus, iki 14 metų negalima užsiimti seksu. Nuo 14 iki 15 galima užsiimti seksu tik su bendraamžiais. Pilnametis, kuris užsiima seksu su 14-15 metų jaunuoliu, rizikuoja 3 metų kalėjimu, net turėdamas partnerio sutikimą. Nuo 16 metų seksas su pilnamečiais jau yra legalus, tačiau vis tiek galimi kaltinimai, jeigu būtų įrodyta, kad pilnametis suviliojo dovanomis. Išsamiau apie tai galite paskaityti čia.

6. Analinis seksas. Jeigu ši tema tau kelia nerimą, nepasitikėjimą savimi ar stresą, it’s OK. Normalu, nes gyvenam visuomenėj, kur toks seksas demonizuojamas ir kurioje apie jį kalbam/žinom labai mažai.

Prieš užsiimant analiniu seksu (priimančioje rolėje) su partneriu, verta paeksperimentuoti vienam. Tam padės lubrikantas, kurį verta rinktis pagamintą ne aliejaus, o vandens ir/arba silikono pagrindu. Pasitelkiant jį, galima pamažu, ne per vieną kartą, mėginti pirštu pasiekti ir stimuliuoti savo prostatą. Savęs pažinimui gali padėti ir sekso prekių parduotuvėje ar internetu įsigytas dildo ar analinis kištukas. Sumažinti jautrumą tokio stimuliavimo metu itin padeda specialiai tam tikslui skirtas jautrumą mažinantis analinis serumas.

Jei jautiesi pasiruošęs užsiimti analiniu seksu su partneriu, iškyla kitas klausimas – higiena. Dalis vyrų tiesiog nusiprausia po dušu, kiti, ruošdamiesi analiniam seksui atlieka šilto vandens mikroklizmą, taip užtikrindami visišką švarą. Nėra vieno atsakymo, kaip reiktų tam pasiruošti – tai individualu.

Sekso metu nereikia pamiršti ne tik lubrikanto ir prezervatyvo, bet ir atpalaiduojančios įžangos. Priimantis partneris turėtų kontroliuoti situaciją, kad viskas praeitų kuo sklandžiau. Pirmi kartai vis tiek gali būti nepatogūs, tačiau pasitelkus kantrybę ir patirtį, prostatos stimuliavimas analinio sekso metu dažnam vyrui turėtų būti itin malonus.

Daugiau apie analinį seksą gali paskaityti čia ir čia.

APSAUGA

Oralinio, ir ypač analinio sekso metu yra rizikos užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis, tarp jų ir ŽIV. Todėl idealiu atveju, reikėtų:

a) Oralinio sekso metu naudoti prezervatyvą (jų yra įvairių skonių);
b) Analinio sekso metu naudoti daaaaaug lubrikanto ir prezervatyvą;
c) Kaip sykį tarė aktorė Scarlett Johansson, geriausia du kartus per metus pasitikrinti dėl ŽIV. Turėk omeny, kad priklausomai nuo metodo, testas iki kelių mėnesio po užsikrėtimo gali dar neaptikti ŽIV. Šiame LGBT+ draugiškame kabinete gali pasitikrinti nemokamai. Čia rasi informaciją, kur pasitikrinti visoje Lietuvoje.
d) Jei esi ilgalaikiuose monogamiškuose santykiuose su partneriu, kuris neturi ŽIV, gali atsisakyti prezervatyvų, tačiau, ypač analinio sekso atveju, tai nėra rekomenduojama.
e) Jeigu nori užsiimti seksu su žmogumi, kuris turi ŽIV, svarbu pasidomėti, kaip tą daryti saugiai.

8. Dviejų vyrų santykiuose abu vyrai yra vyrai. Neteisk kitų ir savęs dėl to, ką jie mėgsta daryti lovoje.

Sėkmės! Mylėkim ir rūpinkimės kitais, bet, visų pirma, savimi.

Šaltinis: NEBEGĖDA.LT.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Pranešimas apie klaidą

Jūsų vardas:

Komentaras: