Šiuo metu yra prisijungę 16 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Birželis - LGBT išdidumo mėnuo
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Sauna

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 162, komentarų: 2

ReklamaAtsiuntė Oxious, trečiadienį, 2018.08.15 10:01. Perskaityta 6546 kartus

Šio teksto autorius pasirinko likti anonimu. Džiaugiamės, kad mūsų puslapyje atsiranda tekstų, skirtų ne tik hetero publikai. Mes esame atviros visiems LGBTQ+ ir labai laukiame jūsų tekstų, siūlymų ir patirčių. Tai labai svarbu ir reikalinga.

DvieseDviese

Įrašas skirtas vyrams, kurie miega/nori miegoti su vyrais.

Lytinio švietimo situacija Lietuvoje baisi. Dar baisiau yra LGBT žmonėms, kurie patikimą informaciją gali rasti tik internete. Bet nebūtinai jos ieško. Arba nebūtinai ją randa.

TAIGI. PAKALBĖKIM APIE SEKSĄ!

1. Seksu užsiimti nebūtina. Gali būti gėjus ir niekada neužsiimti seksu. Arba tau gali patikti tik vienoks seksas, o kitoks visai nepatikti. Kiekvienam savo, ir neleisk, kad kas nors tave įtikinėtų antraip.

2. Seksas yra gražu, faina ir keista. Seksas dažniausiai nepanašus į 20 minučių trunkantį tvarkingą pornografinį klipą. Ir kaip ir bet kurioj srity, sekse tobulėjam darydami kvailas klaidas ir mokydamiesi iš jų.

3. Geriausias seksas yra su mylimu žmogum, su kuriuo pragyvensi visą likusį gyvenimą. Arba atsitiktinis seksas pirmo pasimatymo metu. Kaip kam patinka, iš tiesų. Ir nieko tame bloga nėra – gali patikti vieni dalykai, o gali kiti.

4. Seksas yra geras tik tada, kai yra abipusis sutikimas. Tu arba tavo partneris gali apsigalvoti paskutinę minutę. „Ne“ reiškia „ne“. „Gal“ reiškia „ne“. Tyla irgi reiškia ne. Seksas geras tik tada, jei jo dalyviai savo aiškiais žodžiais arba veiksmais pasako „taip“.

5. Pagal Lietuvos įstatymus, iki 14 metų negalima užsiimti seksu. Nuo 14 iki 15 galima užsiimti seksu tik su bendraamžiais. Pilnametis, kuris užsiima seksu su 14-15 metų jaunuoliu, rizikuoja 3 metų kalėjimu, net turėdamas partnerio sutikimą. Nuo 16 metų seksas su pilnamečiais jau yra legalus, tačiau vis tiek galimi kaltinimai, jeigu būtų įrodyta, kad pilnametis suviliojo dovanomis. Išsamiau apie tai galite paskaityti čia.

6. Analinis seksas. Jeigu ši tema tau kelia nerimą, nepasitikėjimą savimi ar stresą, it’s OK. Normalu, nes gyvenam visuomenėj, kur toks seksas demonizuojamas ir kurioje apie jį kalbam/žinom labai mažai.

Prieš užsiimant analiniu seksu (priimančioje rolėje) su partneriu, verta paeksperimentuoti vienam. Tam padės lubrikantas, kurį verta rinktis pagamintą ne aliejaus, o vandens ir/arba silikono pagrindu. Pasitelkiant jį, galima pamažu, ne per vieną kartą, mėginti pirštu pasiekti ir stimuliuoti savo prostatą. Savęs pažinimui gali padėti ir sekso prekių parduotuvėje ar internetu įsigytas dildo ar analinis kištukas. Sumažinti jautrumą tokio stimuliavimo metu itin padeda specialiai tam tikslui skirtas jautrumą mažinantis analinis serumas.

Jei jautiesi pasiruošęs užsiimti analiniu seksu su partneriu, iškyla kitas klausimas – higiena. Dalis vyrų tiesiog nusiprausia po dušu, kiti, ruošdamiesi analiniam seksui atlieka šilto vandens mikroklizmą, taip užtikrindami visišką švarą. Nėra vieno atsakymo, kaip reiktų tam pasiruošti – tai individualu.

Sekso metu nereikia pamiršti ne tik lubrikanto ir prezervatyvo, bet ir atpalaiduojančios įžangos. Priimantis partneris turėtų kontroliuoti situaciją, kad viskas praeitų kuo sklandžiau. Pirmi kartai vis tiek gali būti nepatogūs, tačiau pasitelkus kantrybę ir patirtį, prostatos stimuliavimas analinio sekso metu dažnam vyrui turėtų būti itin malonus.

Daugiau apie analinį seksą gali paskaityti čia ir čia.

APSAUGA

Oralinio, ir ypač analinio sekso metu yra rizikos užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis, tarp jų ir ŽIV. Todėl idealiu atveju, reikėtų:

a) Oralinio sekso metu naudoti prezervatyvą (jų yra įvairių skonių);
b) Analinio sekso metu naudoti daaaaaug lubrikanto ir prezervatyvą;
c) Kaip sykį tarė aktorė Scarlett Johansson, geriausia du kartus per metus pasitikrinti dėl ŽIV. Turėk omeny, kad priklausomai nuo metodo, testas iki kelių mėnesio po užsikrėtimo gali dar neaptikti ŽIV. Šiame LGBT+ draugiškame kabinete gali pasitikrinti nemokamai. Čia rasi informaciją, kur pasitikrinti visoje Lietuvoje.
d) Jei esi ilgalaikiuose monogamiškuose santykiuose su partneriu, kuris neturi ŽIV, gali atsisakyti prezervatyvų, tačiau, ypač analinio sekso atveju, tai nėra rekomenduojama.
e) Jeigu nori užsiimti seksu su žmogumi, kuris turi ŽIV, svarbu pasidomėti, kaip tą daryti saugiai.

8. Dviejų vyrų santykiuose abu vyrai yra vyrai. Neteisk kitų ir savęs dėl to, ką jie mėgsta daryti lovoje.

Sėkmės! Mylėkim ir rūpinkimės kitais, bet, visų pirma, savimi.

Šaltinis: NEBEGĖDA.LT.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

Vizijus

2018-08-15 10:17:33

Super.

Geriausia kas gali būti pasakyta:

"Dviejų vyrų santykiuose abu vyrai yra vyrai. Neteisk kitų ir savęs dėl to, ką jie mėgsta daryti lovoje. "

sorryjustizzy

2018-08-15 12:27:51

kaip visi klausia, ''''o kuris is jusu mergina?'''', man irgi patinka aprasymas.

Soulvoice

2018-08-15 14:56:24

Priešpaskutinis sakinys tiesiog nužudė. :DDD
Okey, dviejų žmonių santykiuose (poros jau vadinti nebemadinga) lovos reikalai yra svarbūs. Tačiau pagrindinė mintis - dulkinkitės, vyrai, ir tai vadinsime judviejų meilės ryšiu. :D

O aš dar kvailai tikėjausi, jog pirmesnis straipsnis atsiras apie darnius dviejų vyrų santykius, paremtais ne vien tiek lova.

Jooooo. Juokiasi puodas, kad katilas juodas. :D

Soulvoice

2018-08-15 14:58:07

Tiksliau - paskutinis sakinys. :D

Oxious

2018-08-16 09:13:26

Šis straipsnis iš Nebegėda.lt portalo, kurio tikslas kiek kitoks - atvirai šnekėti apie tai, kas daug kam dar tarsi gėda papasakoti.

Vizijus

2018-08-16 11:41:48

Daug gėdos ir baimių .
Pvz. Norvegijos pažinčių portalų anketose yra nurodoma sklausimas apie ŽIV statusą, Kada paskutinš kartą atliktas ŽIV testas ir net datą galima nurodyti. Kas stebina jog daugumose anketų yra nurodomas ŽIV statusas, nurodoma taip pat ar asmenis naudoja PRP gydymą. Tai stebina, nes nors ir Norvegijoje galiam tuoktis, įsivaikinti, keisti lyti ir tt, tačiau mažesnėsiuose miestuose, kaimeliuos pasitaiko nemažai homofobinių išpuolių, patyčių, vaikų vežimų pas pcihiatrus ir tt. Taigi ar yra ideali vieta homoseksualiems asmenims pasaulyje, nežinau ar yra.

Vizijus

2018-08-15 16:25:01

Reikėtų papildyti dėl saugumo:


Prieš seksualinius kontaktus paklausk savo partnerio ar jis yra pasidaręs ŽIV testą. Rūpinkis savo ir partnerio sveikata. Jei tavo partneris nustebs tokį klausimą išgirdęs ir pasakys, jog jis nėra "K", mesk tokį partnerį lauk!

DrugeliuMetas

2018-08-15 21:11:05

Būti gėjumi ir neužsiimti seksu, tai čia aš nežinau... aš pasimetęs...

Vizijus

2018-08-15 21:16:19

Drugeli, čia sarkazmas Jūsų arba stereotipais kalbate:)
Orientacija yra toks pats natūralus dalykas kaip, kad gimti vyru ir orientacija neįtakoja sekso norėjimo/ nenorėjimo.

Man dar tas "būti gėjumi", skamba , kaip koks užsiėmimas, etatinis darbas, veikla. Hetereoseksualai niekur nesako, kad jie yra heteroseksualai, o vat mes priversti save pristatyti kažkokiais tai dar vardais.

jvd

2018-08-16 12:11:36

Nėra čia ko mėtytis.

Absoliučiai bet kuris žmogus gali gyventi skaisčiai, be sekso. Tai nė kiek nekeičia to žmogaus seksualinės orientacijos. Heteroseksualus vienuolis ar vienuolė irgi neužsiima seksu, tačiau nuo to jų heteroseksualumas nė kiek nenukenčia (jie galėtų fiziškai susijaudinti nuo kitos lyties žmogaus, juos romantiškai traukia ir t.t.).

Lygiai tas pats galioja ir LGBT žmonėms. Tad, taip, visiškai įmanoma neužsiimti seksu ir būti gėjumi/lesbiete. Seksualinė orientacija yra truputį daugiau ir giliau nei seksas.

Vizijus

2018-08-17 17:16:42

Kvailas stereotipas jog homoseksualai "lipa ant beleko", taip siekiama pavaizduoti, kad homoseksualus asmuo neturi jausmų ir tik gyvena dėl savo seksualinio pasitenkinimo.
Bet LGBT bendruomenė taip pat atsakinga, kad tokių ir kitų absurdiškų stereotipų ir etikečių mažiau visuomenėje būtų!

bernai nustokit save moteriška lytimi vadintis! "ty ni kakaja ta", tu esi vyras! :)) Na nebent jautiesi taip, čia jau kt.reikalas. Bet žinoma didžiausia atsakomybė krenta ant homofobiškos visuomenės su kuria reikia dirbti!

Jmind

2018-08-19 22:36:15

Seksas yra geras tik tada, kai yra abipusis sutikimas. Tu arba tavo partneris gali apsigalvoti paskutinę minutę. „Ne“ reiškia „ne“. „Gal“ reiškia „ne“. Tyla irgi reiškia ne. Seksas geras tik tada, jei jo dalyviai savo aiškiais žodžiais arba veiksmais pasako „taip“.

Lol, ar čia propaguojamas tas "entuziastingas sutikimas"? Ar autorius nors kažką suvokia apie kūno kalbą?? Subtilumą?? "Gal :)))" tikrai nelygu "ne"

meskinas

2018-08-22 08:20:20

Man patiko straipsnis, labai geras.