Šiuo metu yra prisijungę 7 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
patyčių prevencija

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 311, komentarų: 3

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAutorius GayLine.LT, pirmadienį, 2018.02.05 10:59. Perskaityta 6032 kartus

Mormonas gėjus, sakęs jog yra laimingai vedęs moterį, paskelbė, kad pora skiriasi. Apie tai Josh Weed bei jo žmona Lolly paskelbė blog‘e ir atsiprašė LGBT+ bendruomenės.

Jutos valstija, mormonų šventyklaJutos valstija, mormonų šventykla

Kiek anksčiau pora yra sakiusi, kad jų santuoka – įrodymas jog heteroseksuali moteris ir homosekualus vyras gali susituokti. „Šiandien norime jums pasakyti, kad aš ir Lolly skiriamės“, rašoma bloge.

Pora sulaukė daug dėmesio, kai Josh pasiskelbė esąs homoseksualus.

Šią savaitę Josh rašė: „Norėčiau susėsti su kiekvienu asmeniu, matančiu šį įrašą ir paaiškinti kodėl mes su Lolly skiriamės. Kadangi to padaryti negaliu- paaiškinsiu šiame įraše“.

Pora sako, kad jų platoniška meilė ne tas pat, kaip romantiškas ryšys. Lolly pridūrė: „O to reikia, kad žmogiška būtybė būtų sveika. Visiems mums. Romantiško prisirišimo. Tai vienas iš gyvenimo tikslų!“

Josh tęsė jog yra trys priežastys kodėl jis suvokė, kad nori skirtis: tai jo meilė LGBT+ bendruomenei, meilė sau kaip homoseksualiam asmeniui ir jo motinos mirtis.

Pora taip pat atsiprašė LGBT+ bendruomenės dėl įvairių priežasčių: „Mes atsiprašome. Be galo atsiprašome, kad mūsų santuokos įrašas buvo naudojamas patyčioms prieš kitus. Atsiprašome, jei mūsų istorija paskatino žmones jūsų gyvenime atstumti jus ir jūsų gyvenimo kelią. Mes atsiprašome visų mormonų, kurie sulaukė kritikos, neapykantos ir tai buvo mūsų istorijos pasekmė. Atsiprašome tų, kurie pajuto netikrą ramybę dėl mūsų istorijos. Atsiprašome visų LGBTQIA asmenų, kuriems ši istorija suteikė klaidingą viltį“.

Josh pridūrė, kad jo požiūris į homoseksualumą pasikeitė – nes jis anksčiau taikėsi prie Mormonų Bažnyčios požiūrio: „aš praleidau visą gyvenimą stengdamasis atitikti kiekvieną Bažnyčios tikėjimo standartą, nes maniau, kad to nori Dievas“.

Tęsdamas Josh pasakojo kas buvo Bažnyčios mokyme „nenuoseklu ir prieštaringa“: „Mano seksualinė netikra, mano seksualinė orientacija buvo blogis, mano seksualinė orientacija buvo nukrypimas, mano seksualinė orientacija buvo lygiavertė zoofilijai ir beveik tokia pat bloga, kaip žmogžudystė, mano seksualinė orientacija pasikeistų jei turėčiau pakankamai tikėjimo, mano seksualinė orientacija buvo „išbandymas“, kurį turėjau kentėti, mano seksualinė orientacija vis dėlto gali ir nepasikeisti, mano seksualinę orientaciją galima valdyti tikėjimu ir ją galima iškentėti“.

Pagal PinkNews

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Pranešimas apie klaidą

Jūsų vardas:

Komentaras: