Šiuo metu yra prisijungę 18 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 232, komentarų: 2

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAutorius Vert. Mantvydas Noreika, šeštadienį, 2022.01.01 13:29. Perskaityta 274 kartus

„X-Men“ ir „Bohemijos rapsodijos“ režisierius Bryan Singer buvo apkaltintas buvusio padėjėjo „traumavimu“ ir „piktnaudžiavimu valdžia“, praneša PinkNews.

Bryan SingerBryan Singer

Dar 2014 m. Bryan kaltinimus pareiškė net keli jaunuoliai. Viename ieškinyje teigiama, kad Bryan Singer privertė 17-metį Michael Egan III užsiimti seksualine veikla vakarėliuose Kalifornijoje ir Havajuose, o kitame – kitas neįvardytas 17-metetis pateikė kaltinimus dėl prievartos vakarėlyje Londone.

Pirmasis ieškinys buvo atmestas, o antrojo atveju režisierius buvo priverstas sumokėti 150 000 USD. Bryan neigia visus jam pateiktus kaltinimus.

Prieš kelias savaites režisieriui naujus kaltinimus metė Blake Stuerman. 2009 m., kai jam buvo 18 metų, Blake dirbo Niujorke scenos dizainerio padėjėju ir buvo supažindintas su Bryan Singer. Blake teigia, kad jis tuo metu atrodė „ne vyresnis nei 15 metų“ ir patraukė 43 metų režisieriaus dėmesį.

Pirmą kartą jis susitiko su Bryan Singer, kai buvo pakviestas į brangią vakarienę su kino pramonės atstovais, po kurios „Bryan pakvietė mus visus į savo didžiulius viešbučio apartamentus“.

Blake Stuerman prisiminė: „Jis paprašė parodyti mano vairuotojo pažymėjimą, nes negalėjo patikėti, kad man iš tikrųjų 18 metų. Buvau įpratęs, kad žmonės klausia, kiek man metų, nes atrodžiau toks jaunas“.

Jis sakė, kad režisierius bandė įtikinti jį pasilikti nakčiai, bet jis nenusileido ir išvyko namo. Tiesa režisierių jis aplankė ir vėliau. Vieną naktį „žmonės išėjo iš jo apartamentų po kelis, kol atsidūriau vienas su Bryan“, – sakė Blake Stuerman. - „Pirmą kartą gyvenime buvau apsvaigęs“.

„Galite įsivaizduoti, kas nutiko toliau. Nežinojau, kad man buvo leista pasakyti „ne“. Aš nežinojau, kad alkoholis turi įtakos mano gebėjimui priimti sprendimus“, - prisiminė Blake pridurdamas, kad tapo Bryan kontroliuojamu partneriu.

2012 m. viename iš Bryan vakarėlių jo namuose, režisierius su kitu svečiu griebėsi smurto prieš Blake ir, pasak jo, teigė: „Aš tave užmušiu, jei paliksi mane“.

Blake teigė, kad „gyveno baimindamasis, kad Bryan įvykdys grasinimus“. Kamuojamas panikos priepuolių Blake teigia, kad pagaliau sugebėjo išsivaduoti iš kankinančių santykių.

Bryan Singer advokatas Andrew Brettler, reaguodamas į šiuos kaltinimus parengė laišką, kuriame apibūdino Blake teiginius kaip „nepagrįstus ir šmeižiančius“, bei pridūrė, kad tokiu būdu norima išsireikalauti pinigų iš jo kliento.

Daugiau PinkNews.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis