Šiuo metu yra prisijungę 28 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
patyčių prevencija

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 195, komentarų: 2

ReklamaAtsiuntė Martynas, penktadienį, 2021.08.20 12:31. Perskaityta 803 kartus

Esi 18-30 metų amžiaus, turi darbo su jaunimu patirties, nori išmokti naujų metodų kovojant su LGBTQ+ diskriminacija? Socialinių investicijų valdymo centras kviečia dalyvauti projekte Ispanijoje. Didžioji dalis išlaidų bus padengta projekto lėšomis.

Vaivorykštinė vėliavaVaivorykštinė vėliava

Rugsėjo 19 - 24 dienomis Ispanijoje, Sanlukar de Barameda mieste organizuojami Erazmus+ projekto ,,Pasiruoškit įtraukti LGBT+’’ (Angl. ‘’Get ready to include LGBT+’’) mokymai. Projekte dalyvaus atstovai iš Švedijos, Estijos, Portugalijos, Šiaurės Makedonijos, Turkijos, Italijos, Vengrijos, Prancūzijos, Latvijos, Ispanijos ir aišku Lietuvos. Šių šalių atstovai dalinsis patirtimi ir mokysis kaip skatinti toleranciją, užtikrinti geresnę jaunų žmonių įtrauktį, suteikti pagalbą ir užkirsti kelią diskriminacijai.

Naudojant neformalaus mokymosi būdus - seminarus, grupių dinaminį mokymą, socialinius tyrimus, žaidimus, filmus, projekto dalyviai laužys stereotipus, gilinsis į lyčių bei lytiškumo terminologiją, mokysis kaip būtų galima kovoti su homofobija ES bei savo aplinkoje.

Nori dalyvauti atrankoje? - atsiųsk trumpą motyvacinį laišką mums el. pašto adresu – info@socinvest.lt iki rugpjūčio 25 d. Nepamiršk paminėti savo darbo su jaunimu patirties.

Finansavimas: išlaidos už kelionę, maitinimas, apgyvendinimas bus padengtas projekto lėšomis, todėl tau tai nekainuos. Seminaro dalyvio mokestis – 30 EUR. Vis dėlto, už skrydžio bilietą reikės susimokėti iš savo lėšų, tačiau vėliau, gavus pavedimą iš projekto koordinatorių, išlaidos bus padengtos atlikus pavedimą iš Lietuvos jaunimo centro sąskaitos.

Saugumas: rengiantis kelionei gali reikėti pasidaryti COVID testą. Organizatoriai primygtinai rekomenduoja į projektą vykti tik pasiskiepijusiems nuo COVID-19 dalyviams. Mokymai bus organizuojami atvirose erdvėse, laikomasi kitų atsargumo priemonių.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis