Šiuo metu yra prisijungę 84 svečiai ir 4 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
patyčių prevencija

Apklausa

Ar pritariat, kad Lietuva privalo užtikrinti migrantų teisių apsaugą?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 18, komentarų: 0

Renginiai

Tarptautinė orgazmo diena 08/08 - 08/08

Darkness @ Glamour Gay Sauna 07/30 22:00 - 07/31 07:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 07/31 22:00 - 08/01 07:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Weekend Horoscopes: Leo @ SOHO 07/31 22:00 - 08/01 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Jonatanas2, sekmadienį, 2021.06.13 09:42. Perskaityta 360 kartų

Tris šimtus kilometrų nuo Varšuvos į Gdansko pusę nutolęs Senpolno Krajensko miestelis netikėtai atsidūrė visos Lenkijos žiniasklaidos dėmesio centre, rašo lrytas.lt. Devynis tūkstančius gyventojų turintį miestelį išgarsino 26 metų policininkas Mateuszas R. Kadangi vaikinas tuo pačiu eina vieno kaimelio seniūno pareigas, jo meilės afera įgavo net politinį atspalvį.

Policija // Autr. Matt PopovichPolicija // Autr. Matt Popovich

Prieš kelias dienas jaunajam seniūnui buvo iškelta byla dėl to, jog persekiojo ir net nušauti grąsė savo meilužį. Be to, paaiškėjo, jog ieškodamas partnerio policininkas įdėjo skelbimą į gėjams skirtą tinklapį, kuriame reklamavosi visiškai nuogas. Mateuszas R. minėtame skelbime aprašė savo pomėgius ir pageidavimus, bei pridūrė, jog būsimas partneris privalo labiau už kitus geisti jo „pasididžiavimo“. Minėto skelbimo dėka policininkas susipažino su partneriu tapusiu Adamu, kurį tačiau netrukus pribloškė pavydo scenomis.

Policininkas Adamui nurodė nutraukti susirašinėjimus su kitais vaikinais, ėmė kontroliuoti jo laisvalaikį ir net nurodydavo kaip šis privalo rengtis. Kartą aptikęs Adamo telefone žinutę iš kito vaikino policininkas taip įsiuto, jog uždėjo Adamui antrankius bei išsitraukęs pistoletą ėmė grąsinti nušauti. Kiek vėliau policininkas meilužiui liepė atsiklaupus ant kelių pasižadėti būti ištikimam. Adamas persigando tokių partnerio grąsinimų bei nuolatinio persekiojimo, ir kreipėsi pagalbos į prokuratūrą.

Policijos vadovybė trims mėnesiams sustabdė Mateuszo R. įgaliojimus ir pranešė, jog jei kaltinimai pasitvirtins šis bus šalinamas iš pareigų. Kaimelio, kuriame Mateuszas R. eina seniūno pareigas, žmonės spaudai gyrė seniūną, kaip energingą ir reiklų. Žinia, jog seniūnas yra gėjus, žmonėms tačiau buvo naujiena, kėlusi sumišimą. Juolab, jog vaikinas turėjo sužadėtinę, ir planavo vestuves. Be to, buvo priminta, jog seniūnas prisistato, kaip giliai religingas, ir yra šalį valdančios katalikiškos Teisės ir teisingumo partijos (TTP) narys.

Daugiau LRT.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis