Šiuo metu yra prisijungę 86 svečiai ir 5 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
LGBT paramos grupė

Apklausa

Ar Jus tenkina pasiūlytos pataisos dėl partnerystės įteisinimo?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 35, komentarų: 0

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, pirmadienį, 2021.05.03 00:40. Perskaityta 142 kartus

"Jeigu politiniai sprendimai būtų priimami tik vadovaujantis visuomenės daugumos įsitikinimais, tai Lietuva niekada nebūtų panaikinusi mirties bausmės, įvedusi prievolės drausti automobilius ir žiemą važinėti žieminėmis padangomis, mokesčiai kasmet tik mažėtų, o MMA viršytų vidutinę algą", - sako Romas Sadauskas-Kvietkevičius Delfi paskelbtoje nuomonėje.

Mama ir dukra // Autr. Artem MaltsevMama ir dukra // Autr. Artem Maltsev

Sakot, nedemokratiška būtų politikams nepaklusti daugumos rinkėjų valiai dėl visų tų LGBT reikalų? Lygiai taip pat demokratiškai XIX ir XX a. politikai priešinosi vergovės panaikinimui ir balsavimo teisės moterims suteikimui. Nes jų rinkėjams – baltaodžiams vyrams – buvo sunku atsisveikinti su savo privilegijuota padėtimi. Dabar vis dar veikia tas pats jausmas.

Prezidentūros užsakyta apklausa dar kartą patvirtino nusibodusią teoriją apie dvi lietuvas. Nepasiturintys pagyvenę vyrai iš provincijos ir progresyvus didmiesčių jaunimas gyvena skirtingose planetose. Jeigu esate vienas iš pastarųjų, giminės baliuje, pavyzdžiui, per Motinos dieną nebėkite nuo diskusijos politinėmis temomis su tetėnu Vaclovu iš Mikabalių. Jeigu jo neišklausysite ir neperkalbėsite jūs, tai išklausys Prezidentūra. Ir vadovausis jo, o ne jūsų nuomone.

Pasakykite, kad Motinos dieną pasveikinusiems savo mamas arba aplankiusiems jų kapus į „Didįjį šeimos gynimo maršą“ ruoštis jau nereikia. Nes jokios konvencijos nepakeis mūsų santykio su artimaisiais, ir jokie maršai neišsaugos to, kas nesiremia meile, o tik baime neatitikti priplėkusių tradicijų.

Daugiau Delfi.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis