Šiuo metu yra prisijungę 22 svečiai ir 1 narys Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 195, komentarų: 2

ReklamaAtsiuntė Martynas, sekmadienį, 2021.12.26 09:42. Perskaityta 366 kartus

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį išreiškė viltį, kad Rusijos visuomenė yra apsaugota nuo „tamsuoliškumo“ socialinės lyties tema, skelbia Diena.

Putinas ir Medvedevas Putinas ir Medvedevas

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį išreiškė viltį, kad Rusijos visuomenė yra apsaugota nuo „tamsuoliškumo“ socialinės lyties tema, o vadinamąją atšaukimo kultūrą (angl. cancel culture) palygino su koronavirusu.

Per ilgą savo prezidentavimą V. Putinas kūrė tradicinių ir šeimos vertybių saugotojo įvaizdį ir ne kartą kartojo, kad liberalios vakarietiškos vertybės yra pasenusios.

Kalbėdamas metų pabaigos spaudos konferencijoje ir atsakydamas į klausimą apie atšaukimo kultūrą, konkrečiai – apie knygų apie Harį Poterį autorės J. K. Rowling (Dž. K. Rouling) ginčą dėl translyčių asmenų, V. Putinas pareiškė: „Jeigu kas nors galvoja, kad moterys ir vyrai yra tas pats – tegul sau. Bet turi būti kažkoks sveikas protas.“

„Aš palaikau tradicinį požiūrį, kad moteris yra moteris, o vyras yra vyras, mama yra mama, o tėvas yra tėvas“, – patikino V. Putinas.

Valstybės vadovas išreiškė viltį, kad rusai turi „vidinę moralinę apsaugą, kurią įskiepijo tradiciniai Rusijos Federacijos tikėjimai“.

„Tegul jie ten (Vakaruose) daro, ką nori! Turime imtis visko, kas yra pažangu ir kas geriausia, kas padeda tobulėti, būti geros formos, būti lyderiais – technologijų, ekonomikos, humanitarinėse srityse“, – sakė prezidentas. Jis išreiškė viltį, kad Rusijos tautoms „užteks gilių, vidinių, imuninių gynybos sistemų“, kad jie būtų apsaugoti nuo šio lyties ribų kintamumo „proto užtemimo/ tamsumo“.

Daugiau Diena.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis