Šiuo metu yra prisijungę 27 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 195, komentarų: 2

ReklamaAtsiuntė sole, sekmadienį, 2009.09.20 10:26. Perskaityta 22927 kartus

KLAUSIMAS: esu vaikinas man 17 metų. Susidūriau su tokiu dalyku. Gal prieš kokius 2 metus pradėjau norėti būti moterimi. Iš pradžių buvo tik noras, galvojau, praeis, tai - tik brendimas, (tuo metu turėjau merginą). Bet dabar tas noras tik padidėjo - noriu būti mergina, mėgstu kartais apsivilti moteriškais drabužiais.

TransseksualumasTransseksualumas

Dažnai į juos žiūriu internete ir galvoju, kaip man jie tiktų. Norėčiau net pakeisti lytį, bet nežinau apie tai nieko.
Dar norėčiau, kad duotumėte kokių patarimų, kaip galėčiau būti mergina, kaip elgtis kaip merginai, ar šiaip gal žinote kokių svetainių skirtų moteriškai lyčiai. Man labai sunku būti vaikinu. Bandžiau keistis, bet man nepavyksta.

ATSAKYMAS: nėra paprasta atsakyti į visus tavo klausimus, nes jie labai sudėtingi tiek moraliniu, tiek psichologiniu, tiek medicininiu požiūriu. Kaip suprantu, tavo noras būti mergina atsirado maždaug tada, kai tavo lytinis brendimas baigėsi.

Tavo amžiaus žmogus visiškai aiškiai gali pasakyti, kas jis yra – vyras ar moteris. Kitaip tariant, žmogus žino, kokios jis yra lyties ir ar gerai jaučiasi, būdamas tos lyties. Taip pat žmogus neabejodamas suvokia atsakymą į kitą klausimą- kokia lytis traukia jį patį: ar priešinga lytis ar ta pati lytis.

Didžiajai daugumai iš mūsų nekyla jokių problemų ar dilemų, kas mes lyties požiūriu arba kokia lytis mus traukia. Tačiau mažesniajai daliai žmonijos nėra taip jau viskas aišku. Ir tau iškilo tokie klausimai.

Daugiau tolerancijos ir supratingumo visuomenėje, biologijos, medicinos ir psichologijos mokslo raida leidžia šiek tiek labiau suprasti, kad ne kiekvienam lemta gerai jaustis „savame kailyje“. Turiu omenyje, kai fizinė sandara ir psichologinė savijauta atitinka viena kitą.

Kadangi tu supratai, kad nori būti mergina, tai, ko gero, esi atsidūręs tam tikruose kūno ir sielos neatitikimo spąstuose. Tavo kūnas vyriškas, tačiau sieloje tu nori būti mergina. Tikiuosi, kad kiti nesupras žodžio „noras“ kaip kaprizo ar įnorio, išsigalvojimo ar fantazijos. Nes išsigalvojimai arba užsispyrimas išbandyti ką nors, pavyzdžiui, kaip jaučiasi kita lytis, yra trumpalaikiai ir iš esmės nepakeičia lytinės tapatybės.

Nuo to, kad vaikinas apsivelka suknelę ar užsisega liemenėlę, norėdamas išbandyti, kaip jausis, jis nepradeda jausti pastovios traukos dėvėti moteriškus drabužius arba elgtis kaip moteris. O tuo labiau jam neateina į galvą mintys apie lyties keitimo operaciją.

Plačiau: Delfi gatvė

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

klounoakimis

2009-09-20 13:46:54

ajajai, sudetinga...

Nylas

2009-09-21 01:57:04

oh... ir man tas pats.. tik as mergina fiziskai, bet noriu, kad kunas butu vyriskas.. kaip mano protas

kostuxxx19

2012-02-16 22:36:32

puikiai suprantu kaip jautiesi, man tas pats tik as su tuo gyvenu jau seniai...ryte atsikeliu su troskimu buti moterimi o vakare su ta mintimi uzmiegu...

kurnandan

2013-11-11 20:31:04

Tai ir buk, nėra čia nieko gėdytis pvz: Raulis dabar garsenybe užtai kad jis nebijo to. :)

kurnandan

2013-11-11 20:33:50

Man tik 14m buvo noras buti pana , bet gerai pagalvojus, gera but bernu, nes turesi moteriska organa nebegalėsi sulaikyt šlapimo,tikymybė bus susirgti kruties viežiu.Vėliau suėjo kaip tik 16 ir pagalvojau ahh.. užtenka man tai ka turiu, turiu moterišką figurą ir man to užtenka, na žinoma ir charatkeris. Tik blogai kad niekaip neatprantu vaikščiot kaip per podiumą, lengvai mane pastebi del orentacijos... :D