Šiuo metu yra prisijungę 32 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Patyčių prevencija

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 195, komentarų: 2

ReklamaAutorius Vert. Justas, šeštadienį, 2022.01.08 20:01. Perskaityta 394 kartus

Kunigas, žinomas dėl savo pasireiškimų prieš LGBT+, stos prieš teismą dėl neapykantos kurstymo Maltoje. rašo PinkNews. Tėvas David Muscat pratrūko po 29 metų lenkės studentės Paulina Dembska nužudymo.

Kunigas // Autr. Mahdi Rezaei Kunigas // Autr. Mahdi Rezaei

„Facebook“ įraše kunigas kreipėsi į įtariamą žudiką. Šiame įraše kunigas susiejo jį su LGBT+ bendruomene tik todėl, kad internete rado jaunuolio nuotrauką, kurioje jis dėvi marškinėliais su vaivorykštės vėliava. Įraše kunigas teigė, kad būti gėjumi ar biseksualu yra tolygu šizofrenijai. Kunigas taip pat sakė, kad žudiką buvo apsėdęs velnias, pridurdamas, jog būti queer yra „dar blogiau nei būti apsėstam“.

Policija patvirtino, kad dėl šių pastabų buvo pateikti kaltinimai neapykantos kurstymu. Sausio 28 d. kunigas stos prieš teismą. Jam gresia tūkstantinė bauda ir iki 18 mėnesių kalėjimo.

Valdžios institucijos nurodė, kad bus įvertintas ir kitas kunigo komentaras socialinėje žiniasklaidoje, kuriame jis teigė, kad nužudyta mergina atrodė taip, lyg ką tik grįžusi iš gėjų eitynių, nes vilkėjo vaivorykštės spalvos kelnaites.

Maltos arkivyskupas oficialiai pranešė, kad įspėjo kunigą ir įpareigojo „nustoti skelbti įžeidžiančius komentarus viešuose forumuose arba jam bus uždrausta vykdyti savo tarnystę. Arkivyskupas nurodė kun. David Muscat ištrinti Facebook įrašą, kuriame kunigas teigė, kad būti gėjumi yra blogiau nei būti apsėstam, ir nevartoti įžeidžiančios kalbos prieš jokią grupę ar asmenį.

Arkivyskupas taip pat priminė kunigui, kad pagal katalikų mokymą dvasininkų nariai privalo rodyti pagarbą, užuojautą ir jautrumą visų visuomenės sluoksnių žmonėms.

Paulina Dembska buvo rasta negyva sausio 2 d. viešajame parke, kur ji kadaise maitino beglobes kates. Ji buvo išprievartauta ir pasmaugta.

Daugiau PinkNews.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis