Šiuo metu yra prisijungę 14 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
patyčių prevencija

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 232, komentarų: 2

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, šeštadienį, 2022.01.08 08:25. Perskaityta 349 kartus

Ketvirtadienį internete pasirodė dar vasarą nufilmuota „Svečiuose pas Editą“ laida, kurioje Editos Mildažytės viešnia tapo rašytoja, platformos „Nebegėda“ įkūrėja Beata Tiškevič. Pokalbis socialiniuose tinkluose įplieskė įvairias diskusijas, tačiau daugiausia pasipiktinimo sulaukė būtent laidos vedėjos užduoti esą nekorektiški klausimai ir nepagarbus bendravimo tonas, rašo 15min. Pati LRT teigia, kad po kilusio nepasitenkinimo laidą analizuos etikos kontrolierė.

E. Mildažytės laida // Stop kadrasE. Mildažytės laida // Stop kadras

Štai laidos pradžioje E.Mildažytė rašytojai uždavė klausimą apie neskutančias kojų feministes, o pokalbio pabaigoje pasidomėjo Beatos intymiu gyvenimu. „Ką tik tavęs paklausiau, kodėl tavo kojytė sukruvinta, tu sakei, kad skutaisi kojas. Būdama feministė, propaguodama laisves ir feministines vertybes, kojas vis tiek skuti?“ – klausė E.Mildažytė. Vis dėlto kitus žiūrovus dar labiau pribloškė laidos vedėjos klausimas apie intymų gyvenimą: „O kiek kartų per savaitę vidutiniškai myliesi? Juk kalbi apie tai kasdien.“

Žmonės.lt susisiekus su pačia Beata Tiškevič, ji patikino, kad nors visada gerbė laidų vedėją Editą Mildažytę, šis interviu ją taip pat nustebino.

„Pokalbis buvo nufilmuotas 2021 m. rugpjūtį, tad nuo jo jau praėjo keli mėnesiai, mano emocijos ataušusios, dėl to ir prisiminimai gali būti netikslūs“, – bendraudama su portalu Žmonės.lt sakė Beata Tiškevič.

„Na, aš tikėjausi gražaus, atviro pokalbio, jaučiau didelę pagarbą Editai dar tuomet, kai pati buvau LRT laidų vedėja, ji man buvo pavyzdys. Džiaugiausi, pagaliau turėsianti progą su ja pabendrauti (anksčiau tik prasilenkdavome LRT koridoriuose). „Kai pokalbis pakrypo visai kita linkme, nustebau, bet vis tikėjausi, kad dar grįšime į vėžes. Po pokalbio kurį laiką jaučiau nuovargį, nes su tokio tipo bendravimu retai susiduriu savo gyvenime, tai likau apstulbinta. Tačiau rezultatu labai džiaugiuosi: man reikėjo pamatyti iš šalies, kaip viskas atrodė, reikėjo išgirsti žmonių nuomones, visa tai susitikrinti su savo jausmais, buvusiais interviu metu. Taip pat dar kartą supratau, kad aš negaliu sukontroliuoti kito asmens elgesio mano atžvilgiu ar jo požiūrio į mane, bet aš galiu sukontroliuoti savo emocijas, savo bendravimą ir savo pačios požiūrį į save. Tuo ir užsiėmiau to interviu metu“, – apie interviu su Edita Mildažyte portalui Žmonės.lt pasakojo Beata Tiškevič.

Situaciją pakomentavo ir LRT atstovė. "Sutinkame, kad yra pagrindo klausti, ar šįkart dialogas buvo pagarbus ir įsiklausantis, todėl šios laidos turinį vertins ir išvadas LRT administracijai pateiks LRT etikos kontrolierė“, – komentarą pateikė LRT atstovė ryšiams su visuomene Miglė Savickaitė.

Daugiau 15min.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

DeMicky

2022-01-08 11:50:13

Editai #nebegėda paklausti