Šiuo metu yra prisijungę 13 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
VOX club

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 232, komentarų: 2

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, trečiadienį, 2022.01.05 12:26. Perskaityta 226 kartus

Aktyvus šeimos gynimo maršo, prie Seimo vykusių riaušių bei kitų protesto akcijų dalyvis, aršus valdžios kritikas Antanas Kandrotas-Celofanas sulaukė dar vienos baudžiamosios bylos, skelbia TV3. Jam oficialiai buvo įteiktas pranešimas apie įtarimą viešai grasinus susidoroti su „YouTube“ kūrėju Pauliu Mikolaičiu, žinomu Paul de Miko pseudonimu.

Policija // Autr. Matt PopovichPolicija // Autr. Matt Popovich

Tiesa, Celofanas grasino ne tik Paul de Miko, bet ir jo merginai Gabrielei. Praėjusių metų rugpjūčio 4-ąją su A.Kandrotu siejamoje paskyroje atsirado konkursas, kuriame žadamas piniginis prizas už tai, kas nupurkš dujomis P.Mikolaitį arba jo merginą.

Įrašas paskyroje išbuvo vos pusvalandį ir vėliau buvo ištrintas. Tyrimą pradėjo virtualus patrulis, kuris susirinko viešumoje esančią informaciją, o rugsėjo 23-ąją ir lapkričio 4-ąją P.Mikolaitis su advokatu davė parodymus, taip pat pateikė septynių lapų pareiškimą, dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo, pagal baudžiamojo kodekso 145 straipsnį ir 170-ojo straipsnio antrąją dalį. Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas.

Taip pat tas, kas viešai tyčiojosi, niekino, skatino neapykantą ar kurstė diskriminuoti žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį dėl amžiaus, lyties, seksualinės orientacijos, neįgalumo, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Daugiau TV3.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis