Šiuo metu yra prisijungę 26 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Sauna

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 195, komentarų: 2

ReklamaAutorius Vert. Mantvydas Noreika, antradienį, 2022.01.04 08:41. Perskaityta 249 kartus

O taip, tai neišgalvota istorija. Pietų Karolinoje gyvenantis vyras iki šiol kasmet yra priverstas pateikti krūvą dokumentų ir atnaujinti informaciją seksualinių nusikaltėlių registre, nes taip nusprendė teismas dėl daugiau nei prieš dešimtmetį vykusių jo sekso santykių su kitu vyru abipusiu sutarimu. Dėl to vyras nusprendė vėl bylinėtis teisme.

Policija // Nuotr. Scott RodgersonPolicija // Nuotr. Scott Rodgerson

2001 m. vyras buvo nuteistas pagal Pietų Karolinos įstatymą draudžiantį „sodomiją“, rašo „The Post and Courier“. 2003 m. byloje Lawrence prieš Teksasą Aukščiausiojo Teismo sprendimas panaikino visus likusius sodomijos įstatymus visoje JAV, tačiau daugelis valstijų, įskaitant Pietų Karoliną, vis dar turi savo teisyne nebegaliojančius įstatymus.

Vyras buvo išteisintas dėl tariamo savo „nusikaltimo“ dar 2006 m., tačiau jis iki šiol vis tiek privalo užsiregistruoti kaip seksualinis nusikaltėlis.

Analogišką tvarką, nuteistiems pagal „sodomijos“ įstatymus, dar taiko dvi kitos valstijos – Misisipės ir Aidaho. Remiantis naujausiu ieškiniu, kuriuo norima tokią tvarką panaikinti, šiuo metu vien Pietų Karolinoje dar mažiausiai 18 žmonių privalo užsiregistruoti kaip seksualiniai nusikaltėliai.

Minėtame ieškinyje teigiama, kad tokie žmonės „patiria žalą, įskaitant gėdą, pažeminimą, baimę, galimybių praradimą (įskaitant, bet neapsiribojant, karjeros, profesines, ekonomines, būsto, švietimo ir socialines galimybes), ir stigma“.

Vyro pateiktu ieškiniu siekiama, kad ne tik jis būtų išbrauktas iš seksualinių nusikaltėlių registro, bet tai būtų padaryta ir visiems kietiems asmenims, kurie yra įpareigoti tai daryti pagal pasenusią ir diskriminuojančią politiką.

Daugiau PinkNews.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis