Šiuo metu yra prisijungę 15 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
patyčių prevencija

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 232, komentarų: 2

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, antradienį, 2021.12.28 08:36. Perskaityta 249 kartus

Kova už tradicines šeimos vertybes, LGBT bendruomenės teises ir Vyriausybės vykdomas priemones prieš COVID-19 pandemiją – tai tik dalis protestų, kurie šiais metais sulaukė didelio visuomenės ir žiniasklaidos susidomėjimo. Portalas Alfa.lt pateikia įsimintiniausių 2021 m. protestų penketuką, tarp kurių ir trys renginiai tiesiogiai susiję su LGBT bendruomene.

20212021

„Mamos už LGBTQ+ vaikus“

Organizacijos „Mamos už LGBTQ+ vaikus“ viena iš įkūrėjų Rasa Račienė, spalio mėnesį atviru laišku kreipėsi į prezidentą, sakydama, kad kasdien bent 20 minučių stovės prie prezidentūros, tikėdamasi, jog Gitanas Nausėda skleis vienijančią, o ne skaldančią žinutę LBGTQ+ bendruomenės atžvilgiu. Vėliau prezidentas ją pakvietė susitikimui. Palaikymo akciją organizavo ir rinkodaros specialistė Dovilė Filmanavičiūtė, kuri kvietė visas mamas prisijungti palaikyti R. Račienę. Šioje akcijoje dalyvavo ir daugiau žinomų žmonių, visuomenės veikėjų, politikų.

Didysis šeimos gynimo maršas

Gegužės 15 d, „Šeimos gynimo maršas“ pritraukė gerokai daugiau nei porą tūkstančių dalyvių į Vilniaus Vingio parką. Susibūrusi minia plevėsavo Lietuvos vėliavomis, iškėlę laikė plakatus. Plakatuose – raginimai palaikyti tradicinę šeimą, teiginiai: „Dievas sutvėrė vyrą ir moterį“ bei „Tradicinė šeima lygu stipri tauta“. Renginio metu buvo rodomas ir LR prezidento Gitano Nausėdos sveikinimas, kuriame jis ragino žmones likti tolerantiškais kitų atžvilgiu, pritarė, jog LGBT bendruomenės narių teisės turėtų būti sureguliuotos, „tačiau tai turi būti daroma laikantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 38 str., kuriame teigiama, kad šeima yra visuomenės ir valstybės pagrindas ir santuoka sudaroma laisvu vyro ir moters sutarimu“.

„Kaunas Pride“ eitynės

Rugsėjo pradžioje Kauno miesto centre vyko „Kaunas Pride“ eitynės, kuriomis siekiama atkreipti dėmesį į LGBT bendruomenės žmonių problemas. Tūkstantinė žmonių kolona, pasipuošusi vaivorykštės vėliavomis ir šūkiais, tokiais kaip „Born this way“ ir „Mums nerūpi jūsų vaikai“, judėjo Laisvės alėja skambant muzikai. Renginio organizatoriai dalyvius aprūpino rožinėmis veido kaukėmis, ant kurių parašyta „Tyla = mirtis“. Vis dėlto, dalis susirinkusiųjų amsneų lydėjo dalyvius šūksniais „gėda“, buvo atsinešusiųjų dėžutes su kiaušiniais.

Daugiau Alfa.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis