Šiuo metu yra prisijungę 14 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk!

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 232, komentarų: 2

Renginiai

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Martynas, sekmadienį, 2021.12.26 19:46. Perskaityta 1431 kartas

Laida „Nepatogūs klausimai“ su Rolandu Mackevičiumi garsėja pikantiškais klausimais ir atvirais atsakymais. Šįkart šią nuostatą dar kartą patvirtino Donatas Montvydas. Delfi TV eteryje į svečio kėdę atsisėdęs dainininkas papasakojo apie karjerą, didelį darbo krūvį ir kaip su tuo susitvarko, taip pat savo tikslus bei iššūkius, šeimą, meilę, aistrą ir savo kompleksus.

Donatas MontvydasDonatas Montvydas

Ne vienas laidos žiūrovas atlikėjui uždavė provokuojančių klausimų, o gal greičiau – teiginių, neva D. Montvydas iš tiesų yra gėjus arba biseksualus, o jo šeima esą tėra maskuotė. Atlikėjas reagavo į tai ramiai.

„Aš visada tą patį klausimą užduodu sau, kai mes susitinkame su tavimi, Rolandai“, – juokavo laidos svečias. Sulaukęs dar kartą tokio paties klausimo, Donatas vėl šmaikštavo. „Pasiskambinau Cristiano Ronaldo, nes aš girdėjau gandą, kad jis panašiai daro ir jis man patarė, jog tai iš tikrųjų yra geras būdas maskuotis. Ir, žinok, tas pasiteisino“, – ironizavo scenos žvaigždė.

Net ir po šių klausimų laidos svečias neišsisuko, jo laukė dar vienas – net jei jis ir nėra biseksualus, kodėl žmonės taip galvoja? Esą „iš oro“ tokie gandai negimsta.

„Aš manau, kad mano kūno kalba... Net ir judesyje pas mane yra šiek tiek feminine (liet. moteriškos energijos) dalykų. O, kai vyras kažką panašaus turi, tai atrodo neva nevyriška. Kalbu apie laisvumą, kontaktą. Man labai patinka kontaktas. Mes kai su tavimi susitinkame, apsikabiname. Ir aš manau, kad tas laisvumas Lietuvoje kol kas dar yra spazmas, matyt, o man patinka. Arba man patinka žmogus, arba ne – aš neskirstau ar tai vyras, ar moteris.

Aš pasirinkau savo gyvenimo būdą. Bet aš visada galiu įvertinti vyro grožį, aš galiu pasakyti, ar jis patinka man, ar ne, ar jaučiu jam simpatiją, ar ne. Kitas gali paklausti, kaip tu gali jausti simpatiją kažkam? Bet tu ją jauti energetiškai. Arba jis tave traukia, arba ne. Jei manęs paklaustų, ar mane vyras gali traukti? Taip, jis mane gali traukti. Mano gyvenimo pasirinkimas yra ten, kur aš pasirinkau eiti, bet mano smegenys kažkaip kitaip veikia. Aš nematau formų ar lyčių, man svarbu energija – arba man gera būti su žmogumi, arba ne ir tiek“, – atviravo pašnekovas.

Daugiau Delfi.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

DrugeliuMetas

2021-12-26 21:21:05

Nu ir šaunu. :)

DrugeliuMetas

2021-12-27 12:31:11

"Mes norim dar, šokti iki ryto su dainaaaaaaa...."

Martynas_81

2021-12-27 21:20:43

Tikrai taip :))