Šiuo metu yra prisijungę 23 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Patyčių prevencija

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 195, komentarų: 2

ReklamaAutorius GayLine.LT, penktadienį, 2013.10.11 11:00. Perskaityta 12127 kartus

Sveiki, kad jau pamačiau straipsnį su savo video jame, nusprendžiau papasakoti apie įvykius, po šito video paviešinimo. Taigi, kaip daugelis jau žino esu Edgaras iš Klaipėdos ir man 19, visa mano istorija prieš video yra gerai žinoma, nes aš ją jums jau papasakojau, tad norėčiau pakalbėti apie viską po jo.

Mano gyvenimo istorija - Spalio 11 d.Mano gyvenimo istorija - Spalio 11 d.

Taigi diena kai paskelbiau video, nebuvo lengva, teko perkopti ne tik galybę barjerų, bet ir patį save, galiausiai mygtukas upload ir aš jau internete... Nepraėjo nė 10 minučių, kai gavau mamos žinutę facebook "Išimk tą video", bet aš nepasidaviau, sakiau ir paklausiau, jos ar jei gėda turėti sūnų gėjų, ji žinoma atsake, kad ne, tiesiog šitaip aš gadinuosi sau gyvenimą, aš nesutikau.. Viskas baigėsi dideliu barniu.

Galiausiai pradėjo plūsti pažįstamų ir nepažįstamų žinutės su klausimas, padėkojimu ar panieka, sąžiningai atsakiau visiems. Praėjo 4 dienos, aš darbe, gaunu žinutę į telefoną nuo pažįstamo: "Sveikinu, tu interneto žvaigždė" aš pasimetęs jo paklausiau kodėl, jis pasakė, jog apie tave parašyti du straipsniai, pradėjo drebėti rankos ir kojos, nežinojau ką daryti, tiesiog vaikščiojau iš šono į šoną ir galvojau: "Kas dabar bus". Jei apibendrinant, ogi nebuvo nieko, sulaukiau apie 2000 pagyrimų ir palaikymo laiškų, iš kurių buvo gal tik 3 neapykantos, bendradarbiai, net nesureagavo, nors puikiai žinojau, kad jie žino, šeima žinoma perdėta bijojo dėl mano saugumo, bet ir tai buvo nebūtinai.

Galiu pasakyti tik tiek, po video niekas nepasikeitė tik tai, kad aš nebesislepiu, esu kas esu, sakau ką noriu sakyti ir kovoju už tai už ką noriu kovoti :)

GayLine.LT narys Edgaras.Jau penktuosius metus GayLine lankytojai pasidalino savo gyvenimo istorijomis: „Mano gyvenimo istorija“.

Šiemet GayLine vėl kviečia Jus papasakoti savo istoriją. Esame labai skirtingi ir kiekvienas mūsų atvejis – individualus. Atsiskleidėte artimiausiai draugei ar draugui ir pajutote, kad tarsi akmuo nuo krūtinės nukrito? Papasakokite, kas įkvėpė šiam žingsniui. Ilgai dvejojote, kol prisipažinote sau ir pasaulis tapo šviesesniu? O gal tėvai, sužinoję apie jūsų lytinę orientaciją, daugiau nebebendrauja? Nedrįstate niekam atsiskleisti? Pasidalinkite savo patirtimi, nuogąstavimais, rūpesčiais ir džiugesiu.


Atsiųskite savo istoriją elektroniniu paštu info@gayline.lt arba kaip tinklapio naujieną. GayLine užtikrina Jūsų konfidencialumą ir neviešins nei vardų, nei slapyvardžių. O Jūsų pasakojimą paskelbsime artimiausiu metu.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

SunChild

2013-10-11 16:44:22

Gal tiesiog sekasi

avencius

2013-10-11 21:22:40

Dar neuzokai ant homofobo, tad pasiseke, bet patarciau saugumo

Rumex

2013-10-11 23:05:49

Tai jau tiesiog esi gwiazda. Si zinute net perspjove Pugaciovos dvyniu gimima :D O kodel tau netapti D. Britanijos princese?