Šiuo metu yra prisijungę 27 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
COX

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 195, komentarų: 2

ReklamaAtsiuntė Martynas, trečiadienį, 2021.08.11 15:41. Perskaityta 600 kartų

Žiniasklaidos dėmesio centre išlieka atsinaujinęs teismo procesas dėl Britney Spears globos, rašo Delfi. Šokiruojančios detalės, kuriomis pati dainininkė pasidalijo teisme, nepaliko abejingų ir, panašu, paskatino prabilti ir kai kuriuos kitus su šia situacija susidūrusius asmenis.

Brtiney SpearsBrtiney Spears

40-metis Fernando Floresas, buvęs policininkas, 2010 metais (tuo metu ėjo jau antri B. Spears paskirtos tėvo Jamie Spearso globos metai) kelis mėnesius dirbęs dainininkės asmens sargybiniu, davė interviu „The Sun“.

Besikalbėdamas su žurnalistais, jis pasidalijo savo prisiminimais apie šį laikotarpį. F. Floresas papasakojo, kad kiekvieną penktadienį pas B. Spears ateidavo moteris, duodavusi jai vaistų, tarp kurių buvo ir stipraus poveikio preparatų. „Paaiškinsiu, kas tai buvo: trijų rūšių neuroleptikai ir kontraceptinės tabletės“, – sakė F. Floresas.

Žvaigždės asmens sargybinis taip pat papasakojo, kad būdavo tikrinami visų, atėjusių pas Britney, krepšiai ir rankinės, taip pat jos telefonas, o B. Spears tėvas jai skambindavo po tris ar keturis kartus per dieną, norėdamas kontroliuoti situaciją.

„Jeigu B. Spears ko nors užsinorėdavo, turėdavo pirmiausia prašyti leidimo. Kai būdavo nusiminusi, ji verkdavo klausydama Jameso Browno dainos „It's A Man's World“. Dienas ji daugiausia leisdavo sportuodama ir žiūrėdama televizijos laidas“, – prisiminimais dalijosi F. Floresas.

Daugiau Delfi.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis