Šiuo metu yra prisijungę 55 svečiai ir 3 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Prevencijos Centras

Apklausa

Ar pandemijos metu sekso Jūsų gyvenime:

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 22, komentarų: 0

Renginiai

Žmogaus teisių diena 12/10 - 12/10

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Jonatanas2, šeštadienį, 2021.10.16 08:27. Perskaityta 285 kartus

Lietuvos pilietis Andrius Dunauskas, kuris Šiaurės Airijoje mirtinai suspardė gėjų, Lisburno magistrato teismui pripažino šių metų gegužės 31-ąją užpuolęs sustiprinto saugumo kalėjimo prižiūrėtoją. 35-erių kalinamasis į moterį spjovė, kai ši jį pažadino, o seilės pateko jai į akis, rašo Delfi. Už tai žudikas iš Lietuvos užsidirbo dar penkis mėnesius kalėjimo.

KalėjimasKalėjimas

Prižiūrėtoja turėjo pasidaryti kraujo testus dėl užkrečiamų ligų, kurių rezultatai buvo neigiami. A. Dunauskas kalėjime už žmogaus nužudymą kali jau 11 metų. Lietuvis nuteistas kalėti iki gyvos galvos su galimybe į laisvę išeiti po ne mažiau kaip 20 metų. 2010-aisiais jis su kitu lietuviu Ramūnu Balseriu buvo nuteisti dėl brutalaus 32-ejų metų Shauno Fitzpatricko nužudymo.

Prekybos centro vedėju dirbęs vyras 2008-ųjų kovą ėjo į namus iš alaus baro Dunganono mieste Šiaurės Airijoje, kai A. Dunauskas spyrė jam į galvą ir pargriovė ant žemės. Tuomet lietuviai nutempė vyrą į skersgatvį, kur auka buvo „žiauriai ir ilgai kankinama“, kai vyrai jį spardė ir trypė. Sh. Fitzpatrickas, kuris neslėpė savo seksualinės orientacijos, patyrė daugybinius kūno sužalojimus – jam buvo sulaužyta nosis, išmušti dantys, sutraiškyti kaklo kaulai ir pažeistos balso stygos. Jam taip pat buvo nubrozdinta krūtinės ląsta, sulaužyti šonkauliai ir sumuštas pakaušis.

Šią savaitę A. Dunauskui kalėjimo bausmę pratęsusi teisėja Rosie Watters sakė, kad jis jau yra nuteistas kalėti iki gyvos galvos, todėl vienintelis pasirinkimas jai yra pratęsti bausmę penkiais mėnesiais. Teisėja taip pat įsakė Lietuvos piliečiui atlyginti nukentėjusiajai 25 svarų sterlingų žalą.

Daugiau Delfi.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis