Šiuo metu yra prisijungę 32 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 195, komentarų: 2

ReklamaAutorius Vert. Mantvydas Noreika, ketvirtadienį, 2021.12.23 19:45. Perskaityta 679 kartus

Liuteronų bažnyčia Čikagoje sulaukė milžiniško susidomėjimo po to, kai Facebook socialiniame tinkle paskelbė nuotraukas, kuriose pastorius Aaron Musser laiko mišias, skelbia scoop.upworthy. Jų metu gėjus pastorius buvo apsirengęs balta suknele ir užsidėjęs peruką.

Pastorius Drag drabužiaisPastorius Drag drabužiais

„Šiandien svarstome, ką reikštų turėti suknelę, kuri atspindėtų džiaugsmą, kuris mūsų laukia pasibaigus Adventui. Koks bus tas džiaugsmas yra labai sunku suvokti, nes jau seniai kai kurie iš mūsų nejautė džiugesio. Keli metai buvo sunkūs ir varginantys“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė pastorius, paaiškindamas, kodėl nusprendė apsivilkti suknelę.

„Ir aš nusprendžiau, užuot sakęs tau - „Noriu, kad tu būtum laimingas“, sugalvojau, kad apsirengsiu suknelę, kaip tai padarė daugelis mane įkvėpusių žmonių. Aš nusprendžiau sekti jų pavyzdžiu ir parodyti, kad išsivadavimas iš slegiančių normų atveria kelią džiaugsmui“, – tęsė jis. – „Tačiau leisti sau jausti džiaugsmą gali būti baisu. Nebuvau tikras, kaip reaguos išorinis pasaulis, kai mane pamatys šį rytą. Džiaugsmą sunku jausti, jis pažeidžiamas. Bet argi tai nėra gražu?“.Ši bažnyčia jau anksčiau kvietė bažnyčios lankytojus „dėvėti drabužius / aksesuarus, kurie leidžia jaustis“ savimi.

„Šeštasis advento sekmadienis yra džiaugsmo sekmadienis. Tai galimybė mums suvokti, kaip gali atrodyti džiaugsmingas gyvenimas. Tai generalinė repeticija. Pamokslavimas vilkint Drag drabužius yra teologinis džiaugsmo apmąstymas: džiaugsmas užplūsta su tokia gausa, kad pats praneša apie save“, – teigiama pastoriaus pranešime.

Pastoriaus žinutė Facebook tinkle sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų.Daugiau Scoop.upworthy.com.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis