Šiuo metu yra prisijungę 19 svečių ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Prevencijos Centras

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 195, komentarų: 2

ReklamaAutorius Vert. Mantvydas Noreika, trečiadienį, 2021.12.22 19:45. Perskaityta 368 kartus

Iš Pietų Afrikos kilęs Louw Breytenbach Misterio gėjaus Pasaulis 2021 titulu pasidžiaugė tik nuo spalio pabaigos, rašo Queerty. Prabėgus kiek daugiau nei mėnesiui jis titulo nusprendė atsisakyti.

Louw Breytenbach // Nuotr. iš Instagram paskyrosLouw Breytenbach // Nuotr. iš Instagram paskyros

31 metų žmogaus teisių aktyvistas atskleidė, kad po šio laimėjimo jo santykiai su konkurso organizatoriais ėjo tik prastyn ir prastyn. Jį nustebino tai, kad ką jis išvydo sutartyje, kurioje buvo nurodoma, kad konkurso organizatoriai taps jo išskirtiniu agentu užsakymams ir vaidmenims. Louw Breytenbach jau turi agentą ir norėjo toliau su juo dirbti.

„Man nereikia, kad jie kontroliuotų bet kokias sutartis su televizija“, - sakė jis. - „Mano pasiūlymas buvo, kad jie perimtų tik veiklas, susijusias su konkursu ir mano, kaip misterio gėjaus pasaulis pareigomis“.

Jis taip pat teigė neketinantis sumokėti 5000 eurų baudą už pareigų atsisakymą. „Ši bausmė yra neteisėta“, – sakė jis. - „O jeigu jie pažeidžia sutartį, ar vis tiek turėčiau mokėti baudą? Tai neturi prasmės“.

Jis taip pat metė kaltinimus konkurso organizatoriams, kad jie atsisakė atskleisti informaciją kaip būtų naudojamos jo surinktos lėšos.

„Manau, kad turiu teisę žinoti, kas atsitiks su pinigais, kuriuos surinksiu organizacijai būdamas misteris gėjus. Kas turi naudos iš visos [šios] paramos?“, - teigė Louw.

„Esu nusivylęs, nes tikrai maniau, kad „Mr Gay World“ konkursas yra platforma, kurioje galėčiau plėtoti savo labdaringą veiklą“, – sakė Breytenbachas. - „Aš taip pat maniau, kad jiems rūpi LGBTQI+ bendruomenės interesai. Deja, aš klydau“.

Savo ruožtu konkurso organizatoriai paskelbė šį atsakymą:

„Misteris gėjus Pasaulis patvirtina, kad gavo dabartinio titulo savininko Louw Breytenbach iš Pietų Afrikos atsistatydinimą dėl ginčo dėl sutarties, nepaisant mūsų pastangų taikiai ir pagrįstai išspręsti šį klausimą.
Taip pat atkreipiame dėmesį į apgailėtiną pranešimą spaudai, paskelbtą M. Breytenbach vardu, kuriame yra daug šmeižikiškų kaltinimų apie organizaciją ir jos pareigūnus. Mes griežtai paneigiame šiuos kaltinimus ir visiškai atmetame J. Breytenbach aprašytą įvykių versiją. Gėjus Pasaulis susitiks su teisininkų komanda, kad nuspręstų, kokių veiksmų imtis, ir kol kas daugiau komentarų neteiks“.

View this post on Instagram

A post shared by Louw Breytenbach (@louwbreytenbach02)View this post on Instagram

A post shared by Louw Breytenbach (@louwbreytenbach02)Daugiau Queerty.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis