Šiuo metu yra prisijungę 26 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
patyčių prevencija

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 195, komentarų: 2

ReklamaAtsiuntė Oxious, šeštadienį, 2010.05.08 10:00. Perskaityta 16036 kartus

Šiais laikais jau nieko nebestebina, kad didelė dalis kūrybingų, meniškos sielos vyrų save drąsiai įvardija homoseksualais. Tai ypač ryškiai atsispindi mados pasaulyje, kuriame ryškiausius kūrinius yra sukūrę homoseksualūs asmenys. Būtent šie vyrai sugeba iš tiesų suprasti, ko nori tiek vyrai, tiek ir moterys ir pateikia tikrus aprangos šedevrus.

Adam LambertAdam Lambert

Domenico Dolce (1958 rugsėjo 13) ir Stefano Gabbana (1962 lapkričio 14) – Italijos dizaineriai, 1985 metais įkūrę savo vardo mados namus. Pradėjo dirbti kurdami drabužius kitoms įmonėms, o jau 1986 metais susilaukė tarptautinio pripažinimo. 2005 metais įmonės apyvarta siekė apie 750 mln. eurų. Šiuo metu „Dolce&Gabbana” kuria viršutinius ir apatinius drabužius, prabangos prekes bei drabužius vaikams.

Jau 30 metų kartų leidžianti pora dažnai pavadinama kone idealia ir stebėtinai patvaria. „Šios temos neeskaluojame nei televizijoje, nei klounada tapusiuose gėjų paraduose, įsitikinę, jog seksualumas – labai individualus dalykas, siejantis viso labo tik du žmones. Mums net santuoka nėra būtina – tam papraščiausiai nejaučiame poreikio“, – yra teigęs S.Gabbana.

Niujorke gimęs dizaineris Marcas Jacobsas (1963 balandžio 3) garsėja ne tik savo mados linijomis, bet ir meilės istorijomis. Dizaineris buvo vedęs ryšių su visuomene kompanijos vadovą Lorenzo Martone, tačiau neseniai pasklido kalbos, kad po keturių mėnesių vedybinio gyvenimo vyrai nusprendė išsiskirti. Nors Šv.Bartolomėjaus saloje ir vyko vyrų vestuvės, jie nepasirašė jokių oficialių dokumentų, taigi jų santuoka nėra įteisinta. Šis dizaineris yra svarbi figūra tarp Niujorko garsenybių. 2009 metais dizaineris žurnalo „Out“ buvo išrinktas penkioliktu iš penkiasdešimties įtakingiausių gėjų ir lesbiečių Amerikoje. Nuo 1997 metų Jacobsas dirba kūrybos direktoriumi prancūzų mados namuose „Louis Vuitton“. Savo kūryboje M.Jacobsas pateikia aliuzijų į praeitį, keturiasdešimtųjų ar aštuoniasdešimtųjų metų dešimtmečius.

Visas straipsnis: 15min.lt

Homoseksualumas būti sėkmingu atlikėju netrukdo

Netylant diskusijoms apie toleranciją ir seksualines mažumas, ar jų paskatinti, ar „natūralios evoliucijos“, atsiskleidžia vis daugiau homoseksualių atlikėjų. JAV vis garsiau kartojama, kad dangstydami savo orientaciją jie ne tik patiria didžiulį stresą, bet ir kenkia kūrybinei sėkmei, tad vienintelė išeitis – pripažinti žmones tokius, kokie jie yra.

Kaip pranešė Billboard.com, šioks šoks sąmyšis sukilo ir dėl to, kad visai neseniai esanti lesbiete žurnalui „People“ prisipažino 39-erių kantri muzikos atlikja Chely Wright. Žurnalistų teigimu, neabejotinai tokie atsivėrimai vyksta dėl tam tikros priežasties. Kaip pavyzdys pateikiamas ir populiarus dainininkas Ricky Martinas, vos prieš mėnesį pareiškęs esąs „gėjus ir tuo patenkintas“.

Nors kai kurie scenos veteranai kaip George‘as Michaelas ar rokerė Melissa Etheridge netradicinės orientacijos neslepia jau ne vienerius metus, kuo toliau, tuo jaunesni atlikėjai prabyla apie potraukį tos pačios lyties atstovams.

Kad ir kaip būtų keista, tokie pasisakymai nebesulaukia atmetimo reakcijos, priešingai, daugeliui net pasitarnauja kopiant karjeros laiptais. Toks pavyzdys – 28-erių Adamas Lambertas, kurio susidomėjimas vyrais paaiškėjo jam dalyvaujant amerikiečių talentų šou „American Idol“, o vėliau dainininkas žurnalui „Rolling Stone“ prisipažino esąs gėjus.

Visas straipsnis: 15min.lt

Fotografų duetas, tapęs gėjų estetikos ikona

Pierre ir Gilles – tai dviejų Prancūzijos fotografų duetas, tapęs šiuolaikine gėjų ikona. Jų išskirtiniai darbai ne tik iškart atpažįstami, bet ir užima ypatingą vaidmenį gėjų pasaulyje. Čia jais grožimasi ne tik meno galerijose, bet faktiškai visur, kur įmanoma – reklaminėse skrajutėse, žurnalų ir muzikinių įrašų viršeliuose ir pan.

Šiems Prancūzijos menininkams neabejinga masė pasaulinio lygio žvaižgdžių, išdrįsusių atsiduoti į jų rankas. Tarp jų – pop dievaitė Madonna, daininkė Kylie Minogue, muzikantai Marilyn Manson, Amanda Lear, Marie France, Mikado, Marc Almond, modelis Naomi Campbell, aktoriai Tilda Swinton, Catherine Deneuve, Jérémie Renier, Layke Anderson, dizaineriai Jean–Paul Gaultier ir Paloma Picasso bei daugybė kitų.

Meninkai savo darbuose nevengia homoseksualizmo, erotikos motyvų, naudoja daug religinės, mitologinės ir pop kultūros simbolikos. Savo darbuose sėkmingai derina romantiką su klasika, o jų sukurti vaizdai išsiskiria ryškiomis spalvomis.

Visas straipsnis: 15min.lt

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

daveyavon

2010-05-09 18:11:23

A. Lambert tai ko gero tapo jau mūsų kartos grožio idealu :)

Tower

2010-05-09 20:01:57

dievinu Adamą. Jis nepakartojamas;)

urstranger

2010-05-15 13:01:43

man tai tas vaikinukas nuotraukoj nelabai grazus :)