Šiuo metu yra prisijungę 25 svečiai ir 0 narių Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk!

Apklausa

Ar Jums patogesnė naujoji GayLine.LT svetainė?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 195, komentarų: 2

ReklamaAutorius GayLine.LT, sekmadienį, 2013.10.27 14:09. Perskaityta 16604 kartus

Heteroseksualūs, homoseksualūs, LGBT. Visi mes norime puikių santykių, tačiau kai kurie tarp mūsų tiesiog nežino, kaip tokius išlaikyti. Štai dažniausių klaidų santykiuose, kuriuos daro homoseksualūs vyrai, sąrašas.

Detalus žvilgsnisDetalus žvilgsnis

1. Atviri santykiai. Nors ir norėtume gyventi įdomų gyvenimą eksperimentuodami, didžiausia klaida, kurią gali padaryti gėjų pora – tai atviri santykiai. Jūs manysite, kad jums pakaks tai ką turite, tačiau vėliau norėsite dar daugiau, ir tai sukels problemas. Jūs ir partneris rizikuojate, kad įsimylėsite kažką kitą, kažką kas jus labiau patrauks ir visi jūsų santykiai gali baigtis. Nors trejetukas yra šiek tiek išimtis, tačiau atviri santykiai yra tiesiog netinkamas būdas ir turbūt priežastis numeris vienas, kodėl gėjų santykiai išyra. Kartais, kuomet santykiai tiesiog nesiriša – laikas judėti toliau. Nesinaudokite atvirais santykiais, jei tiesiog jūsų ryšys su partneriu „nesiklijuoja“.

2. Nepasiturėjimas. Dažna klaida, kurią daro gėjai – „prisitvirtinimas“ per greitai ir per daug. Net dvyniai, gimę kartu, moka būti nepriklausomais. Tai ne tavo partnerio problema, jei anksčiau tu turėjai problemų su kitais žmonėmis ar savo šeima, ir ne jo reikalas surinkti šias šukes. Nors nieko blogo stipriai mylėti, gėjus visuomet turi išmokti, kaip išsakyti savo poziciją, turėti savo gyvenimą ir tapatumą. Jei per daug rūpiniesi blokuodamas partnerį, rizikuoji jį atstumti.

3. Ginčai. Nei vieni santykiai nėra tobuli, ir visi mes, anksčiau ar vėliau, ginčijamės ar nesutinkame. Tačiau ginčai dėl visko iš eilės gali būti labai nuodingi. Gana teisintis, koks tu „stiprus ir nepriklausomas“, kad laimėtum ginčą. Gerbk ribas, gerbkite vienas kitą, vienas kito erdvę ir nuomones. Nors jis galbūt ir nesako visko taip, kaip tu nori išgirsti, išmok klausyti ir suprasti. Galų gale, juk tai tu išsirinkai jį? Nesakyk nieko, dėl ko vėliau gailėsiesi. Kartais žodžiai žeidžia labiau nei akmenys ar lazda, kartais kažką pasakęs įkarščio metu gali prarasti tą, kuri iš tiesų myli. Jei tai nėra tikrai svarbu, tiesiog praleisk ir nieko nesakyk. Jei tai kažkas, ko tu negali valdyti, išmok pasakyti savo susirūpinimą ir neišsiplėsk. Jei tavęs neišgirsta, išanalizuok savo santykius ir nuspręsk ar partneris tikrai tau skirtas. Tačiau niekada žodžiais negriauk savo santykių.

4. Buvimas su kažkuo vardan patogumo (pinigai, pagalba, būstas). Nors įsikraustymas gyventi kartu su draugu, ar naudojimasis bendra sąskaita bei pinigais nėra problema savaime, tačiau yra plonytė linija skirianti tai, kuo jis nori dalintis ir tai, ką tu nori pasiimti. Nemegzk santykių tik dėl savo stabilumo, kad jis būtų tavo apsauginiu tinklu. Išmok dirbti pats, užsidirbti savo pinigus ir turėti savo daiktus. Nieko nėra blogiau, kaip išsiskirti ir atsidurti gatvėje, nes viskas priklauso jam. Nors kai kurie vyrai iš pradžių gali atrodyti nuostabūs, gali greit išsiaiškinti, kad ir jie naudojasi tavimi. Būk su kažkuo, nes jį myli, o ne todėl, kad jis gali suteikti prabangą.

5. Ėjimas į klubą kartu. Nors daugelis nesutiks, tai turbūt dažniausia klaida, kurią daro gėjai. Klubas niekuomet nebus vieta, kur praleisite gerai laiką kartu su draugu. Nors gali atrodyti nekaltai ir smagu, klubuose vartojamas alkoholis, ten daug karštų vaikinų (priklausomai nuo klubo į kurį einate). Ir nors gali sakyti, kad tavo žvilgsnis visuomet yra skirtas tik jam, o jo – tau, yra daugybė blaškančių dalykų ir vyrų, kurie nebijo kietai flirtuoti. Kai kurie vyrai eina į klubus tik tam, kad surastų ką nors pasidulkinti. Jei tu neini ten ko nors pakabinti, tai ir neapsimesk, kad tai darai tik dėl muzikos. Deja, gėjų bendruomenėje yra žmonių, kurie negerbia to ką tu turi. Ir nors visa tai yra pasitikėjimo reikalas, nemanau, kad tu nori komplikuoti santykius tik dėl to, kad kažkoks vaikinas ateis pasikraipyti užpakaliu priešais tave. Mažas ar ištaigingas baras tam yra tinkamesni. Tau nereikės palikti įjungtos filmavimo kameros, kuomet eisi į tualetą.

6. Savo santykių būsenos skelbimas FaceBook. Galbūt esi tas vaikinas, kuris įsitikinęs, kad tavo draugas būtinai turi pasikeisti savo statusą Facebook‘e, kad įrodytų jog tave myli. Bet tai gali padaryti tau daugiau žalos, nei naudos. Kodėl? Nes tu ar tavo draugas pamatys, kad daugėja besiprašančių į draugus, tik tam, kad sužinotų kas yra tavo ar jo antroji pusė. Kai kuriems žmonėms tas pat, ir jie „kabins“ tavo draugą, nors jis ir Facebook‘e pasižymėjo, kad turi draugą. Neklauskite kodėl jie tokie, tiesiog taip yra. Taip pat gali nusiminti, kai staiga bendri draugai paliks užuominas ar komentarus jūsų draugo paskyroje, tikėdamiesi, kad esate pakankamai kvailas ir nepastebėsite. Nors ir manote, kad čia pasitikėjimo reikalas, kaip ir klubo atveju, kai kurie vyrai neturi orumo ir negerbia kitų. Kai kuriuos labiau traukia tai, ko jie negali turėti arba tai darys tiesiog, kad papiktintų jus. Tad pasiruoškite. Kartais tiesiog geriausia neskelbti santykių būsenos ir tiesiog pasitikėti savo partneriu. Spręsti jums.

7. Neleidžiate savo vaikinui leisti laiką kartu su jo draugais. Jūs esate jo vaikinas, o ne šeimininkas. Didžiausia klaida, kurią gali padaryti gėjus – įsitikinimas, kad jis gali kontroliuoti savo draugą. Nors daugeliui gėjų porų patinka būti ant pavadėlio, kai kuriems žmonėms reikia erdvės. Jei manote, kad tikrai negalite pasitikėti savo vaikinu dėl jo draugų – tuomet jis ne jums. Geras draugas leidžia jums jaustis saugiai ir jūs žinote, kad jis yra kartu ne todėl, kad jūs esate šalia. Tas pat ir su slaptažodžiais bei elektroniniu paštu. Jei negalite pasitikėti savo vaikinu, jūs nesate jo vertas. Jis yra asmenybė ir, nepriklausomai nuo to ar tai jums patinka, ar ne – mes gyvename realiame pasaulyje. Skirtingai nuo klubo, kur esate greta pilna susijaudinusių apgirtusių vyrų, pasaulis kupinas skirtingų žmonių, ir ne visi jie trokšta pasisavinti jūsų draugą. Išmokite pasitikėti ir gyventi savo gyvenimą taip pat. Kai kuriuos dalykus galite daryti kartu, o kai kuriuos – atskirai.

Pagal Revolutionary Gay Magazine.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis

urejus

2013-10-27 10:19:02

straipsnis kaip iš cosmopolitano :D

WARLIUS

2013-10-27 10:26:09

Yra ir teisingų ir gana taiklių pastebėjimų.. Ypač kas susiję su kalakutais ir panašiai...

kasim

2013-10-27 15:43:33

"2. Nepasiturėjimas [..]" - kas tai per daiktas? :)

Oxious

2013-10-27 17:04:13

Kai kažką turi, bet tau vis nepakanka. Turi draugą, o tavo draugo tau vis mažai. Nori kad visuomet dėmesys būtų skirtas tik tau, kad visada būtų tik su tavimi ir tavo. Ir vis tiek tau jo per mažai :)

antanux

2013-10-27 17:23:53

Man irgi užkliuvo... Nuėjau pasižiūrėti straipsnio originalo (ačiū už nuorodą), radau "Neediness", Tildės žodynas vertimo išvis jokio nesiūlo, iki popierinio (Piesarsko) žodyno eiti sutingėjau, kaltas.
Pagal kontekstą būtų maždaug "užgrobimas", "uzurpavimas", bet irgi kreivokai...

vaikinas81

2013-10-28 07:41:08

http://www.oxforddictionaries.com/definition/english/needy

antanux

2013-10-28 19:05:05

Na? Ir kuris ten žodis vertimas į lietuvių kalbą?

kripsis

2013-10-27 17:18:49

Čia su google translate versta? Akys kraujuoja nuo begalės stiliaus klaidų

Oxious

2013-10-27 17:37:07

Mielai lauksim straipsnių be stiliaus klaidų.

joseph

2013-10-27 17:25:56

Beletristinis šūdas ir operos "Mes žinome ko jums reikia geriau, nei jūs patys".

Artifex

2013-10-27 22:21:56

Straipsnis gal labiau skirtas tiems, kurie patys nelabai mąsto ir vadovaujasi kitų sudėliotomis taisyklėmis, patarimais. :-)

WARLIUS

2013-10-27 23:19:41

O tokių juk dauguma... :)

Pabandyk tu vaikinui pasakyti, kad jis tau tiesiog patiko.. Tuoj prasidės;
Soory, bet aš turiu antrą pusę.
Ne, aš negaliu nueiti į filmo pristatymą su tavimi nes aš turiu antrą pusę.
Oj ne, aš negaliu sėdėti šiame saite, nes turiu antrą pusę... Tik kažkaip tokie kurie susikabinę už rankučių visur vaikšto ir vienas be kito neapsieina .. kažkaip labai dažnais atvejais.. po 2 metų išsiskiria :) ;))) Matyt vienas kitu nepasitiki.

NewKen

2013-10-27 23:05:28

Saunus straipsnis !
Taip ir reikia gyventi pasitikint vienas kitu, o ne nuolat persekioti,neleisti eiti su draugais ar tikrinti jo elektronini pasta..

Uosis

2013-10-27 23:23:01

Kažkodėl noriu tikėti, kad tai satyrinis tekstas, bet kažkas jo nesuprato ir išvertė, kaip rimtus patarimus.

O gal tai kokios gėjų religinės sektos manifestas?

Neediness geriau būtų versti ne kažkoks nepasiturėjimas, o priklausomybė.

antanux

2013-10-28 19:06:13

"Neediness" galėtų būti "nepasikakinimas".
Na... skamba - taip kaip skamba... :-)

Skorpionas

2013-10-27 23:49:12

Tuščia ir nereikšminga.

cornholiotime

2013-10-28 08:15:38

net nepamenu durnesnio ''straipsnio''

WARLIUS

2013-10-28 10:29:18

Visi, kas atrado save straipsnyje rėkia, kad straipsnis durnas :DDD :)

Uosis

2013-10-28 17:41:28

Visi čia randa save, bet patarimai tokie lyg mes būtume bebrai, koalos ir nariuotakojai.

Kinas_Be_Popcorno

2013-10-28 13:45:24

Skaityti kitaip, nei kaip anekdota - neimanoma :D

Domininkas

2016-01-16 12:33:38

Blyn... tas su klubu nužudė... blogąja prasme :D