Šiuo metu yra prisijungę 46 svečiai ir 3 nariai Jūs esate neprisijungęs |
Naudotojas Slaptažodis Prisiminti mane šiame kompiuteryje
| registruotis | Lietuvos vėliava Angliška vėliava
Visuomeninė Lietuvos LGBT svetainė
Visuomeninė Lietuvos LGBT+ svetainė
Pranešk!

Apklausa

Ar pritariat, kad Lietuva privalo užtikrinti migrantų teisių apsaugą?

Rezultatai | Kitos apklausos

Balsų: 18, komentarų: 0

Renginiai

Tarptautinė orgazmo diena 08/08 - 08/08

Darkness @ Glamour Gay Sauna 07/30 22:00 - 07/31 07:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Gay Naked party @ Glamour Gay Sauna 07/31 22:00 - 08/01 07:00, Glamour Gay Sauna, Vilnius

Weekend Horoscopes: Leo @ SOHO 07/31 22:00 - 08/01 07:00, SOHO CLUB, Vilnius

Visi renginiai »

ReklamaAtsiuntė Jonatanas2, antradienį, 2021.06.15 08:28. Perskaityta 250 kartų

Kaip žinia, kai politikai nenori ko nors daryti, visuomet prisidengia neva "visuomenės nepasirengimu". Taip nutiko ir šį kartą. Iš Alytaus kilęs menininkas Algirdas Gataveckas „Facebook“ paskyroje pasiūlė LGBT eitynes rengti Alytuje, kai Kauno savivaldybė praeitą ketvirtadienį nedavė leidimo tokiai akcijai, informuoja TV3.lt. Tuo tarpu Alytaus meras Nerijus Cesiulis nurodo, kad miestas dar nėra pasiruošęs LGBT palaikymo akcijoms, nors gerbia ir priima visokias šeimas.

DraudžiamaDraudžiama

Toks renginys, A. Gatavecko nuomone, būtų naudingas Alytaus miesto įvaizdžiui. „Miestas pasirodytų, kad yra pasaulietiškas, <...> palaikantis žmogaus teises. Ir palaikantis tą idėją, kad neturi būti mažumoms arba silpnesniems, arba kitokiems kurstoma neapykanta“, – nurodė jis. „Šeima turi laimingai gyventi. Mes laimingai negyvensime, kol bus aplinkui tokia neapykanta tam tikrai grupei žmonių“, – komentavo menininkas. Menininkas siūlė organizuoti LGBT grupės palaikymo eiseną per Naująją ir Jotvingių gatves. Šis maršrutas, pasak jo, yra patikrintas per miesto šventes, žygius ar ėjimo varžybas. „Mes turime nuostabų kelią, kuris gali vesti ir nuo Jaunimo parko iki centro arba nuo centro iki pėsčiųjų tilto. Nuostabi gamta, labai gražūs vaizdai, man atrodo, labai būtų graži šventė“, – portalui tv3.lt sakė A. Gataveckas.

Kaip portalui tv3.lt teigė Alytaus meras Nerijus Cesiulis, kol kas savivaldybė negavo oficialaus prašymo organizuoti LGBT eitynes. „Todėl rimto pagrindo kalbėti apie tai nėra“, – nurodė meras. N. Cesiulis aiškino, kad mieste yra nemažai kitų įvairių problemų ir iššūkių, su kuriais susiduriama, todėl apie LGBT eitynes kalbėti yra dar anksti. „Šalyje ir mieste yra tikrai kur kas rimtesnių problemų, net gyvybės ir mirties klausimų, ir tikrai yra daugybė silpnų, pažeidžiamų žmonių grupių, kurioms irgi tiek pat reikia dėmesio, už kuriuos taip pat reikia kovoti“, – komentavo politikas.

Alytaus meras abejojo, ar LGBT palaikymo akcija galėtų vykti šiame mieste: „Mano nuomone, Alytus nėra pasiruošęs tokioms eitynėms. Čia tikrai geriausia vieta gyventi Lietuvoje šeimoms, čia gerbiamos ir visada laukiamos visos šeimos, tačiau ne paradai.“

Daugiau TV3.

Spausdintuvas versija spausdinimui | Pasidalinti pasidalinti | Klaida pastebėjote klaidą?

Dalinkimės

Email E. paštu

Dalintis su Facebook Facebook

Dalintis su Twitter Twitter

Dalintis su Myspace MySpace

Dalintis su Frype.lt Frype.lt

Dalintis su Blake.lt Blake.lt

Komentarai

Norėdamasi komentuoti, turite būti užsiregistravęs ir prisijungęs

prisijungti | registruotis